Isntree

Ár:   $25   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2019. augusztus 8.

Ár:   $25
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

5% PHA tartalommal. Eltávolítja az elhalt hámsejteket amíg alszol, egyidejűleg fokozza a bőr tápláltságát tejkivonattal és termèszetes hidratáló faktorokkal.

pankafru

2019. november 17.

Érzékeny bőrre nem ajánlanám. Erős geránium illóolaj illata van és a szárazabb, érzékenyebb területeket nekem felkenéskor csípte. Teljesen nem szívodik be, hagy egy vékony réteget a hidratáló krémem felett, de ez nem zavaró. Reggelre puhítja a bőrt és minimális hámlasztó hatása van. A bőr osztódást fokozza és a mélyebb pórusokat másnapra a felszínre hozza, pici, nem gyulladt pattanások formájában a T-vonalamon. Ehhez a CNP PHA-jával felváltva használom. Ami a legnagyobb pozitívum, ha ezzel zárom a rutinom, másnap puha és hidratált a bőröm. A reggeli hidratálással együtt nap végére sem feszülnek a száraz területek. Ezt más éjszakai pakolásnál még nem tapasztaltam.
Aki szereti a természetes illóolajokat és nyugatótan hat rá a geránium, annak ajánlom. A rendes hámlasztást nem váltja ki, de azt nagyon jól kiegészítheti pl. lustább napokon.
Ha illatmentes lenne, járna az 5 csillag. Az ára baráti, sokáig fog tartani.
Nálam heti kétszer kerül elő.
Ha elfogyott a tubus update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Ha illatmentes lenne, járna az 5 csillag. Az ára baráti, sokáig fog tartani.
Nálam heti kétszer kerül elő.
Ha elfogyott a tubus update-elek.

zs001

2019. október 19.

Megkedveltem ezt az èjszakai maszkot. Nagyon megnyugtató a gyógynövènyes illata, este alig vàrom, hogy felkenjem. Sűrű, testes krèm, de gyorsan beszívódik, ès nem hagy maga utàn semmilyen kellemetlen, zsìros - olajos rèteget. Reggelre extra puha a bőröm tőle. Irritàciót nem okozott. Csodaszernek nem neveznèm, de kifogàsolni sem tudok benne semmit sem. Lassan a tubus 3/4-nèl járok, ès szerintem ùjra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Bettiiyy

2019. augusztus 29.

A Cosrx BHA éjszakai maszkját szerettem volna lecserélni erre. Sajnos pattanásra hajlamos a bőröm, és az egyetlen krém, ami a legrosszabb napokon is csodát tud művelni a bőrömmel az a Cosrx éjszakai maszk. Viszont megláttam ezt, és CNP PHA-ját nagyon szerette a bőröm, ráadásul ebben is van centella és gyulladáscsökkentők, amiket nagyon szeretek, úgyhogy erre esett a választásom.
A krém fehér színű, sűrű, de nem annyira, mint például a Cosrx BHA éjszakai maszkja. Könnyű felkenni, jól eloszlatható. Az illata engem a gerániumra emlékezetet, nagyon kellemes, de egy idő után elillan.
Nyaraláskor kentem fel először, amikor szörnyű lett a bőröm az ottani klímától, és a két óránkénti fényvédőtől. Pár napig apró, pici pattanásszerű dolgokat hozott fel, de mikor hazaértünk, ezek elmúltak.
Sajnos nekem nem tudja a Cosrx éjszakai maszkját helyettesíteni, amikor problémásabb a bőröm, de amikor minden rendben van szépen hidratálja, és javítja a bőrképemet. Nagyon szerettem volna szeretni jobban, hiszen pénztárcabarát, nagy kiszereléssel, és az Isntree a kedvenc koreai márkám, de sajnos helyettesíteni azt nem tudom, amit akartam vele. Az én bőrömnek kevés, ha éppen pattanásaim vannak. Ha viszont nincsenek, tökéletes kis éjszakai maszk.
Akinek viszont az AHA a fő csodaszer a bőrére szerintem odáig lesz érte, mert ragyogó, nagyon szép egységes bőrképet ad.
Amikor a pattanások miatt inkább a Cosrx BHA-ját használom, akkor is a nyakamra és a szememre, a szemkrémem fölé ezt szoktam kenni. Szépen eltávolítja az elhalt hámsejteket.
Nyáron szuper, amikor nem akar valaki AHA-t használni mert fél a fényérzékenységtől vagy nyaralni indul.
Összességében ha pattanások ellen akarjuk bevetni, van ennél jobb csodaszer is, de ha nincs ilyen bőrprobléma, vagy másfajta van, amit az AHA/PHA kezel jobban a te bőrödön, és nem a BHA, nagyon fogod szeretni.
Ötöst érne ez a krém, lehet, hogy a csalódottság szól belőlem, de nem tudok teljes szívvel öt csillagot adni. De négyet se szívesen, inkább a kettő között valamit. Mellette szól még, hogy rendkívül pénztárcabarát, és jó nagy a kiszerelése a többi éjszakai maszkhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Antioxidánsok: Panax Ginseng (Ginseng) Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Beta-Glucan, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Cholesterol eo I eu 0 0

gólyaorrok nemzetségébe tartozó, Geranium Maculatum nevű növény leveleiből és szárából kivont illóolaj. Maszkoló, tonizáló anyagként használják a kozmetikumokban.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.