Isntree

Ár:   $13   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: HRenata, az összetevőket feltöltötte: Csilla_Csilla, Módosítva: 2021. április 27.

Ár:   $13
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

2021-ben megújult összetétel!

Hyaluronsavval és értékes növényi olajokkal táplálja a száraz bőrt, helyreállítva a víz-olaj háztartást.

Water / Aqua Glycerin h 0 0Hydrogenated Polydecene eo Caprylic/Capric Triglyceride eo Dipropylene Glycol i Cyclohexasiloxane eo I szil Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate eu Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Betaine h Pentylene Glycol Glyceryl Stearate eo I euBehenyl Alcohol eo I al 1,2-Hexanediol ta Pentaerythrityl Distearate eu Laminaria Japonica Extract Eclipta Prostrata Leaf Extract Hydroxyacetophenone aPrunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil eo 0 0Glyceryl Caprylate eo I eu Ethylhexylglycerin Methylpropanediol Sodium Hyaluronate h 0 0Fructooligosaccharides h Hydrogenated Lecithin eu Disodium EDTA Beta-Glucan a I gy Hydrolyzed Hyaluronic Acid h Butylene Glycol h 1 0Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/VP Copolymer Sodium Stearoyl Glutamate ti I eu Polyglyceryl-10 Laurate eu Polyquaternium-51 Camellia Sinensis Leaf Water i Panthenol eo I v 0 0Cynara Scolymus (Globe Artichoke) Leaf Extract Pteris Multifida Extract aAvena Sativa (Oat) Kernel Extract a I eo RaffinoseFolic Acid v Cholesterol eo I eu 0 0Ceramide NPTromethamine Tocopherol a I v 2 2Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate Sodium Acetylated Hyaluronate Palmitoyl Pentapeptide-4 pep Ascorbyl Propyl Hyaluronate

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

aylobi

2021. szeptember 12.

Imádom ezt a krémet, az egyetlen amitől nem lesz vörös az extra érzékeny, száraz bőröm. Nagyon jól hidratál, táplál és lehet variálni a mennyiséggel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Csilla_Csilla

2021. május 1.

Gondoltam, kipróbálok pár hidratáló krémet a koreai vonalon (PC omegás krém, abszolút örök kedvenc helyettesítő terméke gyanánt). Hogy ez mennyire volt jó ötlet, azt még nem tudom, abszolút a spórolási szándék vezérelt... Megtetszett ez a márka, főleg a hialuron-os termékcsalád vonala, mivel száraz a bőröm és imádon a hidratálós dolgokat. De úgy érzem, hogy visszafogok térni a PC vonalra, hiába drága.
Maga a termék: 100 ml-s. 13 USD a mai napi árfolyamon 3.864 forint. Én Tinamuról rendeltem, ott 7.400 forint volt. Yesstyle-on 19,9 USD (5.917 forint). Szóval az itteni oldalon feltüntetett ár nem annyira reális. A krém maga fehér színű, illatmentes, sűrű, testápoló állagú. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy nem ellenőriztem az INCI-t rendelés előtt a forgalmazó oldalán, csak rendelés után. Nagyon megörültem, hogy de jó, egy szilikonmentes krém (ugye, ami ide fel volt töltve INCI), de nem. Erre csak akkor jöttem rá, miután már megrendeltem és kifizettem a terméket. Konklúzió: MINDIG a gyártó vagy forgalmazó által közzétett INCI-t nézzem és ne a krémmániásat...🤔 Próbálok kevés szilikonos terméket használni a rutinomban (nyilván, fényvédőben és a legtöbb testápolóban nem zavar, meg hát nem is nagyon gyártanak olyat). De az arcomon zavar és nehezen viselem. Szóval, kipróbáltam arcra, hátha jó lesz. Sajnos nem. Nem komfortos. Nekem sok az a hatodik helyen levő Cyclohexasiloxane. Testápoló állag. Röviden és tömören így tudnám jellemezni. Nyakra és dekoltázsra fogom elhasználni. Négy csillag, mert jól hidratál, tetszik, hogy illatmentes, de arcra így sajnos nem tudom használni.
Update: Olvastam i.napcsi és Hrenata megjegyzését, köszönöm a visszajelzést. Így már érthető, hogy miért tért el az INCI. Sajnálatos, hogy megváltoztatták az összetevőket, pedig nagyon-nagyon jó kis krémnek tűnt a régi összetevők alapján... 😢

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

NorkaEchelon

2020. november 30.

Gyönyörű összetevők. Nem irritál, szépen hidratál. Ez mindenki számára egy nagyon jó krém lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 30.

mmoni1

2020. augusztus 20.

Normál, vízhiányos a bőröm. Nekem nagyon bevált! A gél és a krém között van állagban, illatmentes. Egy borsónyi elég az egész arcomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

cintialaura

2020. április 1.

Ez sokkal könnyedebb mint a balancing tesója és a melegedő időben jobb is mert nem zsíros, pikk-pakk felszívódik. Amit ígér azt betartja, hidratálja a bőrt és szerencsére nem hagy réteget maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Bettiiyy

2020. január 15.

Férjemnek rendeltem, előtte Biodermát használt, de nem volt annyira hú, de szép az INCI, nem is érezte annyira tökéletesnek, ezért mondta, keressek már neki valamit, ami jó lehet a bőrére, mert foltokban hámlik le a homloka. Nos, jelentem, ha kenné is, nem csak mondaná, hogy jó lenne kenni, nagyon szépen használna. Sokkal szebb a bőre, tápláltabb, nem hámlik, mikor keni vele. (Csak mindig azt csinálja, hogy helyrejön neki, és utána abbahagyja a kenegetést.)
Én is kipróbáltam reggelre, gondoltam, élesben tesztelem, tettem smink alá (fényvédő, majd cushion). Eddig nagyon jól bírja. Nem húzódik a bőröm, szépen hidratál, érzem, hogy krémes, selymes, viszont abszolút nem érzem a bőrömön, nem hagy egy plusz réteget.
Felkenés után elmentem fürdeni, csináltam egy jó kis párát a fürdőben, nagyon szerette a krém, mert előtte is szépen feltöltötte a bőrömet, de mikor kapott egy kis plusz párát, még szebben egységesítette a bőrképemet. Jól felszívódott, nem hagyott ragacsos és semmilyen réteget.
Szépek az összetevők, nem is megfizethetetlen, az Isntreevel sose lehet mellényúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

i.napcsi

2019. december 4.

Imádom ezt a krémet végre egy kóreai krém ami testes és táplál és nem az a szilikonos géles vacakok!csak száraz bőrre ajánlom,hiába a sok NMF sok benne a növényi olaj is,számomra maga a tökéletes és az ára is!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 4.

saffron

2019. szeptember 9.

Mindenkori kedvenc hidratálókrémem. Teljesen illatmentes, az állaga valahol a krém és a gél között van, tökéletesen hidratál, szépen beszívódik, nem hagy réteget a bőrön egy enyhe, egészséges bőrfényt kivéve. Remekül rétegezhető, semmi extrát nem tud, de nem is dolga. Olcsó, nagy kiszerelés, mi kell még? Szerintem igazi Jolly Joker termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Beta-Glucan, Pteris Multifida Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Fructooligosaccharides, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Butylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Pentapeptide-4
Vitaminok: Panthenol, Folic Acid, Tocopherol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polydecene, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclohexasiloxane, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Glyceryl Caprylate, Panthenol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Cholesterol
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Pentaerythrityl Distearate, Glyceryl Caprylate, Hydrogenated Lecithin, Sodium Stearoyl Glutamate, Polyglyceryl-10 Laurate, Cholesterol
Szilikonok: Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Water
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.

Cholesterol eo I eu 0 0

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.