Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. április 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet biztosító ,virágos-friss illatú golyós dezodor.

Majida

2020. február 13.

Nem igazán nyerte el a tetszésem....Az illata nagyon jó édes cukros imádom....viszont nem tartozom a nagyon izzadós emberek közé,de ez a dezodor még nekem sem való...Nagyobb dolgot illetve edzést ne tervezzen vele senki nagyon nem ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 13.

katalinmester13

2019. július 19.

Akciósan kb. 200 Ft-ért vettem. Ilyenkor elfelejtem, hogy én nem is szeretem az ilyen golyós deokat. De ez jó vétel volt. Gyorsan szárad, pár perc és már nem is ragad. Kellemes az illata, nem szárítja a bőrt. A mindennapok jól működő dezodorja. Extrém körülmények között ( ablakpucolás 30 fokban) újra kell kenni, de alapjáraton elégedett vagyok vele. Két hónapig bírta napi használat mellett. Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 19.

brumm

2019. június 25.

Szeretem az Isana termékeket, de ezzel nagyon mellélőttem. Sajnos egy forintot sem ér. Este használom fürdés után, reggelre semmi hatása nincs. :( Soha nem voltam izzadós, de ez még arra sem jó, hogy jó illatom legyen. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

NikolettEke

2019. május 5.

szerintem túl édes illatú, de azonban tényleg elfedi az izzadságot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

szerintem túl édes illatú, de azonban tényleg elfedi az izzadságot

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak