Isana

Ár:   0,79€   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 20.

Ár:   0,79€
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás.

Édes apróságok-mályvacukor tusfürdő.

Esztuci

2019. június 23.

Hát ez a termék rettenetes. Szörnyű az illata, nem tudtam elhasználni, mert annyira rosszul voltam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 23.

butterfly99

2019. április 17.

A tömény édes illat el is illan fürdés közben és átvált egy kellemesebb verzióba. Lényegében nekem tetszik. Ár-érték aránya jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

SzL

2019. március 6.

Picit erős és tömény illata van, ami a bőrön azért nem marad meg.
Szamomra kellemes volt, szerettem használni. Semmi extra de jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

Picit erős és tömény illata van, ami a bőrön azért nem marad meg.
Szamomra kellemes volt, szerettem használni. Semmi extra de jól tisztít.

Repirton

2019. február 5.

Kicsit csalóka lehet. A boltban kellemesnek tűnt az édes illat, de idehaza a zuhany alatt már émelytőnek találtam. Nem szárít, aki szereti a tömény édes illatokat, annak ajánlom (csak).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

szilvasitimea

2018. december 3.

Aki imádja az émelyítő édes illatot, mint én , akkor annak be fog jönni. Nagyon szerettem az illatát, és azt is h rózsaszín :P olcsó volt, nem szárította a bőrömet, így nekem ez 5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

ahadhazi

2018. november 28.

Nagyon bejött, alig várom mindig a tusolást :D szuper az illata. Az illata nem tart túl sokáig fürdés után, de ez nem para. Nekem tetszik, hogy ilyen géles az állaga és nem bánom, hogy sok jön belőle egyszerre. Újravevőőős <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Csutak

2018. november 8.

Kaptam egy rossmann kupont és beválthattam egy 300milis tusfürdőre és mivel már régóta kinéztem magamnak ezt a szépséget, el is hoztam ma. :) Az illata egy kevéssel lépi túl az édest, icipicit gejl, de elviselhetően. (Úgyis csak a tubusban tart, a nagy része a tenyérbe nyomás után eltűnik.) Jól habzik és ami még nagy előnye, hogy nem szárít. Végre egy tusi, amiben nem kellett csalódnom. <333 És még az ára is kiváló, négyszáz forintért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Jelizz

2018. szeptember 22.

Nagyon cuki olcso es jo illatu tusi!!!! (edes malyvacukor) negativumok, nem habzik jol es a labszaramat teljesen kiszaritotta. Nagy kar🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

bettina28

2018. szeptember 19.

Nagyon nagyon nagyon finom illata volt! Egyszerűen imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Nagyon nagyon nagyon finom illata volt! Egyszerűen imádtam.

Erendis42

2018. szeptember 19.

Tényleg nagyon valósághű az illata, de az én bőrömet egy kissé kiszárította, így most már csak a testápoló illatát érzem a bőrömön... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopherol