Issey Miyake

Ár:   11 090 Ft, 12 990 Ft és 18 020 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 10890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Ár:   11 090 Ft, 12 990 Ft és 18 020 Ft
Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 125 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 10890 Ft

Kiadás éve: 1994

Illatcsalád: fás-aqua

Fejjegy: koriander, ciprus, mandarin, tárkony, yuzu, citromverbéna, zsálya, bergamot, citrom

Szívjegy: szerecsendió, sáfrány, rezeda, geránium, gyöngyvirág, kék lótusz, fahéj

Alajegy: vetyver, pézsma, szantálfa, cédrus

Ár: 10890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 900 Ft, 1400 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
barni8

2019. augusztus 31.

Emlékszem az Issey Miyake bemutatókra.
Női és férfi.
Egyaránt hagyott bennem nyomott.
Mintha barna vászonnal diszített vitorlás húzna át az ablakom alatt a tengeren.
Volt a ruháiban valami egyszerű,letisztult és meghökkentő egyszerre.
Egyszer berohantam és megszaglásztam egy papírcsíkon a Vizet....tényleg rohantam.
Aztán évek.
És Ayrshire. Tengerparti séta után. Világítótornyozás után.
Hotel
Fotel
lehuppanás.
Kommersz pasimagazin...
És benne egy mintácska aVíz.

Soha nem kell várnom.
Vagy tetszik valami azonnal vagy nem.
Énekhang. Vers...Póló, Süti ...vagy illat.
Ami elsőre megragad azt később még jobban szeretem.
Megtörtént.
Ott és akkor. A szállodában.
Azóta csak még jobb barátom lett.

Miyake jó Orrot választott, pont ugyanaz köszön vissza az illatban, mint a ruháiban.
Meghökkent és távolságot kér.
De sosem hagy hidegen.

Nekem elsőre sem erős.
Tíz ujjal megütött zongora.
Citruspatak. Tárkonyakkord.
S a lótusz a szerecsendió.
A valahogy nemodaillő demégis.
Sáfrány vetiverrel? S aztán a pézsmás bőrön való lepuhulás?
A friss szappanosság harsonái a dohányosság háttérdobolása.

Az összhang s a valami bizsergetően mini sokkos.
Mintha..
Csónakban felejtenek egy üvegpisztolyt.
Fiókban találsz egy arany madárfészket.
Fészekben egy fiókot.

A barna vitorlás.

Szerelmem-aki szereti az illataimat- ezt valahogy nemsenem.
De mi akkor is barátok maradunk.
Szeretem ugyanis a remekműveket..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Emlékszem az Issey Miyake bemutatókra.
Női és férfi.
Egyaránt hagyott bennem nyomott.
Mintha barna vászonnal diszített vitorlás húzna át az ablakom alatt a tengeren.
Volt a ruháiban valami egyszerű,letisztult és meghökkentő egyszerre.
Aztán évek.
És Ayrshire. Tengerparti séta után. Világítótornyozás után.
Hotel
Fotel
lehuppanás.
Kommersz pasimagazin...
És benne egy mintácska aVíz.

Soha nem kell várnom.
Vagy tetszik valami azonnal vagy nem.
Énekhang. Vers...Póló, Süti ...vagy illat.
Ami elsőre megragad azt később még jobban szeretem.
Megtörtént.
Ott és akkor. A szállodában.
Azóta csak még jobb barátom lett.

Meghökkent és távolságot kér.
De sosem hagy hidegen.

Nekem elsőre sem erős.
Tíz ujjal megütött zongora.
Citruspatak. Tárkonyakkord.
S a lótusz a szerecsendió.
A valahogy nemodaillő demégis.
Sáfrány vetiverrel? S aztán a pézsmás bőrön való lepuhulás?
A friss szappanosság harsonái a dohányosság háttérdobolása.

Az összhang s a valami bizsergetően mini sokkos.
Mintha..
Csónakban felejtenek egy üvegpisztolyt.
Fiókban találsz egy arany madárfészket.
Fészekben egy fiókot.

A barna vitorlás.

Szerelmem-aki szereti az illataimat- ezt valahogy nemsenem.
De mi akkor is barátok maradunk.
Szeretem ugyanis a remekműveket..

Rhodesian Ridgeback

2018. június 22.

UPDATE:(2018.06,22)
Olyan akciós és nevetséges ár mellett, mint amennyiért kaptam, vakon, minden próba nélkül beszereztem egy 75 millist. A kedvező vélemények és, hogy egy klasszikusról van szó meggyőzött. Mondanom sem kell, másra számítottam. Először nem estem tőle hasra, majd nagyon megfogott a kellemes citrusos, tiszta illata. Azóta se tudok vele betelni. Érződik rajta, hogy egy retro illatról van szó, de szerintem lazán megelőzte a korát. Bármilyen korosztály használhatja. Örülök, hogy megrendeltem, mert kétség kívül az idei nyár tuti befutója lett/lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

UPDATE:(2018.06,22)

Andras91

2018. január 8.

Meleg nyári napokon szerintem a legjobb választás lehet.Tiszta citrusos fás mély illat.Ennél a parfümnél jött oda egy vadidegen lánya buszon hogy úristen de finom illatom van mit használok, pedig nem hittem volna hogy pont ez a cucc vált ki ilyen reakciókat.Egyetlen gond hogy nem túl tartós, de elnézzük neki, nagy melegbe nem is kell hogy feltétlenül az legyen.5.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

stylo

Korcsoport: < 18
2017. november 3.

Nagyon karakteres, igazán férfias illat. A citrusok mellett érezni egy kis kellemes, nyers bőrt is. De csak pont annyit, hogy szexi legyen. Mert hogy egyértelműen az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 3.

Lapo

2017. június 4.

Végtelenül egyedi, már-már klasszikus (23 év nem kevés..) nyári és tartós illat..imádom a yuzu-t (egyik legfőbb összetevője) ennek ellenére mégsem tudom igazán megkedvelni.. pedig kétségtelen, hogy maga az illat zseniális.. Ez esetben, biztos vagyok benne, hogy velem vagy az én orrommal van a gond.. számomra van benne valami összetevő ami kicsit idegen tőlem.. nem tudom meghatározni..ellenben maximálisan elismerem mivoltát és évtizedeken keresztül tartó sikerét.. kicsit pironkodva: 4 csillag..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 4.

Carlito

2017. május 26.

Különleges egyedi nem a megszokott sport illat....!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Különleges egyedi nem a megszokott sport illat....!

Gayscent

2017. március 15.

Citrusok szimfóniája. Röviden így tudnám jellemezni az illatot. Szerintem kevés olyan parfüm van a piacon, ami ennyire intenzíven és nyersen tálalja a citromot. A japáncitrom pikáns aromája végig uralkodó marad, ebbe csatlakoznak be a fák, virágok, fűszerek. Az illatjegyeket olvasva iszonyatos a zűrzavar, mégis meghökkentően szépen ölelkezik össze minden illatjegy, ha egy is hiányozna, felborulna az egyensúly. A vetiver és a lótusz teszi széppé számomra, előbbi földes szárazságával, utóbbi friss, lágy, virágos tónusaival. Mikor az egész elcsendesedik, a pézsmától felpuhul az illat és légies, éteri könnyedséggel veszi körbe viselőjét. Az első 1 óra tényleg kissé erőteljes, fanyar, mintha minden fejjegyet összeturmixolnánk és közvetlenül beleszagolnánk, egészen borzongató ez a hűsítő citrusáradat a fűszerekkel. De Issey-vel tényleg várni kell, hagyni, hogy a bőr melegétől kinyíljon, magára találjon. Ettől kezdve szerintem unikális darabja a parfümök világának, ki egyszer érezte, nem feledi el, bármikor azonosítja. Tartóssága kiemelkedő, népszerűsége töretlen, amin nem csodálkozom. Melegebb időben használjátok, hidegben szerintem nagyon éles és fagyos, nem esik jól nekem. Az egyik legjobb választás egy laza naphoz, bármely korosztálynak. Garantáltan feltölt energiával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

wishes

2017. január 27.

Hú, ez aztán a veszélyes illat, főleg ha egy picit veszélyesebb pasira kerül... :) Tényleg nagyon tartós az illata, már csak onnan is gondolom, mert méltóságteljesen ottmarad a levegőben szorongatni picit az ember lányának a szívét még jóval azután is, hogy a veszélyes férfi már régen elhagyta a helyszínt. Amúgy az egyik kedvenc férfiillatom, és picit a sors iróniája, hogy olyan pasin éreztem először, aki a másik 2 kedvenc illatomat is gyakran viselte (mondjuk tegyük hozzá, toronymagasan ez állt neki a legjobban).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Peter116

2016. augusztus 7.

kezdetben nagyon durva, fűszeres, majd kb egy ora múlva lágyabb lesz, igy nem szabad rögtön ítéletet hozni, illetve közelről "beleszagolni", mert akkor nagyok szuros. tartós illat, frissessege ellenére talan hidegebb időben jobb, melegben szerintem tul harsány, de ez ízlés kérdése

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 7.

aesthateic

2016. május 10.

ÁÁÁ, 90- es évek, ridegen és hűvösen betölti a teret! JÓ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

ÁÁÁ, 90- es évek, ridegen és hűvösen betölti a teret! JÓ!

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.