It's Skin

Ár:   5840 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   25 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Whosthatfitgirl, Módosítva: 2023. augusztus 16.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• kisimítja a vonalakat és finom ráncokat
  • feszessé és kisimulttá teszi az arcbőrt
  • mélyrehatóan hidratál
  • bőrgyógyászatilag tesztelt

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dbeata

2024. március 14.

Nahát, azt hittem, már írtam róla, mert most kezd kifogyni a tubus. Nekem nagyon bejött. Olcsóbb verzióját kerestem a Paula's choice szemkörnyékápolónak, valami hasonló, vastagabb krém állagút, de viszonylag gyorsan beszívódót, és megtaláltam. Most vettem meg az utódját. Az arckrém változatát már elhasználtam, nekem az kicsit sok a bőrömre, de ezt megszerettem. Könnyen beszívódó, selymes, krémes, tápláló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 14.

Whosthatfitgirl

2023. szeptember 23.

Őszintén szólva azért választottam őt az ezernyi, polcon sorakozó társa közül, mert egyrészt nagyobb kiszerelésű volt, másrészt bíztam benne, hogy a kollagén kifejti jótékony hatását.
Hát sajnos semmi extrát nem nyújtott, a hidratáló hatását nem éreztem, de legalább ártani nem ártott.
Sajnos nem újravevős...☹️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 23.

Sajnos nem újravevős...☹️

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Butylene Glycol, Betaine, Glycereth-26, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Felületi hártya képző anyag.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Lipid féle. Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található. A kozmetikai iparban leggyakrabban liposzómák létrehozására és más összetevők bevonására és stabilizálására használják.

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.

Lauryl alkoholból (kókuszolajból kivont zsíralkohol) előállított vegyület, melyet emulgeálószerként és felületaktív anyagként használnak (surfactant).