Iseree

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb

Aloe vera kivonattal.

Kiszerelés: 40 db

doralia29

2016. június 25.

Abszolút kedvenc! A nap végén mindig ezt használom a smink eltávolítására (bár a vízálló szempillaspirállal kicsit meggyűlik a baja). A tégelyes megoldás különösen tetszik, nem szárad ki. Az illata szerintem kellemes, nyugtató és a puha korong jó érzést ad a bőrömnek. Én bátran merem ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 25.

manocska8

2016. február 5.

Leszedte a szempillaspirált is, ez egy plusz pont. Az illatával annyira nem voltam megbarátkozva, de a többbi hasonló kiszerelésű koronggal ellentétben nem száradt ki, így jó barátok lettünk, de nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

PETRA820718

2016. január 24.

Nagyon bevált.
Jól leszedi a sminket, hidratál, jó illata van.
Nekem egy ideje száműzte a micellás vizet is.
Reggel, este használom.Utána puha a bőröm és frissnek érzem.
Gyakran akciózzák 300 ft-ért pedig Ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

Nagyon bevált.
Jól leszedi a sminket, hidratál, jó illata van.
Nekem egy ideje száműzte a micellás vizet is.
Reggel, este használom.Utána puha a bőröm és frissnek érzem.
Gyakran akciózzák 300 ft-ért pedig Ajándék.

kissbarbara1990

2015. szeptember 21.

Ez a tégelyes megoldás nagyon bejött, ezért landolt a kosaramban. Alapból úgy kezdtem, hogy fejjel lefelé tároltam, hogy kellően nedves legyen a legfelső korong is mikor használni fogom, de így se volt jó. A szempillaspirált nem távolítja el csak úgy, dörzsölgetni meg nem vagyok hajlandó a szemkörnyékemet.
Azokra az esetekre jó lesz, amikor csak pirosító-púder-szemöldökpor van a képemen. De annyira nem kimagasló, hogy újravásároljam még ilyen kevés pénzért sem.
Amúgy a korongok mérete és minősége jó. A termék illata is finom, bár elég intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

CrazyKid

2015. június 26.

Szerintem tök jó, kellemes érzetet hagy maga után, puhácska lesz az bőröm használat után. Sminkből BB-t/korrektort tökéletesen leszedi, a szemfestéket is, bár a spirál már kicsit több erőfeszítésbe telt, de csak lejött minden, durvább dörzsölés nélkül is. Szuper, lehet hogy újravevős. Főleg lusta embereknek/napokra. Én perpill azért vettem, mert ritkábban alszom otthon, és kell egy ilyen a táskába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

maradok

2015. március 19.

Árkategóriájában teljesen elfogadható termék. Az illata kifejezetten tetszik és a sminket is szépen eltávolítja. (A vízálló szempillaspirálhoz azért ez talán kevés.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.