Janssen Cilag

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogarka, Módosítva: 2019. november 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A tretinoin az acne bizonyos formáira használatos, illetve ráncos-öregedő petyhüdt bőrre is ajánlják. A bőr felső rétegének megújulását serkenti, csökkentheti a mitesszerek számát. Körülbelül 2-4 hetet vesz igénybe, amíg a hatása muatkozni kezd, a teljes hatás eléréséhez 6-12 hétre van szükség. Nagyon fontos hogy magas fakrotszámú fényvédő mellett lehet csak alkalmazni és ezt szigorúan be kell tartani! Használatát fokozatosan kell bevezetni! Irritálhatja, kiszáríthatja a bőrt, főleg kezdetben, érdemes fokozatosan növelni a töménységet és a használat gyakoriságát, használata mellett kerülni az irritáló bőrtisztítókat, kozmetikumokat.

Kismamák, gyermeket tervezők szigorúan óvakodjanak a használatától biztonsági okokból.

Többféle töménységű krém van forgalomban:  0.1 % (erős),  0.05 % (közepes) 0.025 % (gyenge- ezzel érdemes kezdeni)

Ár: 11000 , Eladó: Helenbeak
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes, posta
Ár: 10000 , Eladó: Pipo1987
Állapot: Új, bontatlan dobozban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

JTJ

2021. január 1.

Én a Hippolita által ajánlott oldalról rendeltem. Az első rendelés meg is érkezett, de a második már nem, és nem merek még egyszer rendelni onnan. Tudtok megbízható oldalt, ahonnan be lehetne szerezni? Vagy a magyar bőrgyógyászok is fel szokták írni ezt a krémet?
Egyébként ez az egy tubus, amihez hozzá tudtam jutni nagyon szuper volt. Óvatos voltam, így nem okozott problémát, és az aknémat is szépen kezdte helyre hozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 1.

Mandy05

2020. július 14.

A krém nagyon jó, de vigyázni kell vele, mert nagyon erős. Korábban e-bayről tudtam beszerezni, most váltani akartam beszállítót.

FONTOS! Ne rendeljetek Hippolita által lent megadott oldalon, több hónapja várok a termékre és nem válaszolnak még a küldött e-mailre sem. Felejtős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 14.

Kata lizator

2020. július 1.

6 hónapja használom, így hosszú távú tapasztalatom még nincs róla, de mintha halványította volna a szarkalábaimat. Nagy reményt fűzök hozzá. :-)
Természetesen az elején érzékenyített rendesen, ami mostanra ugyan mérséklődött, de nem szűnt meg. De ez betudható annak, hogy a legerősebb verziót használom (fokozatosan építettem fel a használatát, most 2 naponta használom). Következőnek a 0,05%-os verziót rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

zsófi84

2019. október 16.

Jó ez, csak óvatosan kell bánni vele. 0.025-ről upgradeltem 0,05-re, amit a bőröm eleinte nem fogadott kellő lelkesedéssel, de már jó. A 0.025-öt egyébként annyira jól toleráltam, hogy minden este használtam. A 0.05-öt viszont 2-3-naponta csak. De így is sokkal szebb a bőrképem, halványodnak a foltok, kevesebb blind pimple (sajnos nekem nem rendes pattanásaim vannak, hanem ezek a kis gonosztevők), kisebb pórusok. Csak kalandos a beszerzése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

KamiNagy

2019. szeptember 13.

Az első tubus végén járok ( 0'025 ) és biztos, hogy megrendelem a következőt ( 0,05 )! Nekem segített a bőrképemen, régi pattanások nyomai és lassan a megereszkedést is kezelni kell. Rétegezve használom mert magában szárítja az amúgy is száraz bőröm.
Ebay-en rendeltem, most nézegettem újra, hát elég húzós az ára, viszont sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

nidus

2019. március 8.

Receptre kaptam 0.0125 -ös erõsséget, eddig semmi probléma. Elôtte hidratálok aloe zselével, utána teszem fel a borsónyi mennyiséget. Mivel semmi panaszom nincs 3 hét után, minden este használom. Mintha puhább és feszesebb lenne a bôröm egy picit és kevésbé olajos. Ha elfogy a felírt mennyiség prôbálgatom majd a 0.025-öst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

Emberkacsa

2018. december 29.

Kiváló:)
Roaccutan kura utan 3 evvel.kezdtek ujra elojonni a pattanasok, sokat kutakodtam, hogy mi lehet meg annyira hatasos mint a roaccutan mert nem akartam megint gyógyszeres kuraba kezdeni es erre talaltam a tretinoin hasonloan mukodik mint a roaccutanban az isotretinoin csak kevesebb mellekhatassal.
Termeszetesen ettol.is lehet hamlani rendesen 0.05-ost hasznalok elso heten csak egyszer kentem fel, utanna 3-4 naponta lassan kell hozzaszoktatni a bort de nagyon jol mukodik.Egy forro párás furdes utan csak ugy esnek le a pattanasok amik voltak.
Ráadásul a hegeket is halványitja es fiatalitja a bőrt.
Most 3 het hasznalutan nemjon elo egy pattanas sem pedig elvileg eleinte súlyosbothat.. kivancsi leszek 4 honap utan:D eddig 5 csillag:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Kiváló:)
Ráadásul a hegeket is halványitja es fiatalitja a bőrt.

i.napcsi

2018. december 3.

Hála megjött a csomagom és azt küldték amit rendeltem!Supatret 0.4 tretinoin,ami folyamatos felszívódású,még az előző 0,025 ös krémemből van kb egy adag azt elhasználom,utána letesztelem ezt a kicsit erősebb de elméletileg kiméletes hatású cuccot!A lényeg ezek után merem ajánlani a COSMETICSANDYOU oldalt max kissé körülményes de ez van valamit valamiért,ha bejön akkor többet rendelek egyszerre++

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 3.

laurilla

2018. június 4.

Előre leszögezem, nem vagyok már tini, de nagyon nem. 40 éves múltam a napokban. Ergo nekem már ráncaimnak kellene lennie, nem aknéknak. De nekem aknék jutottak.
Mindenen túl vagyok már. Komolyan, bőrgyógyász szerint már csak a Roaccutant nem próbáltuk. Vagyis 20 évesen próbáltam, akkor megoldotta. Belső okot nem találtak.
Aha, Bha, azealin sav, niaciamid, kozmetikai erősségű retinol. Ezek nagyon keveset segítettek, ideig óráig a bőrömön.
Gondoltam hátha van a Roaccutan hatóanyagnak krém változata. Így találtam ide. Ebayen rendeltem meg Thaiföldről, 2 hét alatt itt volt. A 0.05% verzióját 1 hete használom, napi szinten( ugye az én bőröm nagyon edzett már) nem hiszitek el kb 50%- át letakarította a mocskoknak.
Megelőlegezem az 5 csillagot, és nagyon óvatosan örülök!!! Updatettel jönni fogok! Addig is reménykedem marad ez a tendencia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

incitatogranit

2018. március 2.

A legalacsonyabb koncentrációjú / 0.025/ kistestvérével kezdtem az ismerkedést 2-3 hete. Egyenlőre heti 2x használom éjszakára. Minimàlis hámláson kivűl semmi irritàciót nem okozott. Szép lassan 2 hónap alatt felépítem napi hasznàlatig. Amikor azt is megszokta a bőröm akkor rátérek a következő erősségre a 0.05%-ra. Csoda review-k születnek róla, bár mindenki azt mondja aki évek óta használja, hogy az anti-aging vonalon több idő 1-2 èv is kell neki mire látványos lesz a hatása. Rengeteg kérdezz -felelek van a hatóanyaggal kapcsolatban angol nyelven >>
A bőrgyógyászok és a plasztikai sebészek véleménye egyöntetű erről: A legjobb tubusba zárt anti-aging hatóanyag aminek bizonyított a hatása, persze emelett szigorúan fényvédőzni kell, ami szintén jót tesz a kollagén àllománynak. Ráadásul ha minden igaz minimum 80%-al csökkenti a kollagén àllomány korral járó pusztulását. Jövök update-re ha több lesz a személyes tapasztalatom. A hatóanyagnak mindenkèpp megelőlegezem az 5 csillagot. 🙂🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2