Issey Miyake

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2021. március 31.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2021

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: mandulatej

Szívjegyek: jázmin, orgona, narancsvirág, rózsa, csillagánizs

Alapjegyek: ambroxan, cédrusfa, pézsma, vanília

skin

2021. április 18.

Figyelemfelkeltő üveg és a márka rajongójaként nagyon megörültem amikor megláttam. Ez a lelkesedés hamar elszállt. Az eleje engem erősen emlékeztet egy szúnyogűző gyertya illatára. Aztán előbújik a keserű mandula és itt még jó is lehetett volna de az orgona amit egyébként imádok mindent uralni kezdett erőteljes szintetikussággal. Az üvege miatt kap csak csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 18.

sammy

2021. április 16.

A fragin ódákat olvasni róla, attól féltem nagy kiadás fenyeget, mégis... Én talán nem vagyok elég objektív véleményező, mert nem barátaim általában a kifejezetten virágos, azon belül is az 1-1 virágfajtát hangsúlyozó illatok, de ez túl van tolva. Egyébként elegáns lenne, de nem biztos, hogy a környezet díjazza, közös irodába inkább ne vigyétek. Emlékeztet az Omnia Amethyst-re, bármennyire elcsépelt, ha már lila parfüm, sokkal inkább az a nyerő. Az üvege persze csodás, így jött ki az átlag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 16.

googles

2021. április 13.

Nagy elvarasaim es remenyeim nem teljesultek sajnos. Imadom az orgonaillatot, a mandulatej jegyet... ez a parfum agressziv orgona, ami zavaro, emelyito, talan a kombinacio miatt. Egyszeruen nem kellemes, van benne valami nagyon labor jellegu, azt erzem, ha jobban emlekeztetne a termeszetes viragillatra (orgonara), finom lenne. De igy nekem zavaro es lemosni valo. Vakrendelesre nagyon nem ajanlom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 13.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.