Isana

Ár:   349 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. július 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Tusoló gél fiatal nőknek trópusi illattal. Lágy habja gyengéden tisztítja a bőrt. Hatóanyag összetételének köszönhetően óvja a bőrt, hogy az ne száradhasson ki.

Zaynab

2016. március 23.

Úgy gondolom, hogy az alkoholos szag miatt van trópusi elnevezése. Trópus --> kalózok ---> rum? De nem tudom.
Az illata a flakonból kiáradva rágógumi illatú (NEM trópusi gyümölcsös vagy ilyesmi) és ez a szag keveredik az alkohol szagával. Legalábbis én ezt éreztem, amikor először a tenyeremből megszagoltam.
Rumpuncs szaga van...
A szag belengi a fürdőszobát, a testen is megmarad egy kicsit.
Nagyon gyorsan fogy, mert géles és meglódul, amikor megdöntöm a flakont.
Mivel sok kijön a flakonból, és a testemre is sok jut, talán emiatt érzek én is egy kis szárító hatást, de nem tudom.
Tudom, hogy limitált kiadás (volt), de ha mégis látnék még belőle, nem akarok többet venni.
A krémes tusfürdők, vagy a valamennyire olajosak jobban tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 23.

Rumpuncs szaga van...
A szag belengi a fürdőszobát, a testen is megmarad egy kicsit.
Nagyon gyorsan fogy, mert géles és meglódul, amikor megdöntöm a flakont.
A krémes tusfürdők, vagy a valamennyire olajosak jobban tetszenek.

Rure90

2016. február 16.

Nagyon tetszik az illata, olyan édes, cuki :) Főleg, ha előtte mangót vagy ananászt eszek, akkor tényleg nagyon jó:)
Kicsit szárít, szóval ez nem túl jó, így csak 4 pontot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Kicsit szárít, szóval ez nem túl jó, így csak 4 pontot adok.

esztikhlm

2015. november 23.

Nekem nagyon nem vált be. Émelyíto az illata, szerintem borzaszto

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Nekem nagyon nem vált be. Émelyíto az illata, szerintem borzaszto

siss

2015. augusztus 24.

Az állaga nem a kedvencem,mivel géles.Kell is utána testápoló,ezek engem szárítanak kissé.Viszont az illata,na az nagyon király!Finom édeskés,szerintem nem erős.A csomagolása vidám,csupa jókedvre derítő kiadás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.