Isana

Ár:   €1.79   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 24.

Ár:   €1.79
Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Limitált kiadás

Orrtapasz aktív szénnel,zsíros és kombinált bőrre.Hatásos a pattanások és mitesszerek ellen.

Fiszuli

2020. június 16.

Nemrég kezdtem el kísérletezni ezekkel a mitesszer eltávolító tapaszokkal, és hát erről sincs egy dekát sem jó véleményem. Arctisztítás, tonizálás, radírozás és maszk után használtam. A fóliáról marhára nehezen lehetett leszedni. A nedves orromra való felrakáskor, ahogy rá nyomkodtam a bőrömre, fekete lé kezdett el szétfolyni az arcomon, ami ráadásul ragadt is. Ez szépen összefogta a bőrömet, majd amikor próbáltam letörölni, akkor a kezemet is. Itt kellett volna az egészet a legmélyebb kukába belegórnom, de nem tettem, hanem megvártam a 15 percet hatóidőt, "ugyanmibajlehet" alapon. A bőrömről egyébként meglepően könnyen lejött a tapasz, bár nekem eddig egyik se tépte le az arcom. Leszedés után viszont jött a fekete leves. Jópár hitvány terméket kipróbáltam már, de amit ennél a tapasznál a levétel után láttam a tükörben, az még engem is megdöbbentett, mégpedig, hogy az összes mitesszeremen és a pórusaim helyén, valamint azok körül is, gombostűfejnyi fekete ganék voltak! Pánikba estem, kaptam a tonikért, a vattakorongért, közben pedig próbáltam kitalálni, hogy milyen kifogással hívjam fel a főnökömet, hogy másnap reggel nem tudom felvenni a munkát és hogy hol találok egy kozmetikust (vagy egy hóhért), aki ezt a ganét el tudja tüntetni a fejemről, már ha el tudja. Lelki szemeim előtt láttam, ahogy ez a fekete dzsuva ott ül, benne az összes pórusomban, rá telepedett a mitesszereimre és hogy ezt soha, senki, semmilyen eszközzel nem fogja tudni kiszedni onnan. Csak úgy locsoltam az orromra a tonikot, de hála az égnek azonnal le is jött a feketeség, itt rettenetesen megkönnyebbültem. Amikor sikerült teljesen megnyugodni, akkor megvizsgáltam a tapaszt és annyit a javára kell írnom, hogy eddig ez szedte ki az orromból a legtöbb mitesszert, viszonyításként nagyjából a 20%-át (ami szerintem még így is édes kevés), de volt már olyan termék, ami egy darabot sem tudott eltávolítani. Másik, ami pozitív, hogy semmilyen szaga nem volt, futottam már rá ragasztó szagú tapaszra is. Azt is el kell mondanom, hogy semmilyen irritációt, pirosságot, viszketést nem okozott, volt már, amitől egy napig viszkettem és hámlottam. Így egy nap távlatából azt mondom, hogy kárt nem csinált, de okozott pár kellemetlen percet és idegösszeomlás közeli állapotot. Azt viszont még mérlegelni fogom, hogy a maradék kettőt elhasználom-e ezek után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 13.

Nem nagyon csinál semmit, puhább lesz a bőr tőle, de nem ez lenne a célja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 13.

Nem nagyon csinál semmit, puhább lesz a bőr tőle, de nem ez lenne a célja.

Pamacsvirag

2020. január 28.

Sajnos nekem nem igazán vált be. Puha lett tőle az orrom és kb ennyi... Nálam 1db miteszert sem szedett ki. Én személy szerint a Nivea miteszer tapaszt használom ami nagyon bevállt , de sajnos azt hamar elkapkodják és alig lehet kapni.
A 10-15 perc tapasztalatok alapján kevés, én megvárom amíg teljesen megszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

A 10-15 perc tapasztalatok alapján kevés, én megvárom amíg teljesen megszárad.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid