Jean Patou

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: radinm, az összetevőket feltöltötte: Lin, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientalis-viragos

Összetétel: rózsa, jázmin liliom, narancsvrág, szantál, vetiver, vanilia

Marcsi66

2017. december 3.

Sajnos ritkán adatik meg,de azért létezik,,,azt nagyon ajánlanám,és nem elsiklani,esetleg nem túl ismert márka parfümjét is tesztelni!!!! mert a luxus aránylag olcsón lehet a miénk Ő általa igen, Niche kategóriát magas színvonalon képviselő Amouage ( imádat) az egyik gyönyörűségét Jubilation XXV talán többen ismerik,hozzá érzem közelinek,rá emlékszem általa,de könnyedebb,viselhetőbb formában,A fényesség uralkodik egész végig,sárga virágok halmazába citrusokat ültetni,egy kis zöldet közéjük,és vaníliát szórni rá,Klasszikus nagyon "vigyázott" Ő érte mindent megadnék szépség,ilyesmi
tartóssága szuper

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 3.

tartóssága szuper

Lin

2016. október 7.

Milyen fura, hogy egy ilyen üvegbe zárt csodát, mily kevesen véleményeztek. Így legalább a saját érzékeimre tudok hallgatni, nem keresem folyton mások benyomásait az illatban. Első próbánál kicsit megijedtem, az első fél perc kifújás után egy hatalmas "katyvasz". Szerencsére hamar elillan, az elején én az íriszt, narancsvirágot érzem, majd szépen finomodik és vaniliás, borostyános csoda lesz.
Örülök, hogy megismerhettem és most már birtoklom is! Egy rendkívül komplex, egyedi és nem utolsó sorban tartós illatra találtam rá, hatósugara is fantasztikus, de mégsem harsog. Rengetem illatom közül, most Ő az aktuális kedvenc, imádat van! Szerintem a mostani őszi hőmérséklet kedvez az illat kibontakozásának, melegben nem tudom elképzelni. Majd egy próbát azt teszek vele nyáron is. Az én bőrömön, még egy parfüm sem volt ilyen tartós!
Illatjegyek:
Fej: narancs, mandarin, földes tónusok, bergamott, koriander
Szív: rózsa, gyöngyvirág, írisz gyökér, jázmin, szegfű, ylang-ylang, liliom, narancsfa virága
Alap: borostyán, pézsma, Styrax, tonkabab, vanília, szantálfa, cibet, zuzmó, vetivérfű, cédrus

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 7.

Illatjegyek:
Fej: narancs, mandarin, földes tónusok, bergamott, koriander

radinm

2016. február 29.

Parfüm gyűjteményem egyik legcsodálatosabb ékköve, talán hozzá kötődöm leginkább érzelmileg. Egy olyan embertől kaptam aki nagyon sokat jelent nekem, ráadásul akkor amikor szomorúnak éreztem magam, tudta hogy mennyire vágyom erre a csodára, nekem ajándékozta hát, pedig tudom hogy Ő is szerette. Az illat egy igazi retro varázslat, tartós nagy hatósugárral, az üvege pedig műalkotás, semmi pénzért nem adnám Őt senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Linalool, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Citral, Eugenol, Cinnamyl Alcohol, Isoeugenol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.