Isntree

Ár:   $13   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2019. augusztus 8.

Ár:   $13
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hyaluronsavval és értékes növényi olajokkal táplálja a száraz bőrt, helyreállítva a víz-olaj háztartást.

mmoni1

2020. augusztus 20.

Normál, vízhiányos a bőröm. Nekem nagyon bevált! A gél és a krém között van állagban, illatmentes. Egy borsónyi elég az egész arcomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

cintialaura

2020. április 1.

Ez sokkal könnyedebb mint a balancing tesója és a melegedő időben jobb is mert nem zsíros, pikk-pakk felszívódik. Amit ígér azt betartja, hidratálja a bőrt és szerencsére nem hagy réteget maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 1.

Bettiiyy

2020. január 15.

Férjemnek rendeltem, előtte Biodermát használt, de nem volt annyira hú, de szép az INCI, nem is érezte annyira tökéletesnek, ezért mondta, keressek már neki valamit, ami jó lehet a bőrére, mert foltokban hámlik le a homloka. Nos, jelentem, ha kenné is, nem csak mondaná, hogy jó lenne kenni, nagyon szépen használna. Sokkal szebb a bőre, tápláltabb, nem hámlik, mikor keni vele. (Csak mindig azt csinálja, hogy helyrejön neki, és utána abbahagyja a kenegetést.)
Én is kipróbáltam reggelre, gondoltam, élesben tesztelem, tettem smink alá (fényvédő, majd cushion). Eddig nagyon jól bírja. Nem húzódik a bőröm, szépen hidratál, érzem, hogy krémes, selymes, viszont abszolút nem érzem a bőrömön, nem hagy egy plusz réteget.
Felkenés után elmentem fürdeni, csináltam egy jó kis párát a fürdőben, nagyon szerette a krém, mert előtte is szépen feltöltötte a bőrömet, de mikor kapott egy kis plusz párát, még szebben egységesítette a bőrképemet. Jól felszívódott, nem hagyott ragacsos és semmilyen réteget.
Szépek az összetevők, nem is megfizethetetlen, az Isntreevel sose lehet mellényúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

i.napcsi

2019. december 4.

Imádom ezt a krémet végre egy kóreai krém ami testes és táplál és nem az a szilikonos géles vacakok!csak száraz bőrre ajánlom,hiába a sok NMF sok benne a növényi olaj is,számomra maga a tökéletes és az ára is!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 4.

saffron

2019. szeptember 9.

Mindenkori kedvenc hidratálókrémem. Teljesen illatmentes, az állaga valahol a krém és a gél között van, tökéletesen hidratál, szépen beszívódik, nem hagy réteget a bőrön egy enyhe, egészséges bőrfényt kivéve. Remekül rétegezhető, semmi extrát nem tud, de nem is dolga. Olcsó, nagy kiszerelés, mi kell még? Szerintem igazi Jolly Joker termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium PCA, Butylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Pentapeptide-4
Vitaminok: Folic Acid, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ez egy emulgeátor. Természetes vegyületek (glicerin, kapronsav, kaprilsav, és borostyánkősav) természetes kötésekkel (észter) való összekapcsolásából keletkezett anyag. A CosIng szerint emmoillent, emulgeátor és bőrkondícionáló. Nagyon érzékeny bőrre való krémekben használják, éxtra kímélő emulgeátor.

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.

Cholesterol eo I eu 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék