Best of Beauty 2019

Isis Pharma

Ár:   12 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hedvig07, Módosítva: 2012. július 16.

Ár:   12 990 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

• A magas koncentrációjú nanoszómás c-vitamin por elősegíti a bőr alatti kötőszövetben a kollagén szintézisét, ezzel javítva a bőr alatti szövet rugalmasságát, tartását.
  • A magas koncentrációjú c-vitamin új kötőszöveti elemek képződését indítja be  - bőrfiatalító hatású
  • Erős antioxidáns hatásával védi a bőr alatti szöveteket. Bőrregeneráló por.
  • Pigmentfolt halványító hatással is rendelkezik

ildi79

2016. október 24.

Az én bőrömmel nem csinált semmit, ellenben nagyon csíp felkenés után, és a szaga sem valami jó. Nehezen viselem a bőrömön. Adtam neki több esélyt, de szerintem nem sokat ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

agneza

2016. március 25.

Valószínüleg a magas C-vitamin tartalmának köszönhetően ő bizony csípi a bőrömet. Nem ajánlott többször használni egy héten, mert "elnyújtott hatású", bármit is jelentsen ez. Egyelőre nem érzem a wow hatást. Illata nem nagyon van, enyhén sárgás színű. Utána mindig hidratálok. Akciósan vásároltam meg, de nem vagyok benne 100%ig biztos, h kell nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate