Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: baba_girl_16, Módosítva: 2019. június 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Értékes E-vitaminnal és B5-provitaminnal optimális ápolást nyújt a finom bőrérzetért. Gazdag formulája bőrápoló-komplexszel különösen gyengéden tisztít és segít, hogy bőre megőrizze nedvességtartalmát. A gyengéd ápolás valamint a gyümölcsös illat kombinációja a napi zuhanyzást egy különleges élménnyé varázsolja.

Sterc

2020. július 14.

Nekem jobban bejött mint a márkás tusfürdők, pedig fele annyiba kerül. Finom illata van, jól tisztít, sokáig friss marad vele az ember. Alig várom hogy a többi fajtát/illatút is kipróbáljam! 🤩

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

vgeorgina

2020. május 29.

A Rossmann rendelésem mellé jött ajándékba, alapból előnyben részesítem a natúrkozmetikumokat, főleg tusfürdők esetén (ahol jóval kedvezőbb áron is hozzá lehet jutni), de úgy voltam vele, hogyha már itt van elhasználjuk a párommal, nem kukázok ki egy teli terméket. Hát, nem volt jó ötlet. Fürdés után kiütéses lett az egész lábam, a térdem be is dagadt, még az arcom is, pedig oda nyilván nem kentem, csak a kezemen lévő kis maradékkal nyúlhattam az arcomhoz. Az SLES lesz a kiváltója sejtésem szerint, szóval továbbra is életem döntése, hogy abbahagytam ezeknek a termékeknek a használatát :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

bibike2000

2020. április 16.

Olcsó, egy tusinak jó, finom az illata. Célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Olcsó, egy tusinak jó, finom az illata. Célnak megfelel.

szucsnoem95

2020. január 9.

Isteni illata van, ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Isteni illata van, ennyi pénzért ajándék.

Brigibrigi

2019. december 25.

Nagyon finom az illata. Ennyi pénzért érdemes egyszer kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

Nagyon finom az illata. Ennyi pénzért érdemes egyszer kipróbálni.

Isabell

2019. október 27.

Imádom az illatát. Kellemes nyári tusfürdő, újravevős termék! :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Imádom az illatát. Kellemes nyári tusfürdő, újravevős termék! :))

Mantra

2019. július 27.

Mostanában csak ezután nyúlok, pedig általában sűrűn váltogatom a tusfürdőimet! Isteni friss, gyümölcsös illata van, ami csak a fürdés erejéig érződik, de nem bánom. Jól habzik, nem szárítja a bőröm. Kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

annroi

2019. július 7.

Imádom az illatát! Olyan tipikus nyári illat, nagyon tetszik. Szerintem ez az első Isana tusfürdő, amit újravettem, annyira jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

baba_girl_16

2019. június 23.

Nagyon vidám, üde, nyárias illata van. Nem szárítja a bőrt és nem is okoz irritációt. Kellően habzik, megfelelő az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol