Isis Pharma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Morzsa, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Aktív hatóanyagok:

• Kapillárisokra ható anyagok: Chrysanthellum indicum (Golden Chamomille) kivonat (1%),  Sambucus kivonat, BIOPHYTEX
  • Gyulladásos állapotra:  Dextrán szulfát
  • Szárazságra: Glycerin (5.6%)
  • Fedőanyag: Zöld pigmentek (vasoxid)

Használata:  Vigyen fel egy vékony réteget a fedni kívánt területre, majd egyenletesen masszírozza szét a krémet.

Phenoxyethanol mentes, Illatanyagoktól mentes, Paraben mentes

fkidu

2017. január 27.

Nekem nem vált be. Száraz maradt a bőröm tőle, nem nyugtatta meg. Hidratáló krém fölé kenve, pedig hatását nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

kiscsillag89

2013. február 4.

Jelenleg minden bizodalmam e kis tubusban rejlik. A tubus tényleg pici...15ml. Az árát csekkoltam vásárlás előtt, de mikor a gyógyszertárba előhozták, már a doboz alapján kezdett gyanús lenni a dolog... Így viszont elég drága.
Bízom a hatásában, abban, hogy nem kizárólag a pirosságot húzza le, hanem a már meglévő elpattant, megrepedt hajszárerecskéket segít halványítani. Szóval ilyen reményeket táplálok. Nem tudom, aki már próbálta, annak e téren milyen tapasztalatai vannak? Kérlek osszátok meg!
Azt- az ára mellett- túlzásnak érzem, hogy hidratáló krémnek csúfolják. Ez ugyanis elég nehéz. Az én bőrömnek több nedvességre, nagyobb hidratálásra van szüksége, hogy alapozót tudjak használni. Emiatt levonok egy csillagocskát. :-/

No, hát updatelek. Így egy hónap távolságából, ami nagyjából fedi a 15 ml-s tubus időtartamát (úgy, hogy napi egyszer kentem). Ami működőképessé teszi az zöld szín. De kérdés mi történik ha lemosom? Sajnos a helyzet u.az marad. Közel 5000 Ft-ért ez meg borzasztóan kevés.
Persze láttam az értékes összetevőket (gotu kola), de a hatás nem igazolja. Bánni nem bánom a própát, szerintem mi rozacéások vég nélkül hiszünk és hinni fogunk a csodakrémekben, de a lelkiismeret bánt a költséges tapasztalatért.
Egyébként a bőröm összességében javult, de én azt inkább a tejtermékek elhagyásának, és még a nagyon ritka szoláriumozós (tudom...szörnyű) szokásaim végleges elhagyásának tudom be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

evi_iv

2012. november 29.

Anyumnak vásároltam,és nagyon bevált neki!
Már-már tanácstalanok voltunk,mikor rátaláltunk erre a termékre.
Ő 55 éves mélyrétegi vízhiánnyal és extra érzékeny bőrrel ellátott hölgy,akinek az orcáin nem álandósúlt bőrpír,hanem allergiát követő göbös gyulladt rozácea fordul elő, főleg a tavaszi és őszi időszakban.
Ezt a krémet csakis a gyulladt felületre kell feltenni és tényleg azonnal hat,a gyulladás csökkentő, nyugtató hatású összetevői révén.A zöld pigmentek pedig segítenek optikailag csalni,máris halványabnak tűnik a pirosság.
Most már eljutott anyum arra a szintre ,hogy tünetmentessé vállt,de ehhez azt kell tennie ,hogy megelőzés képen már ezekben az időközökben használja szintén az Isis Pharma Ruboril Expert S hidratálót.
Kár,hogy sok benne a szilikon! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 29.

Anyumnak vásároltam,és nagyon bevált neki!
Már-már tanácstalanok voltunk,mikor rátaláltunk erre a termékre.
Kár,hogy sok benne a szilikon! :(

Morzsa

2012. november 28.

Ezt a krémet még a bőrgyógyász ajánlotta, mikor először diagnosztizálták rajtam a rozaceát. Pillanatok alatt leszedi a pirosságot (tehát azonnali segítség a kivörösédben ÉS még hosszabb távú hatása is van, mert kúraszerűen mérsékli is az előfordulását. Sajnos az illatával nagyon nem vagyok kibékülve.
Ugyanakkor számolni kell azzal, amit a bőrgyógyász mondott a rozaceáról: először minden hat, aztán semmi... azaz, ezt is használtam évekig, nagyon hatásosan (ha hosszabb ideig, rendszeresen, akkor már eleve ki se jöttek a tünetek), aztán sok év után tavaly egyszer csak elkezdett nem használni. Nyáron szerencsére nem nagyon kellett használnom, csak most ősszel jött vissza a rozacea, most megint használ, de nem ANNYIRA, mint rég.... viszont még mindig ez a legjobb AZONNALI hatású szer azok közül, amiket kiróbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Chrysanthemum Indicum Flower/Leaf/Stem Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Szúrós csodabogyó kivonat. Szájon át bevéve hatásos lehet ödéma ellen. A bőrön alkalmazva talán gyulladáscsökkentő hatása van.