Jane Iredale

Ár:   14 400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   27 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: epona, Módosítva: 2020. május 21.

Ár:   14 400 Ft
Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

3 in1 termék, primer, korrektor és alapozó egyben. Szükség esetén több rétegben használhatjuk attól függően, hogy milyen erős fedést szeretnénk elérni vele. Különböző növények kivonatát tartalmazza, ennek következtében bőtápláló és hidratáló hatású. Minden életkorban minden bőrtípusra használható mert csökkenti a ráncok, tág pórusok megjelenését. Egész napra friss, hidratált, hibátlan bőrképet biztosít.

21 árnyalatban kapható

Vegán

epona

2020. május 19.

Pár napja tesztelgetem, ettől drágább alapozót még nem próbáltam, szóval így olvassátok a véleményem.. :) Nincs különösebb bőrhibám, kissé tágak a pórusaim, így a fedésével teljesen elégedett voltam (bár jó lenne már olyan terméket találni, ami a pórusokat is eltünteti), építeni nem próbáltam. A színválaszték bőőőséges, az én világos, sárgás bőrömhöz az M5 árnyalat tökéletesen passzol, érdemes írni a hölgynek a választás miatt. Kb. 7-8 órás viselés után is tartotta magát, nem fixáltam, bár nem zsíros a bőröm. A weboldalon egy pumpálásnyi adagot javasolnak, nekem a felétől kevesebb elég volt. Egyelőre 5 csillag, újra venném, aztán idővel meglátom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Tocopherol