Isana

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. április 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Ezt a krémes, gyümölcsös-édes illatú testápoló habot játszi könnyedséggel eloszlathatod és különösen könnyűnek érzed bőrödön.

aszilvia

2020. július 2.

Nagyon szupi kis édes, finom málnás illata van. Erőlteljes illat, rendkívül sokáig érezhető a bőrön. Fiatal lányoknak ajánlanám, nem az idősebb korosztálynak való. Nekem tetszik, de ritkán veszem elő, pedig olyan finom illata van... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 2.

nagyerika28

2019. december 30.

Édes-gyümölcsös illata van. Hidratálás szempontjából majdnem nulla. Jó kemény a hab, ami egy sűrű, ragacsos krémmé alakul és nehezen szívódik be. Még jó, hogy féláron vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

wildrose

2019. december 30.

Édes, málnás savanyúcukorka illatú testápoló, elég jó habot képez, amit ugyan kicsit macerás eloszlatni és nem is szívódik fel túl gyorsan, de nem hagy ragacsos réteget és meglepően szépen ápol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 30.

Lexiii

2019. április 16.

Az illata sem tetszett, ragadtam tőle, és inkább valami folyós dolog jött ki flakonból, mint hab. Plusz fröcskölt össze-vissza. Kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Aprilla

2018. május 20.

Pozitívuma: mivel hab állaga van, ezért könnyebb egyenletesen eloszlatni a bőrön és így hamarabb be is szívódik.

Hátránya: nem annyira természetesek az összetevői, nekem és a hozzám közel állóknak se tetszett az illata, valamint nem nagyon tapasztaltam hidratáló hatását.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

KisTigris

2018. március 14.

Ma vettem, mert testápoló habot még nem láttam/próbáltam. Nyári, gyengén hidratál, de az illata! Felkenéskor édes málnás illata van ami hamar elillan és marad az édes cukorkás, nyalókás illat. Fiataloknak ajánlom, de nekem is nagyon twtszik. Kifújáskor kicsit pattog a hab, mint a pattogós culor. Óriási! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

Zaynab

2017. december 24.

Nagyon kellemes illata van, de ez az illat nem marad meg sokáig a bőrön.
Azt figyeltem meg magamon, hogy a termék szárítja a bőrt.
Bőrbetegeknek egyáltalán nem ajánlom, de azoknak sem, akiknek száraz a bőrük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 24.

Nagyon kellemes illata van, de ez az illat nem marad meg sokáig a bőrön.
Azt figyeltem meg magamon, hogy a termék szárítja a bőrt.
Bőrbetegeknek egyáltalán nem ajánlom, de azoknak sem, akiknek száraz a bőrük.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol