Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő vanília és kasmír illattal, az érzéki zuhanyzási élményért. Vegán termék.

LUNACICA

2021. január 14.

Mikor a boltban megszagoltam nagyon megtetszett az illata,így rögtön megvettem.Zuhanyzás közben is nagyon kellemes volt az illata,de kb ahogy megtörölköztem el is tűnt az illat,és később sokat viszketett a bőröm,ami ugye annak a jele,hogy jól kiszárította a bőröm. Nagy csalódás volt. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 14.

netti1990

2020. október 3.

Nagyon szép csomagolás,krémes állag,édes-púderes illat ❤😊
Nem szárítja a bőrömet.
Jól habzik,jól tisztít.
Zuhanyzás után lehet egy ideig érezni az illatát a bőrömön 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

Nagyon szép csomagolás,krémes állag,édes-púderes illat ❤😊
Nem szárítja a bőrömet.
Jól habzik,jól tisztít.
Zuhanyzás után lehet egy ideig érezni az illatát a bőrömön 😊

bibike2000

2020. április 16.

Jó az illata, sokáig elég. Kár, hogy nem látom mostanság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Jó az illata, sokáig elég. Kár, hogy nem látom mostanság.

Soraya

2020. február 8.

Kifejezetten tetszik ez a tusfürdő. Nagyon kellemes illata van, krémes állagú, nem szárít. Az Isana tusfürdők megszokott minőségénél szerintem még jobb. Kár, hogy limitált kiadás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Nitaka

2019. október 29.

Ugyanazt tudja, mint a többi Isana tusfürdő. Az illata jó, jól habzik, és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Martu0508

2019. május 18.

Az állaga, habzása megfelelő, nem szárítja túl a bőrömet és megfelelően tisztít. Mégsem szeretek utána nyúlni, mert a bőrömön nincs jó illata. Szerencsére ez nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

kolesgolyo

2019. március 19.

Mostanában nagyon szeretem az Isana tusfürdőket. 🙂 Kár, h ő csak limitált kiadás, illat/állag/habzás rendben van és fürdés után a bőrömön is megmarad az illata, ami a saját márkás tusfürdőknél nálam elég ritka sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

vivike0514

2019. március 10.

Imádom az Isana tusfürdőket, az árát abszolút megérik. Ez a kedvencem az összes közül, nagyon jó illata van, habzik is, én a kádból kiszállva is éreztem magamon az illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

blackrose

2019. január 19.

Jó èdes illatú tusfürdő, ami zuhanyzáskor jobban èrződik mint utána. Nem vagyok valami nagy híve az èdes tusiknak, de nèha ilyen is kell. Nem szárít jobban mint más tusfürdők. Szeretem használni, árban ès mennyisègben is nagyon jó választás. Szerintem simán èr annyit mint egy drágább társa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Vanessza0420

2019. január 3.

Az illata fürdés után teljesen elszáll. Krémes, jól habzik. Ár-érték arányban nem egy rossz tusfürdő.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol