Isana

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pannapanna999, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A bőrödet tökéletesen megszabadítja a felesleges faggyútól, szennyeződésektől és elhalt hámsejtektől, amelyek eltömíthetik a pórusokat.

nyiffi

2019. január 27.

Nekem ilyenem van, de arctonik felirattal. Habzik, enyhe illatú, néha kissé csíp, és utána nagyon selymes lesz a bőröm. Esti arclemosónak vettem, nagyon meg vagyok elégedve eddig vele, de szerintem két külön terméket véleményeztek eddig a hozzászólók, ahogy most én is valószínűleg a tonikot véleményezem, nem az arcvizet, csak zavaró, hogy a látszólag két terméknek ugyanolyan csomagolása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Nileve

2018. december 18.

A zöld társához képest ez nagy csalódás. Nagy reményekkel vettem meg, de alig használgatom, nem veszek észre semmiféle hatást, ráadásul ez még csak fel se habosodik, mint a másik... még ha csak ennyi fun lenne benne! :D Az illata egyáltalán nem zavar, nekem kellemes. Tény, hogy nagyon fura, hogy ennyire erős, de ha már semmit nem csinál, legalább illatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

gpetraam

2018. szeptember 19.

Azt hittem tonik, (úgy is volt kiírva szerintem) de nem az. Semmit nem csinál, egyáltalán nem vettem észre, hogy tisztít. Számomra illatosított víz ezer forintért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

draculina

2018. március 12.

Szerintem egy arclemosónak nem olyan szaga kell hogy legyen mint egy parfümnek de lehet csak én vagyok régimódi :D Azonkívül kb. semmit nem csinál az arcommal, kb. mintha csak vízzel mosnám meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

gabrielladunai

2017. szeptember 29.

Nekem amiatt volt csalódás, hogy hihetetlen módon illatosított. Kb. mintha parfümöt kennék magamra. Plusz, a hatásával kapcsolatban sem vettem észre semmi pozitívat... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Ennie86

2017. május 11.

Könnyed kis tonik nyárra. Így tudnám a legjobban jellemezni. Kellemes illata van, nem szárít, de ezen kívül nem sok dolgot csinál. Kapkodós reggeleken ezt szoktam használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

lillus09

2017. február 17.

Sajnos nagyon rossz választás volt, szerintem a kukában fogja végezni. Mindig is Balea tonikokat használtam de Rosszman közelebb van hozzánk így megvettem ezt. Az én bőrömet szárítja, smink lemosás után szoktam használni. Pattanásosabb is lettem tőle és valószínűleg ez okozhatja, mert mást nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Maya192

2017. január 8.

Az illata tetszett meg igazán. Megfelelően tisztít, nem habzik, az ára nagyon jó. Igazából nem tudok rá rosszat mondani, ezért megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

PinkBelleLab

2016. szeptember 3.

Ezt vásároltam meg az arcradírjával együtt, azt hittem tonik, mert külföldön vettem. Az ára olcsó, olyan illata van mint a gyerekeknek a buborék fújó, tetszik a rózsaszín színe, vattakoronggal szoktam áttörölni az arcom, amin nagyon habzik, a hatását illetően sok mindent nem vettem észre, de ártani biztos nem árt. Nem nagyon használom már, nem szeretem az ilyen vizeket.:( Akire nem jellemző a pattanás azoknak tökéletes, használat után nem szárít és nem lesz zsíros a bőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol