Best of Beauty 2019

Jana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. április 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

A kiváló gyógynövények és Holt-tengeri ásványok összetétele a bőrsejtek javítására szolgál. Főleg terhesség után, hirtelen tetsi változás, mell megereszkedés esetén. Segíti a sejtek kollagén és elasztin termelését, ami rugalmassá és feszessé teszi a bőrt.

Mezei zsurló-/Horstail/- magas flavonoid és ásványi elem tartalom, antioxidáns hatású, így védi a bőrt a kollagén és elasztin funkciókat gátló toxikus anyagoktól.
Késlelteti az öregedést, bőr vérellátását javítja, feszesebbé, rugalmassá teszi a bőrt még a legnehezebben szépen tartható területeken is –,, csípő, has, mell, dekoltázs területe. Cellulitisz kezelésében is eredményes. Tonizál, vitalizál.

Centella –,, Tigrisfű-olaj –,, glükozoidokba, szaponinokban gazdag, ránctalanító, bőrnyugtató, feszesítő, a bőr rugalmasságát fokozó, kötőszövet erősítő, triterpén hatóanyaga növeli a kollagén termelődését regenerálódást segítő cellulitiszre is hatásos, megakadályozza a zsírsejtek kialakulását antibakterialis,gyulladás csökkentő, sebgyógyító hatású vérkeringést serkentő.

Körömvirág-/ Marigold/-, bőr öregedését késlelteti, bőr oxidációs folyamatait lassítja, gyulladás gátló, fertőtlenítő hatású, gombaölő, hámosodást elősegítő.

Sephira

2012. március 19.

Neten jókat írtak róla, ilyen-olyan természetes összetevőkkel (ami van benne de sajnos sehol nem írták pontosan mik vannak benne, annyira ''természetes'' hogy van benne külön illatanyag, parabének meg egyebek, akkor láttam mikor átvettem), azt nem tudom mennyire feszesít, én nem vettem észre, még nyár elején vettem, sajnos pár nap használat után viszkettem tőle és piros foltok jelentek meg. :(( (Ezen az oldalon látom most, hogy írják, a mezei zsurló okozhat allergiát, másik helyen olvastam hogy a körömvirág, ki tudja melyik). Most megint elővettem mert azért nem volt olcsó, nem szívesen dobok ki bármit, gondoltam hátha most jó lesz és nem üt ki (a benne lévő illatanyag ellenére elég fura szaga van, nem is tudom mihez hasonlítsam), sajnos most se szerepelt jól..(Nyár elején is vagy egy hétig shea vajjal kezeltem magam utána). Már nincs olyan sok benne, valahogy elhasználom más részeimen is, de soha többet ilyet, vigyázat másnak is a zsurlóval! (Az Eveline krémje amiben több szintetikus összetevő van az nem okozott soha egyszer sem allergiás reakciót).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.