Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. április 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Testápoló vaj málna illattal.Intenzív ápolás.

Zaynab

2017. július 17.

Update:

Igazából most is úgy írok véleményt, hogy sok tapasztalatom még nincsen a termékkel, de már elkezdtem használni.
Az illata kellemes és az édes keveredik kesernyés illattal, de nem rossz.

Az állaga: valóban vaj az állaga, de nem a kemény vajé, hanem a már kissé meleg vajé, ami a nyári melegben olvadni kezdett. Nagyon krémes, lágy, szóval olyan, mint a Balea Sheavajas krém (a kék fedeles).
Aki kemény vajat keres, aminek a tetejét úgy kell áttörni, annak nem ajánlom ezt a terméket, mert ez nagyon krémes, mint egy sűrűbb testápoló tej vagy egy kenőcs.
Az illata még órákkal a felkenés után is érezhető. Könnyű elkenni és a testen oszlatni. Hamar, pár simítás után be is szívódik. Száraz testen kentem eddig.
Nagyon kellemes használni, így egy csillagot még hozzátettem a háromhoz.

2017. 06. 08:

Németországból kaptam egyet. Nagyon erős málnás illata van!
Az illata és a textúrája nagyon jó, de az összetevői már kevésbé.
A három pontot emiatt adom, de a terméket még nem használtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 17.

Update:

Az illata kellemes és az édes keveredik kesernyés illattal, de nem rossz.

Nagyon kellemes használni, így egy csillagot még hozzátettem a háromhoz.

2017. 06. 08:

Németországból kaptam egyet. Nagyon erős málnás illata van!
Az illata és a textúrája nagyon jó, de az összetevői már kevésbé.
A három pontot emiatt adom, de a terméket még nem használtam!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak