Isis Pharma

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marjam1111, Módosítva: 2016. május 20.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Glyco-A krém egy gyümölcssavas peelingre fejlesztett krém. Kíméletes hámlasztó hatásával előszeretettel alkalmazzák bőrfiatalításra, valamint a pigmentfoltok elhalványítására alkalmazott kezelések részeként. 12% glikolsavat tartalmaz.

davincsike

2018. november 12.

Egy KM-es lánnyal cseréltem termékre kb a tubus 1/3-át, hogy kicsit szoktassam a bőrömet mielőtt c-vitaminnal és egyéb TO termékekkel nekiesek (azok is ilyen módon kerülnek hozzám, mert egymagam egy 30-50ml-s tubusba nem merek befektetni, hátha a csodaszer pont rajtam nem működik).
Ahogy írták, eleinte 2 naponta aztán naponta esténként használtam és egyik esetben sem okozott irritációt (pedig vártam). A régi pattanások helyeit nem tette láthatóvá, a sérült bőrön kissé csípett, de látványos hatást ennyi idő alatt nem lehet elérni - nem is vártam. Inkább csak sokkolni akartam és felkészíteni a bőrömet a durvább dolgokra. Nem vagyok célcsoport, de jó érzés volt savazni a bőrömet az orrnyereg melletti ráncon halványított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

domika

2018. március 15.

Alapjaraton nem rossz krem ez. Kb 1 eve kezdtem hasznalni, az egyenetlen arcborom kezelesere, de mivel nagyon gyors es latvanyos eredmenyt nem hozott, gondoltam atterek egy erosebb hamlasztora. Az ara tul sok ahhoz kepest, hogy milyen lassan hatott nalam. Lehet hogy visszaterek majd hozza kesobb, ranctalanitas celjabol, de egyelore nem latom ertelmet hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

mandarin

2017. július 7.

Hetente 1-2 alkalommal használom és elégedett vagyok vele. Felvitelkor minimálisan csíp, de a kellemetlenség hamar elmúlik. Csiganyálas hidratáló alá teszem esténként, így nagyszerűen teszi a dolgát - feszesít, halványít - reggelre szépen egységesíti a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 7.

Ojou

2017. május 26.

A sok pozitív értékelés miatt gondoltam teszek egy próbát, habár nem olcsó, de megérte. Először mániákusan kenegettem vele az arcomat és vártam azt a bizonyos "nagyon durva" hatást, de nem hámlaszt olyan durván, hogy komolyabb kárt tegyen az arcbőrben. Hidratálás nélkül ha nagyon kiszárad kicsit csíp és kipirosodik. Valóban hámlaszt, csak az a probléma, hogy ez nem oldotta meg a "miniráncos" gondjaimat :c Nem tudom, hogy milyen kozmetikai termék tüntetné el őket, ha se a hámlasztó sem a nivea krém nem használ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

kkinga07

2017. január 22.

Régebben használtam, akkoriban csípett. Most újravettem, és egyáltalán nem csíp felkenéskor. Nem csodaszer, de úgy tűnik, végzi a dolgát. Látom a javulás jeleit, csak attól tartok, több idő kell neki. Végigcsinálom a kúrát s majd megírom a tapasztalataim. Amúgy a barátnőm ugyanilyen Ilcsis hámlasztója szemmel láthatóan jobban teljesít, neki már pár használattól ragyog a bőre.

UPDATE: kitartó és rendszeres használat mellett valóban működik! nem csodaszer, de még kap egy plusz csillagot. az árát megéri, nekem javított az arcom állapotán. Ja és netről rendelve természetesen olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Emiii

2016. november 15.

Első hámlasztó volt, amit kipróbáltam, de sajnos túl erősnek bizonyult. Az előírtaknak megfelelően az első két hétben csak kétnaponta használtam. Pár nap elteltével piros foltokban hámlott le rólam a bőr. Tovább fakírkodtam és egy hónapig használtam, viszont két hét után már csak a homlokomra mertem kenni, mert az arcom brutálisan nézett ki... Az, hogy csípet nem érdekelt, de utána rémesen viszketett is. Sokat segített, hogy mellette használtam a Sensylia hidratálót, de fel kellett függesztenem a hámlasztást, mert ennyire azért nem vagyok mazochista. Hogy a hámlasztó, vagy a hidratáló esetleg az SOS bevetett arcmaszkok segítettek a helyreállításon az már sosem fog kiderülni, de most végre vállalható lett a arcbőröm :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

ska087

2016. június 26.

Felkenés után egy darabig eléggé csíp, de aztán az elmúlik. Az összetevői nem a legszebbek, nekem még is eddig ez a kedvenc hámlasztóm, sokkal látványosabb eredményeket érek el vele, mint eddig bármi mással.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Zildinyo

2016. április 18.

Életem első hámlasztója lett ő, az itteni ajánlások alapján.
Nekem az első használat után annyira elhalványította a homlokomon található ráncokat, hogy alig láthatóak már.
A kis bizsergő érzés nekem nagyon rövid ideig tartott, és egyáltalán nem éreztem kellemetlennek.
Engem meggyőzött (bár fogalmam sincs, a többi hámlasztó milyen lehet).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Életem első hámlasztója lett ő, az itteni ajánlások alapján.
Engem meggyőzött (bár fogalmam sincs, a többi hámlasztó milyen lehet).

agneza

2016. április 13.

PC 10%os hámlasztóját elhasználva döntöttem úgy, hogy kipróbálok egy olcsóbb hámlasztót is. A krém állaggal teljesen ki vagyok békülve. Miután felkentem,várok egy kicsit, hogy beszívódjon, aztán PC hidratálót használok, ugyanis azt vettem észre, hogy önmagában használva másnap feszül a bőröm. Így már teljesen megfelel az elvárásaimnak. Sajnos felkenéskor csíp, (amire fel is hívják a figyelmet a mellékelt tájékoztató lapocskán), hiába hámlasztok rendszeresen, ezt a nyűgös napjaimon nem tolerálom túl jól. Árfekvése szerintem megfelelő, én ajándékba kaptam mellé egy hidratálót, amit még nem bontottam ki. Hatása számomra a megszokott, hámlasztás utáni sima, egyenletes és pirosság mentes arcbőr, de még nem döntöttem el, hogy a csípő érzés miatt újra fogom-e venni vagy maradok a PCnél. Az ár és hatás mellette szól mindenesetre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Daniella11

2015. december 17.

Számomra ez a krém használhatatlan. Már egy felkenés után is csip, valahogy tágabbak lesznek tőle a pórusaim; másnapra, harmadnapra meg piros, száraz foltocskák jelennek meg a bőrömön. Lehet, hogy másnak használ, de én sajnos csak pénzkidobásnak érzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2