Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Ez a krémtusfürdő mályva kivonattal optimális ápolást nyújt bőrének. Különösen gyengéden tisztítja és kényezteti bőrét. Ápoló komplex tartalmának köszönhetően segít a bőr nedvességtartalmát megőrizni és védeni azt a kiszáradás ellen. Virágos illata elvarázsolja érzékeit és ápolt, friss érzetet hagy maga után.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zaynab

2016. augusztus 7.

Tavalyi limitált kiadás volt.
Rágógumi illata volt (szerintem).
Nem volt a kedvencem, de tavaly is úgy éreztem, hogy ez a rágógumis illat nem illik hozzám.
Emiatt kis hezitálás után a krém verzióját már nem vettem meg, de a kézkrémje az jó volt (ezért is hezitáltam a tégelyes verzión kicsit).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Tavalyi limitált kiadás volt.
Rágógumi illata volt (szerintem).

trisztan

2015. augusztus 23.

Nagyon baráti áron kaptam egy teljesen mindennapi, jó kis tusfürdőt. Kellően sűrű, kellemes illat, pont annyit tud amennyit kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 23.