Isana

Ár:   750 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ellesmere77, Módosítva: 2016. július 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A bőrradír megnyitja az eltömődött pórusokat, eltávolítja az elhalt hámsejteket és a felesleges faggyút. A bőr megőrzi hidratáltságát, kinézete egyenletessé és kifinomulttá válik. Pórustisztító, megakadályozza a pattanások és mitesszerek kialakulását. Bőrgyógyászok által igazolt.

PatriciaF

2019. február 6.

Nem tudom megfogalmazni, hogy miért, de számomra sokkal hatásosabb mint bármelyik másik bőrradír vagy tisztítógél. Használat után nagyon sima és puha lesz az arcbőröm, de brutálisan tisztít, napi 2x használat mellett pár nap alatt sokkal kevesebb mitesszerem és pattanásom van, valamint nem égeti szét az arcbőrömet ellentéttel a többi mentolos/hűsítő hatású bőrradírral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

Theroadtohappiness

2018. december 17.

Ár/érték arányban nekem megfelelő, mindig puha lesz utána a bőröm. Azt sajnálom nagyon, hogy miteszereket egyáltalán nem távolít el a nagyméretű szemcséi miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

guppi666

2018. május 16.

Arcradírnak szerintem nagyon gyenge. Kb egy arclemosó pár nagy szemcsével, amit szerintem is nehéz lemosni, ahogy mások is írták. Próbálkozom maszkként használni, eddig nem ártott, de nem is csinált semmit. Arcradírt szerettem volna, ez nem az!
Sajnálom, mert több Isana Young terméket is használok és azok hozzák amit ígérnek, kivéve ezt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Zsuzsu1

2018. április 23.

Jó termék, megfelelő méretű szemcsekkel,így jól is radiroz.En elégedett voltam vele,ujravevos is volt nálam.Hatekony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Zerneboch

2017. november 30.

Nekem a szemcsemérete túl nagy, miteszerek eltávolítására alkalmatlan. Viszont a zsírt nagyon szépen leszedi, kellemesen szárít, mattít. Lemosni iszonyatosan nehézkes [a nagy szemcsék miatt] ezért én esti rutinhoz, zuhany alatt használom úgy 2-3 naponta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 30.

Sheila

2017. augusztus 3.

Ez egész jó. Nem túl durva radírozó szemcsék, kellemes zöld illat, de amiért 5* az, hogy gyönyörű matt lett tőle az arcom. Zsíros bőrre szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

cintianagy

2017. május 25.

Úgy, ahogy van egy katasztrófa volt számomra. Még a nyakamon is kipattogtam tőle, megy a kukába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

Csilla26

2017. április 18.

Szülés után 4 hónappal és szoptatás után 1 héttel vagyok. Nekem a bőröm most kezdett rettenetesen zsírosodni és tele vagyok pattanásokkal a hormonváltozások miatt. Ez a termék csodát tett a bőrömmel. Rendesen letisztítja, simává és puhává radírozza a képem.
Engem nem szárít. Meg vagyok vele elégedve teljesen. Az illata kellemes. biztos, hogy újra veszem....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

tenyitomi

2016. augusztus 21.

Éleg jó kis radír,olyan közepesen sűrűn vannak benne a szemcsék,elég jó munkát végez,érezhetően simább a pofi utána.Az ára meg akciósa valami 500 pár forint volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

fannivea

2016. július 17.

Meglepoen jo. Kellemes erzest hagy maga utan. Ar ertek aranyban teljesen megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 17.

Színezék. Narancssárga.