Isana

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás.

Könnyű testápoló smoothie gránátalma illattal és diszkrét csillogással.

makeupqueen1

2019. november 13.

Nagyon-nagyon szeretem, eleg könnyed kis testápoló. Emiatt parszor primernek is használtam mar mikor ugy jott ki a lépés, es annak is megállta a helyet (na persze nem olyan volt mint egy rendes primer, de segített.)
En szerelmes vagyok az illataba is...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

En szerelmes vagyok az illataba is...

PinkMcFreeze

2017. október 10.

Nagyon finom illata van, habár a párom azt mondta eléggé geil :D
Simává és puhává varázsolja a bőrt, de nem hidratál elég jól szerintem, de nekem nyárra ilyen könnyed krémnek tökéletes volt (:
Ha akciós akkor biztos veszek még belőle, de teljes áron picit borsosnak éreztem. Az enyhe csillogás engem nem zavart, mert szeretem az ilyesmit (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Nagyon finom illata van, habár a párom azt mondta eléggé geil :D

mse02

2017. február 4.

Tetszik :)
1€-ért vettem akciósan a rossmannban, nekem nagyon bejön az illata a férjemnek is tetszik. Sűrű krém, jól beszívódik.
A csillogást most így télen nem értékelem, kár hogy nem nyáron találtam rá.
(Egyébként egy finom csillogó porszerű réteg marad utána)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Tetszik :)
A csillogást most így télen nem értékelem, kár hogy nem nyáron találtam rá.
(Egyébként egy finom csillogó porszerű réteg marad utána)

Neru

2016. szeptember 17.

Szerintem nagyon finom az illata és puhává teszi a bőrömet.Most vettem elöször, de azonnal megtetszett, és még az ára sem annyira egetverő, valószinüleg legközelebb is ezt fogom venni. Azért csak 4 csillag, mert kicsit lassan szívódik fel, és nincs meg a beígért csillogás.

UPDATE:
mégis csak megkapja az 5 csillagot, mivel megvan a csillogás, nem is kevés. Tegnap egy haverommal mentünk kocsival boltba, és csodálkozva nézte a lábszáramat, hogy mitöl csillogok így, es akkor láttam ahogy a nap rásütött, hogy gyönyörüen csillogok
Megvagyok elégedve ezzel a termékkel

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

UPDATE:
Megvagyok elégedve ezzel a termékkel

Nicolett022

2016. július 25.

Elfogyott a testápolóm, és muszáj volt gyorsan vennem valami könnyebb állagút a nyárra, így esett erre a választásom, plusz ugye csillámos is, tök jó. Mikor itthon bekentem vele a lábam megcsapott az a nagyon erős illata, ami inkább emlékeztet valami szirupos gyógyszerre, mintsem gránátalmára. A csillogása nulla. Nagyon lassan és nehezen szívódik fel. Csak azért kapja meg a 2 csillagot, mert a normál/enyhén száraz bőrömet egész jól hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol