Iseree

Ár:   498 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Kiszerelés:   40 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Méz és mandulaolaj tartalommal.

Kiszerelés: 40 db

destiel

2016. október 23.

Nagyon könnyen leszedi a sminket, még a szempillaspirált is, egyáltalán nem kell dörzsölni a szemet. Kellemes illatú, praktikus csomagolású.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 23.

Barbuska90

2015. június 24.

Múltkor elfelejtettem sminklemosót venni és már nem volt kedvem visszamenni az Yves Rocher-ba, ahol amúgy szoktam venni. Épp a Lidlben voltam, így lekaptam ezt a polcról, gondolván, hogy átmenetileg biztos megteszi. Igazából teljesen elégedett vagyok vele, jól leszedi a sminket, egyedül a szempillaspirállal küzd meg kicsit nehezen. Szerintem semmivel sem rosszabb, mint bármelyik másik sminklemosó, ezen az áron meg szinte ingyen van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

narancsdzsem

2014. december 15.

Nem nagyon krémes, mást vártam. Leviszi a sminket, csak a szempillaspirálnál kell egy picit többször rádörzsölni. Én más márkát vennék, ha sokat sminkelnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 15.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Honey

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.