Janssen Cilag

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogarka, Módosítva: 2022. január 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A tretinoin az acne bizonyos formáira használatos, illetve ráncos-öregedő petyhüdt bőrre is ajánlják. A bőr felső rétegének megújulását serkenti, csökkentheti a mitesszerek számát. Körülbelül 2-4 hetet vesz igénybe, amíg a hatása muatkozni kezd, a teljes hatás eléréséhez 6-12 hétre van szükség. Nagyon fontos hogy magas fakrotszámú fényvédő mellett lehet csak alkalmazni és ezt szigorúan be kell tartani! Használatát fokozatosan kell bevezetni! Irritálhatja, kiszáríthatja a bőrt, főleg kezdetben, érdemes fokozatosan növelni a töménységet és a használat gyakoriságát, használata mellett kerülni az irritáló bőrtisztítókat, kozmetikumokat.

Kismamák, gyermeket tervezők szigorúan óvakodjanak a használatától biztonsági okokból.

Többféle töménységű krém van forgalomban:  0.1 % (erős),  0.05 % (közepes) 0.025 % (gyenge- ezzel érdemes kezdeni)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

TimeaTarjanyi

2020. október 27.

@viragtotheszt végül én is olx-ről rendeltem,https://www.olx.ro/oferte/user/pGeW/?redirectCount=1 megbízható eladó, dpd-vel 2 nap alatt megjött a csomag és tud angolul is.

Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

2020. október 25.

olvasd végig a posztokat!!

Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 25.

olvasd végig a posztokat!!

viragtotheszt

2020. október 22.

Sziasztok! Tudtok esetleg segiteni, hogy honnan lehet rendelni? Elolre is koszonom!

Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 22.

2020. október 16.

a tretinoin teljesen más,mert az egy sav!azért alattomos mert felkened vagy nem érzel semmit vagy max egy kis viszketés szerű dolgot,aztán másnap délután tiszta vörös lesz a nyakad!Lehet maga az anyaghoz hamar hozzá lehet szokni de ettöl például abszolute hámlik is az arcod pláne ha heti többször használod.Én nem pattanásokra használtam de ha ritkán egy egy kijön nagyon hatásos csak a pattanásra tenni egy kicsit minden este,így teljesen le tudja húzni!A másik a retinoloknak van reggelre szépítő feltöltő hatása,ennek az égvilágon semmi mert ez csak egy gyógyszertári maszat,a géles verzió meg alkoholos-glicerines-szilikonos egyveleg,nem egy kozmetikailag elegáns cucc de a pórusokat nagyon jól összehúzza és szépen tisztítja a bőrt,amiben meg a legjobb a pigment folt világosítás!!Ajánlatos mellé egy jó hidratáló krém és fokozatosság be kell tartani a lassú hozzászokást mert ettől tényleg be tud gyulladni a bőr,a másik szerintem teljesen felesleges a túlzott használat még a retinoloknál is,kell egy nap legalább amikor pihen a bőröd!!!Könnyen visszaüthet egy idő után és megmarhatja,túlhámlaszthatja a bőrt!hatásos de nem mindenkinek jön be,ki kell próbálni!!

Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 16.

TimeaTarjanyi

2020. október 16.

Sziasztok. Arra gonddoltam, hogy rendelek express pct-ről. Vannak róla tapasztalatok? mivel a krém ezen az oldalon olcsó, de a szállítás drága, gondoltam, összeállhatnánk, hogy elosszuk a szállítási költséget.
gél állagú van csak.
Amúgy én már több mint egy éve használok minden nap 1% retinolt, és nekem soha semmilyen jellegű irritáció nem lépett fel, szerintetek a tretinoin valóban sokkal erősebb? Mennyire számítsak mellékhatásokra? esetleg ismer valaki olyan bőrgyógyászt budapest környékén, aki hajlandó felírni?

Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

gél állagú van csak.

2020. október 16.

Nem mondtam, hogy ugyanaz a kettő, tudom, hogy nem. De azért a sima retinolos krém nevet nem mondnám rá, tekintve hogy ezt is ugyanolyan óvatossággal kell kenni, mint a Retin-A-t. Mivel ezt ennyire nehéz megbízható (!) forrásból beszerezni, megelégszem a másik összetétellel is.

Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

2020. október 16.

Ez nem változata,ez két teljesen különböző anyag aminek semmi köze hozzá,ez itt egy retinol sav-TRETINOIN,amit te vettél az egy sima retinolos krém csak gyógyszertári tubusos!!

2020. október 16.

Ja most látom, hogy ezt ismered, mert írtál róla, arra gondoltam a francia változat alatt.

2020. október 16.

i.napcsi: A313 Pommade a neve, nézd meg itt KM-en.

Házirendellenes

i.napcsi: A313 Pommade a neve, nézd meg itt KM-en.

2020. október 13.

milyen francia változat??Ezt nem lehet vény nélkül szinte sehol európában és amerikában sem ha csak nincs patikus ismerősöd!!

Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 13.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2