Jacomo

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sternesamu.szilvia, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. december 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatösszetevők: Ananász, mandarin, ánizs, körte, aszalt gyümölcsök, frézia, gyöngyvirág, jázmin, írisz, pacsuli, szantálfa, pézsma

virag114

2019. május 24.

Téli időszakban vásároltam meg a parfümöt, akkor kifejezetten rajongtam a fűszeres illatokért. Mára már túl intenzív és sok nekem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Renike77

2019. január 13.

Csatlakozom egy előttem szóló parfüm-kedvelőhöz, Gucci Rush egy az egyben!
Amikor levettem a polcról (én a Jacomo márka miatt vettem le, mivel volt egy kedvencem a Jacomótól, amit már nem gyártanak), egyből a Rush ugrott be az illatáról. Ami persze nem baj, vettem is egyet belőle azonnal :-).
Nagyon jó illat, szerintem nem édes (a Rush sem az), hanem a pacsulitól kifújáskor erőteljes, "szúrós". Épp ez az, amit szeretek benne és a Rush-ban is.
Leszáradása nőies, erős púderes-virágos, ha jól sejtem, az írisz-szantálfa-pézsma trióról.
A tartósságával sincs gond, bár ez a Jacomo-król általánosságban elmondható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 13.

Csatlakozom egy előttem szóló parfüm-kedvelőhöz, Gucci Rush egy az egyben!
A tartósságával sincs gond, bár ez a Jacomo-król általánosságban elmondható.

Ennie86

2018. október 30.

A csomagolása keltette fel a figyelmemet ma a dm-ben. Így ki is próbáltam. :) Könnyed kis púderes illat rajtam. Olyan semmi extra, de mégis van benne valami szerethető. :) Lehet, hogy egyszer beruházok rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

hanna9606

2018. szeptember 11.

I-M-Á-D-O-M. Anyukám ajándékozta nekem, mert ő már nem használta. Már rajta is nagyon tetszett, de az, hogy magamon érzem egész nap, valami csoda.
Szuper nőies, kicsit édeskés illata van, de én ezt szeretem. Rajtam nagyon tartós, a hajamra is szokott menni egy pici, mikor befújom magam és még egy nap múlva is érzem rajta az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Boombapple

2017. március 30.

A húgom rajong ezért az illatért, így befújtam vele magam én is. Első szagolgatásra nagyon csípős illata van, de amint leszáradt, elkezdtem gondolkodni, hogy minek az illatára hasonlít ez a parfüm. Aztán rájöttem, hogy amikor a húgom a parfümlázát élte 14 évesen, akkor vett egy papayás illatú, nagyon édes parfümöt, a Bon Bons Malizia Happiness-t.
A két parfümnek megegyezik az illata, csak a Bon Bons nagyon erős és édes, az It's Me pedig ugyanaz, csak enyhébb illatban. Nem az én világom, de a doboza letisztult és szép. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

skin

2017. február 16.

Gondolatba ejtett mire is hasonlít ez az illat,ami tetszik nekem. Gucci Rush egyértelműen . Nem egy az egyben ,de kísérteties hasonlósággal. A csomagolása is nagyon hasonló ,csak fehérben vörös helyett. Szép letisztult dizájnos ,,üveg'' ,kellemes tartalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 16.

bbriggitta

2016. május 20.

Nagyon kellemes illatú, nem fűszeres nem édes, hanem mondhatni tökéletes. Illata tartós, órákkal később is dicsérik az ismerősök, ha megerzik. Nagyon szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

radinm

2015. június 24.

Parfümmániás fogadott Tesókámtól kaptam Őt ajándékba egy gyönyörű szép fújósban, nagyon nagyon finom, még csak egyszer próbáltam, de akkor kifejezetten tetszett. Tartóssága nem a legjobb, átlagosnak mondanám. Számomra egy teljesen viselhető, szerethető hétköznapi illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 24.

koviubi77

2014. július 3.

Egyszer illatoztam csak meg a DM-ben, de egyből a kedvencemmé vált. Nagyon lüktető, energikus illata van, pontosan az ilyen illatok a kedvenceim. Én nem éreztem annyira édesnek magamon, de fene se tudja, egyszer próbáltam csak ki...nem vettem meg, de szerintem megfogom venni, ha egyszer valamelyik parfüméria vagy drogéria akciósan kínálja a terméket. Én a 10.000 Ft-os árát egy kicsit soknak találtam, de az illata az tényleg fenomenális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

bellehercegno

2014. május 16.

Azt hittem,valami különlegességre lelek benne...hát nem.Nekem ez egy az egyben CK Euphoria-ja,amit ki nem állhatok.Sajnos a Jacomo-t sem fogom jobban szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 16.

Antioxidánsok: BHT