Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: foxinthebox, Módosítva: 2015. május 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Extra erős gél a zsíros és tisztátalan bőrre. Antibakteriális hatású. A cinket és szalicilsavat tartalmazó formula segítséget nyújt a pattanások gyors leszárításában. A bőrön átlátszó. Hatása dermatológiailag igazolt. Naponta többször használható.

novembermesi

2018. szeptember 24.

Van egy megújult fajtája, zöld fehér a doboza ilyen balzsam szerű a neve. NE VEGYÉTEK MEG!!! az vmi borzalmas, csak sietve vettem le a polcról itthon láttam hogy vmi új csomagoban van. Egy zöld híg vmi van benne ami azt a célt szolgálná h elfedje a bőrpírt. Gondoltam kipróbálom, homlokomon volt egy apróbb pattanás. Hát olyan szinten begyulladt a homlokom tőle, hogy mellette egy hatalmas dudor jött ki rajtam ami már nagyon nagyon rég nem volt, még most se sikerült lehúznom :(((( kukában landolt, próbálom orvosolni amilyen gyorsan csak lehet ezt a dudrot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Lili2109

2018. július 31.

Hmm.. gyengécske de egynek elmegy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Hmm.. gyengécske de egynek elmegy.

Destinyh

2018. július 24.

Sajnos nem igazán vált be. Hiába használom, nem szárítja le előbb a pattanásokat. Talán még tőle jobban be is gyullad. Nem szívesen adok egy csillagot, de úgy érzem, hogy csak ront a helyzeten, mint javítana. Kár pedig azt hittem jó lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

dundicat

2018. július 9.

Sajnos nekem nem vált be. Semmi hatása nem volt, pedig többször is próbálkoztam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Dea

2018. május 30.

Teljesen jó,ugyanolyan jól működik,mint a baleas, segít leszárítani a pattanást, nem hiszem,hogy újravenném(de csak a parfüm miatt) de egyébként jó,ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

Kinguska09

2018. május 20.

Ajanlom kisebb olykor elo-elo bujo kis pttanasokra termeszetesen a megfelelo arcapolas mellett!
Hatasos “azonnal” inkabb ejszakara kenem fel a szaradas miatt . Nem kell sok belole tartos es olcso !
Ujraveszem termek ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Ujraveszem termek ! :)

cattitude

2018. május 13.

a dm-es pattanásleszárító gélem elfogyott, Rossmannban előbb jártam, szóval megvettem. szerintem ugyanaz a hatása, mint a Balea géljének, szépen leszárítja a pattanásokat. smink alá semmiképp se kenném ezt se a csúnya száradás miatt, de estére vagy sminkmentes napokra tök jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Hecate

2018. május 13.

Felnőtt korom ellenére gyakran vannak pattanásaim hormonzavarok miatt. Már vannak bevált technikáim ellene, de nyitott vagyok új dolgokra. Kerestem valamit, amit este is használhatok a nem kívánt elváltozásokra. (A kedvelt Aqua Tini krémem ugyanis hamar felszívódik, a kékfény terápiát is csak ébren alkalmazhatom. Nekem ők nappal használhatók.) Az itteni zömmel jó vélemények alapján választottam az Isana ezen pattanás elleni termékét, bár az ára miatt boltban már korábban gondolkodtam a megvételén. Úgy kentem fel, hogy semmit se tettem előtte a piros kis foltra, nehogy más termék hatását véljem az övének, csak arra voltam kíváncsi ő mit tud. Másnapra szebb lett a bekent terület, némileg halványabb és látványosan kisebb. Elégedett vagyok vele. Rendszeresen fogom használni. Ez lesz az esti segédem a pattik elleni harcban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 13.

Kitti089

2018. május 6.

Gondoltam veszek az itt-ott elő bújó pattanásaimra valami krémet.
Sajnos azt kell hogy mondjam ez a krém semmire se jó.
Rákenem kicsit csípi de ennyi, semmi több.
Reggelre lesz egy filmréteg a pattanáson de nem csinál vele semmit.
Több napon keresztül kenegettem vele egy pattanást de kb. ha nem kenek rá semmit, akkor is ugyan az a hatás lett volna.
Biztos hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Gondoltam veszek az itt-ott elő bújó pattanásaimra valami krémet.
Sajnos azt kell hogy mondjam ez a krém semmire se jó.
Rákenem kicsit csípi de ennyi, semmi több.
Reggelre lesz egy filmréteg a pattanáson de nem csinál vele semmit.
Biztos hogy nem veszem újra.

patakiboglarka92

2018. március 17.

Kicsit szkeptikus voltam vele olcsó húsnak híg a leve filozófia miatt, de azt kell mondjam nagyon bevált ez a termék nálam. Van néha 1-2 nagyon csúnya, gyulladt pattanásom és azokra szoktam kenni éjszakára. Másnap reggelre nagyon látványos az eredmény és 1-2 nap alatt eltünteti a gyulladást. Nappalra semmiképp nem szabad használni, mert ha megszárad olyan mintha technocolos lenne az arcom. Nagyon nehéz lemosni a megszáradt részt, nálam ezért csak 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Zinc PCA, Pantolactone