Issey Miyake

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: ibolya, makaron,

Szívjegyek: tubarózsa, bükköny (lednek),

Alapjegyek: vanília, pacsuli.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

mona82

2017. november 29.

Finom ciprusos illat,az eleje kicsit szúrós,de pár perc elteltével egy nem mindennapi fanyar,virágos finomság lesz,legalább is rajtam.Egész tartós,de nem kiabálós és nem egy felkapott tucatillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

LittleSpark

2017. március 10.

Először kissé húsvéti locsolókölni szaga van aztán elkezd párologni, és kezd kibontakozni a virágillat. A tipikus ibolya illat amit a TM Alien illatában én is felfedeztem ahogy előttem is írták :) A vanília pedig nagyon jó alapot ad neki. Ez egy erősebb, "misztikusabb" virágillat, orrba vág, megjegyzed, szereted vagy utálod. Valóban nem változik sokat a nap folyamán, engem ez nem zavar. Imádom ezt a parfümöt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Sheila

2016. október 5.

Szerintem nem túl édes, nem cukros, inkább intenzíven virágos. Jázmint és orgonát érzek benne, holott egyik sincs az illatjegyei között. Engem is Guerlain Insolence-re emlékeztet, pont az a mély, sötét, buja, orrbavágós virágillat, amit az Insolence-ben vagy TM Alien-jében is imádok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 5.

Violettaemmi

2016. július 22.

Először egy nagyon mű cukros-virágos(?) illatot éreztem, és meg is bántam hogy magamra fújtam. Nagyon erős illata van. Aztán ahogy utazást közbe szagolgattam a csuklómon kezdett megtetszenni, amikor visszafogottabb let, elmúlt a műség, és valamilyen lila virág illat vette át az uralmat, ami tök én vagyok. Nem a szerény-romantikus-kislányos virágok érződnek, hanem titokzatos, sötét virágok. Az illat a fél nap alatt amíg rajtam volt egy szemernyit sem változott, végig ugyanaz, szóval bonyolult parfümnek nem lehet mondani..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

Seahorse82

2015. május 8.

Sokáig gondolkodtam meg merjem-e venni, az egyik netes parfümériában igen jó áron árulták, így úgy voltam vele, hogy na jó...
Első fújáskor én rögtön Guerlain insolcencére asszociáltam, majd csendesedik az illat és egy virágos-cukor-fás leszáradással megállapodik a bőrön. Szerintem 4 évszakos illat, édes illatrajongóknak ajánlanám. Illeszkedik a mai modern édes illatkavalkádba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 8.

diesel22

2013. november 22.

Az elején nem rossz, viszont nagyon hamar ellaposodik, semmi egyedi nincs benne. Az ára pedig baromi magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Tündérvirág

2013. október 7.

Kaptam egy mintát belőle a Müllerben, így 2 napig teszteltem magamon. Semmi egyedit, különlegeset nem találtam benne. Az illat nem lenne amúgy rossz, de nem venném meg még negyede áron sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 7.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.