It's Skin

Ár:   $7   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tuzki, Módosítva: 2014. november 17.

Ár:   $7
Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Bőrpuhító és hidratáló BB krém SPF36 PA++ fényvédelemmel.

2 változatban kapható: száraz vagy zsíros bőrre

Julus92

2019. augusztus 5.

Moisture-t vettem, mert az egyébként is vízhiányos bőrömből nem szerettem volna több nedvességet elvonni. Olajosabb állagra számítottam emiatt, de inkább vizesebb, amivel egyáltalán nem volt gondom. Valóban nagyon világos, egy kicsit nekem túl világos is volt, pedig fehér bőrű vagyok. Jóóó, azért nem porcelán, inkább olyan sápadtkás :) Azért elhasználtam, néha kevertem hozzá egy kevés sötétebb alapozót. Ahogy előttem is írták, tényleg kiemeli a száraz részeket, és ha nem figyel az ember a mennyiségre, akkor nagyon természetellenes az eredmény. Kisebb mennyiségben viszont szépen egységesít, egész pöpec bőrképet ad. A száraz részek kiemelése, a szín és a nem túl szép kopás miatt nem vettem újra. A cukiságfaktor 5*, mindent összevetve 4, mert simán el tudom képzelni, hogy másoknál jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

bmesi

2018. január 16.

UPDATE 2: Sajnos szárít, télen nem túl praktikus, de amúgy okés. Azóta volt szerencsém más BB krémekhez, és így, nagyobb viszonyítási alappal inkább 3 csillag.

UPDATE 1: Az első benyomásom alkalmával írt dolgokat fenntartom, de sajnos azóta megfigyeltem, hogy csak frissen bőrradírozott és jól hidratált bőrrel, mert amúgy a száraz részeket tényleg kiemeli. A másik észrevétel, hogy nagyon világos, ami mondjuk a szemek alá meg az arc középső részein használva kifejezetten praktikus, de a teljes arcra csak bronzosítóval szoktam használni. A száraz részek kiemelése miatt 4 csillag.

Bevallom, engem is az eszeveszettül cuki csomagolása fogott meg, lehetetlenség ellenállni neki :D őszintén nem reméltem tőle túl sokat, de babaarcot csinál, úgy, hogy nagyon közelről, erős fényben nézve is teljesen elfogadható, természetes a szituáció. a szemek alatt és a T zónában kicsit lepúdereztem, és az eredmény minden várakozásomat felülmúlta, gyönyörű természetes fénye van, élettel teli eredményt kaptam. ráadásul a színe is tökéletes a téli fehér bőrömhöz.
na szóval nagyon elégedett vagyok :D (és annyira édes a csomagolása is!)
(amúgy én a hidratálós változatot rendeltem)

(ps. ebayről a f2plus1 nevű eladótól vettem, meglepően hamar ideért és még egy rakás mintát is kaptam, merem ajánlani! :) )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

na szóval nagyon elégedett vagyok :D (és annyira édes a csomagolása is!)
(amúgy én a hidratálós változatot rendeltem)

tyukanyo

2017. december 28.

A silky változatát használom. Nincs sok összehasonlítási alapom. Előtte egy alapozót használtam ritkán amit elég maszkos hatást keltett, de szerettem volna egy olyan bb krémet ami természetes hatást nyújt. Ez a bb krém megadja azt a természetes hatást. Egy hónapja használom és ez idő alatt öten dicsérték meg az arcom, hogy szép pedig előtte nem nagyon dicsértek. Aminek még nagyon örülök, hogy nem okozott pattanásokat sem. A nap végére ez is átfényesedik, de ez a zsíros bőröm miatt van, akkor is ilyen ha nem használok bb krémet, szóval nem lett tőle zsírosabb a bőröm. Nagyon szép bőrképem lesz tőle, nagyon örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

tara95

2017. augusztus 24.

Szokásos koreai termék. Übercuki, olcsó. A pórusok eltűnnek, karikák sokkal halványabbak, pirosság szintén. Iszonyat folyékony, vigyázni kell vele. A silky verzió sem matt, abszolút dewy a végeredmény. A színe neutrál-sárgás, ez passzol hozzám a legjobban, de nagyon világos! Most nyáron a holika bb egyelőre jobban mutat rajtam, mert barnultam itt-ott, de ezt is nagyon fogom szeretni. Becsületes négyes.

A negyven fokot ez se bírja....de nagyon nem :( amíg a holika-purito keverésem tartja magát, ez kész, valami elképesztő módon rondán kopik, ami érthető, mert hát meleg van, de akkor is. Ha télen megizzadok, leshetem az arcomon végig futó csíkokat? :/

Sokadik up. Úgy érzem elhamarkodottan húztam le. Először is, nem hidratáltam mostanában, ez azt eredményezte, hogy szérum után sebtiben fényvédő, rá ez és nap közepére iszonyat ronda volt, mert az arcom minden nedvességet szeretett volna pótolni. Tehát nem marad ki a lehelletnyi hidratáló reggel, így sokkal könnyebb az élet. Áttöltöttem cushion formába és alá primerként egy kevés puriot bb krémet használok. Örök gondom, hogy az orromon csúfan kopik a smink, így egész szép a nap végén is. Kevés púder és tényleg wow a végeredmény, illetve 20 fokok vannak jelenleg, tehát tök jó. Egyre jobban szeretem így.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

dizabella01

2017. július 11.

Nagyon aranyos a csomagolása, és az ára is baráti, azért arra gondoltam, megér egy próbát. Én különben soha nem használok alapozót, ez az első igazi BB krémem (persze a Lidl-os Cien BB krém után, ami nem több, mint egy színezett arckrém), szóval sok tapasztalatom nincs e téren.
A Silky verzióját rendeltem meg, hiszen nyáron nem árt egy kicsi faggyúszabályozás, főleg a 30 fokban.
A színe nagyon jól passzol az arcbőrömhöz, de picit mintha világosabb lenne, ami nem zavar, mert nem feltűnő, viszont a normál vagy sötétebb bőrűek vigyázzanak, mert irtó világos lesz nekik. Én mondom azt, akinek a legvilágosabb alapozók is sárgáknak tűnnek. Azért nem is vettem soha :D mert egyik sem illett a bőrömhöz.
Na de ez egy kicsi csoda. Olyan fedése van, mint egy alapozónak, szépen eltakarja a bőrhibákat, és egységesíti a bőröm színét. Beauty blender-féle szivaccsal szoktam felvinni, és nagyon szép a végeredmény.
Nagyon kíváncsi vagyok a Moisture verziójára is, de azt majd a hidegebb időszakra tartogatom.
Viszont, ami nem tetszik benne az az, hogy nem mattít úgy ahogy szerettem volna :(, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. De annak ellenére tökéletes, nem zsíros, kicsi púderrel el lehet érni a bizonyos matt hatást, szóval biztos újra fogom venni.
Fényvédőm fölé szoktam kenni, plusz pont az, hogy rendelkezik fényvédelemmel, így plusz védelmet biztosít. Ennek ellenére ne bízzátok rá a fényvédelmet, hiszen arra nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

fokid1

2017. június 8.

Megvettem mindkettő verziót, mert annyira bíztam ezekben, de nekem sajnos csalódást jelentettek. Valamennyi különbség van a két verzió között, úgyhogy külön értékelem.

Moisture: mivel télen vettem inkább ezt használtam, meg amúgy is előbb lesz száraz a bőröm mint zsíros. Na hát ez aztán megoldotta, ugyanis olyan olajos lett a bőröm, hogy néha nem ismertem magamra, miután tükörbe néztem,hiszen tényleg soha nem volt problémám a napközbeni túlzott zsírosodással. Úgyhogy felhagytam a használatával és minden visszatért a rendes kerékvágásba...árnyalatbeli különbség is van a kettő között, ez egy kicsit világosabb, de így sem az igazi, úgyanis ez inkább pink tónusú míg én inkább sárgás vagyok.

Silky: Ezt csak párszor próbáltam, mert az én bőrömhöz sötét volt úgyhogy gyorsan elpasszoltam, de nem igazán tetszett a finishe nekem cake facet varázsolt, pedig nagyon keveset használtam belőle.

Amit mindkettőről elmondhatok, hogy hasonló a formulájuk, nem folyósak inkább krémesek. Nekem szivaccsal könnyebb volt a felvitel, mint ecsettel, de ez ízlés kérdése. A fedésével nem volt gondom, de a finishe egyiknek sem tetszett. Az illatával nem lett volna gondom, de nagyon sokáig megmarad, ami már zavaró.
A csomagolása szuper cuki és az ára is nagyon baráti, sajnálom, hogy nekem nem jött be :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

peachcream

2017. április 27.

Silky verzió van meg. Első felkenésre sokkot kaptam, mert az enyhén kreol bőrömhöz ez a termék nem igazán passzolt. Mint akit lemeszeltek :DD Röhögve leszedtem, és gratuláltam magamnak, hiszen olvastam, hogy viszonylag világos árnyalata van. Nem tudom mit gondoltam :D Félretettem, hogy valamelyik hófehér bőrű barátnőmnek ajándékozom. Aztán eszembe jutott az Alverde Color mix-e, persze a sötétebb árnyalata. Belekevertem. Huuuu! Csoda történt, az eredmény zseniális lett, tényleg porcelán bőrt varázsol ez a kis cukiság :) Megtartom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

prumekbianka

2017. február 8.

Tökéletesen elégedett vagyok vele. Borsónyi mennyiség elég belőle, amit kabuki ecsettel tudok a legszebben eldolgozni. Porcelán bőrt csinál, de anélkül, hogy természetellenes lenne, nap végén is szép. Nem kell tőle erős fedést várni, de gyönyörűen egységesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Amea

2017. február 5.

Felelősségteljes, felnőtt nőként jó lenne valami racionális indokot találni arra, hogy miért van nekem ilyen. Biztosan nem azért, mert kifogytam a BB krémekből. Alapozóval is el vagyok látva, valószínüleg több ül a fiókban, mint amennyit lejárat előtt elhasználok (pláne, hogy nem is nagyon használok alapozót). Ráfoghatnám a fényvédelemre... de fényvédőm is van. Meg fényvédős BB-m. Meg szebb INCI-s, szilikonmentes, mindenmentes bizbaszom is van.
De hát lehet otthagyni valamit, aminek ennyire cuki a csomagolása?! :D
Kis kompakt cucc, nagyon praktikus adagolóval, aminek atombiztosan zár a kupakja, szóval lehet utaztatni is. Nem irritál, nem csapja ki a bőrömet, szépen terül. Nekem picit túl erős a fedése, de ez másnak jó pont lehet. A silkynek egész kellemes bőrfénye van.
Ja, és cuki és jó ránézni és jobb kedvem lesz tőle reggel és csakazértse bánom, hogy van ilyenem ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

De hát lehet otthagyni valamit, aminek ennyire cuki a csomagolása?! :D

seppunkata

2017. január 13.

Egy csillagot le kell vonnom, mert egyébként szinte tökéletes, a világos bőrömre tökéletes a színe, nem oxidálódik, frissebb tőle az arcom, olyan porcelánbabás, viszont a száraz részeket iszonyatosan kiemeli, és idővel egyszerűen lekopik az orromról és nagyon hülyén néz ki. Persze a csomagolása nagyon cuki, és olcsó. Kb 2 éve használom, mert más alapozót azóta sem találtam a világos bőrömre. Több hónapig bírja, úgyhogy ez is pozitív. Ha találnék jobbat, simán lecserélném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Antioxidánsok: Soleirolia Soleirolii Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Cyclomethicone, Lanolin

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!