Isntree

Ár:   $3.50   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   27 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2019. augusztus 8.

Ár:   $3.50
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Krémes típusú fátyolmaszk ceramiddal, amely táplálja és nedvességgel látja el a bőrt, helyreállítja a károsodott bőrbarriert, mélyen a bőrbe juttatva az értékes hatóanyagokat.

Bettiiyy

2020. február 4.

Sokat szemeztem az Isntree maszkokkal, de pont a keramidos volt az, amelyikkel azért annyira mégsem, meg mindig letettem róla, mikor megláttam az árukat. Nagyon drágának találom, igaz egy-egy akciót, ha sikerül kifogni, annyira talán nem vészes. Én most egy öt darabos csomagot tudtam így beszerezni, amiből egyet el is ajándékoztam az anyukámnak, aki teljesen el volt ájulva tőle. Azt mondta, soha nem volt még ilyen jó maszkja, pedig aztán neki is van bőrápolós előélete. :D
A fátyolmaszk nagyon finom, puha, erős anyagú maszk, és kell is neki a "tartás" ugyanis nem esszenciával van átitatva, hanem krémmel, mégpedig rettenetesen sokkal. Tényleg nem sajnálják. Nekem ez az első krémes maszkom, valahogy mindig az esszenciásakat fogtam ki, így különösen nagyon élveztem. Nagyon krémes, nagyon selymes, és extra luxus érzés, mikor rajtam van.
Nagyon szépen hidratál, feltölti a bőrt, csak ámultam és bámultam, de a bőrömön lévő sebecskéket, pattanásokat úgy eltüntette, regenerálta, mintha nem is lettek volna. Sose láttam még ilyet, rögtön be is szereztem egy keramidos ampullát és egy fényvédőt is, ha ennyire nagyon tud a bőrömön ez az összetevő.
Sajnálom, hogy az Isntree termékcsaládjában nincs keramidos vonal - legalább is nem tudok róla-, mert biztosan felvásárolnám az egészet. Ez egy csodaszer!
Nagyon tetszik, hogy rengeteg krém maradt még a tasakban, így kiszedtem az egészet, tégelybe raktam, és már másfél hete esténként ezzel kenegetem az arcomat az éjszakai maszk előtt. Még így is látványos a hatása, pedig csak tényleg egy vékony réteget kenek fel.
Akármilyen drágának tűnik, higgyétek el, nagyon megéri az árát, ne sajnáljátok rá a pénzt, szerintem minden bőrtípus szeretni fogja, a vízhiányos különösen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Antioxidánsok: Alanine, Cysteine, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Glutamic Acid, Alanine, Histidine
Peptidek: Tripeptide-10 Citrulline, Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Niacinamide

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Egy viszonylag új peptidféle, mely a gyártó szerint szabályozza a kollagénrostok termelődését. A gyártó (Lipotec) 43 nővel végzett tanulmányában a résztvevők 54%-ának lett feszesebb a bőre. (Forrás: truthinaging)

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az leucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A leucin ráncsimító hatással is bír.

Alanine a I h

A triozin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A metionin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A metionin óvja a bőrt a káros anyagoktól.

Az cisztein egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.