Jean Paul Gaultier

Ár:   9300-15 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Ár:   9300-15 400 Ft

Ár: 6800 Ft , Eladó: ansu
Állapot: 20 ml / kép, Helyszín: Budapest, fizetés: posta/foxpost
Jean Paul Gaultier Classique EDT
Ár: 11500 Ft, szállítással (csere nem lehetséges) , Eladó: Percoon
Állapot: 1-szer próbált, eredeti csomagolásban, Helyszín: Gárdony, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm

Regi88

2021. február 22.

Még nem is értékeltem...pedig, az egyik óriási kedvenc!
Nem is tudom körül-írni, hogy miket érzek benne / ezt előttem már biztosan megtették/😊, viszont amikor őt viselem , baromi erősnek érzem magam testileg és lelkileg is és buzog bennem a tettvágy , a teremtő gondolatok stb. Alapvetően elvagyok a romantikus vonalon az illatok terén, de néha bizony nagyon jól esik ezt az illatot viselnem.
Csak és kizárólag azért nem ő a leg-legkedvesebb, mert nem érzem , hogy bármit is " dobna" a vonzerőmön....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 22.

Még nem is értékeltem...pedig, az egyik óriási kedvenc!

anita763

2021. február 9.

Ez egy szexi és kifinomult parfüm.
Meleg, hívogató, finom és titokzatos. Nagy a szilázsa szinte apokaliptikus érzéseket vált ki belőlem, még mindig érzem a bőrömön holott több, mint 12 órával ezelőtt fújtam be magamat vele.
Számomra nagy kedvenc az orchidea, a narancsvirág és a pézsma, ami igazán érzéki, nőies kombináció tud lenni. Valószínűleg a legalkalmasabb viselet inkább estére, de igazából szezonális parfüm. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 9.

Ez egy szexi és kifinomult parfüm.

Verona5

2020. szeptember 6.

Nagyon változékonyan tudja megmutatni az arcát JPG cicisnénés klasszikja!

Tegnap este a Müllerben az új fekete L'Interdit-tel párhuzamosan teszteltem le ismét az edt verziót, már régen fújkáltam ott a boltban belőle, szinte elfelejtődött az agyam számára ez az illat. / A bóóti teszter kétes minőségét most nagyon tegyük félre - mivel a fejillatokkal nagy bajban voltam, nnnnaaahh.... de kivártam a lényeget! :) /

A már "hűvösebb" estében sehol nem volt benne semmi "dekoltázsos dúskeblűség és barokkosság", ahogy azt korábban Tarkamilla írta, inkább csak azt éreztem, hogy egy narancsvirágos szappanillat árad az orrom felé, amivel kellemesen megmosakodtam, egyértelműen a tisztaságjegy jött át! Olyan érzésem volt vele kapcsolatban, mint a szeretett Hermés Caléche Eau de Soié-mal, a most jól mosakodott tiszta néne illata.

Lehet, hogy még hidegebb idő kell majd neki a fűszeres jegyekhez, meg csak őt egyedül kell fújni, hogy megmutassa a szépségét újra, mert a fekete illat mellett most teljesen eltörpült a szépsége, egyszerűen le lett nyomva az édes mogyoróval. :)

Tessenek csak próbálgatni őkelmét is, szerintem őszre egy kiváló fogás, nem a szokványos tucat-fajta!
Nem is tudom, hogy belőle miért is nem vettem még? :):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Nagyon változékonyan tudja megmutatni az arcát JPG cicisnénés klasszikja!

Nem is tudom, hogy belőle miért is nem vettem még? :):)

Anett0721

2020. augusztus 4.

Eddig csak az Intense változatot ismertem, de ma volt szerencsém a sima Classique edt-hez is. Csakúgy, mint az Intense (bár nem sok hasonlóságot fedeztem fel ezen és a szinte egyforma üvegeken kívül), különleges, erőteljes és összetett illat. Semmihez nem tudom igazán hasonlítani, jól el van találva, izgalmas, mély, és sokarcú. Jó viselni, kellemes. Nincs olyan brutális hatósugara, mint a másiknak, de érződik ahogy jön egy fuvallat.
Virágos kezdet, utána vaníliás alap. A kettő együtt nagyon szép és tényleg elég egyedi.
Tetszik a Scandal vonal is, nagyon, de az sokkal kevésbé egyedi illatcsalád, mondhatni manapság mainstream, viszont a két általam ismert Classique tényleg különleges illatvilág, ezt nem tudom eléggé kihangsúlyozni és csodálni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Malackak

2020. augusztus 4.

Megjelenésekor hatalmasat robbantott a parfüm piacon..Hamar sikerült is hozzá jutnom emlékszem..Nehéz testes illat..... számomra kicsit nyomasztó is volt..Az üveg design miatt 5 csillag..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Lokitheprincess

2020. február 3.

Nekem bejött, valóban "viselni kell", nekem magabiztosságot ad, és sokat segített az önbizalmam visszaszerzésében egy rossz időszak után. Nagyon kevés is elég belőle, az illata pedig az én bőrömön idővel finomul, édesedik néhány óra elteltével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 3.

vivalaeri

2020. január 25.

Kedvenc parfümöm, mióta kb. két éve kaptam egy kis kiszerelést. Csodás illata van, mindenki dicséri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

bugeyes

2019. december 20.

Annyira érdekes, hogy tényleg mindenki bőrén egy-egy illat másképp bontakozik ki. Örülők, hogy csak mintát kaptam belőle, mert rajtam úgy tűnik az ánizsos illatok nem működnek igazán. Sajnos az alapján, ahogy rajtam érezni az illatot, esküszöm, hogy sokkal inkább nagymamámon tudnám elképzelni. Hát hogy a férfiakat megőrjíti... a páromat tényleg, de azért mert irritálóan fejfájdító még számára is ez az illat. Egy parfüm értékelése azt gondolom, hogy nagyon-nagyon szubjektív, nekem nem tetszik magamon, csak a tartóssága miatt két csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Babooca

2019. augusztus 29.

Ehhez az illathoz még nem nőttem fel, de nem tartom öregesnek. Erős, lemoshatatlan. A flankerei közül az Intense a kedvencem, aztán az Essence. Utóbbiak fiatalosabbak. Ettől sajnos megfájdul a fejem, akárhányszor tesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

fbrigi

2019. július 12.

Engem az illat valamiért a wc illatosítóra emlékeztet, számomra öreges, viszont a tartóssága tényleg kitűnő, alig tudtam leszedni magamrol :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.