Jean Paul Gaultier

Ár:   9300-15 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Ár:   9300-15 400 Ft

Szív: narancsvirág, gyömbér

Alap: vanília, borostyán

Jean Paul Gaultier Classique vintage öntős
Ár: 17900 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után Packeta vagy foxpost (végül postán maradó)
Ár: 18000 , Eladó: jean baptiste
Állapot: 50/45, Helyszín: Budapest VII., fizetés: --

Eta86

2023. november 25.

Hát ő nekem nagyon neeeem.Érzek benne egy furcsa illatot,ami nem tetszik.50 fölötti hölgyeken tudom elképzelni.Lehet pár év múlva újra próbálom.Igy 3*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 25.

k001

2023. június 22.

Eddig akárhogy próbálkoztam, maradtam JPG és Olympéa fun 💜💛 Gondoltam akkor a következő parfümöm a La Belle lesz, és kértem egyet a páromtól. Biztos, ami biztos a név mellé fotót is csatoltam. Szóval kaptam ezt helyette...😘, mert szerinte ez van a képen, nem is érti mi bajom van 🙄 De annyira örülök neki, annyira jó illat! Csodálkozva olvastam a kommenteket, hogy ez mennyire megosztó parfüm, én azok közé tartozom, akik szerint ez a nagybetűs "párfőőőm" 😋 Legszívesebben megenném az egész üveget, annyira finom, de legalábbis egyfolytában ánizsos, fűszeres kekszeken és sütiken jár az eszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 22.

kispajkos

2022. szeptember 26.

Imádott illataim egyike. Rajtam bármikor működik, télen, nyáron szívesen fújom magamra. Brutál tartós a bőrömön, egy fújás reggel és még az esti zuhanyzáskor is érzem. Nagy hatósugarú, szerintem érdemes csínján bánni vele, mert mások számára zavaró lehet - igazán megosztó parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 26.

Lenaeri

2022. június 12.

Teljes mértékig hidegen hagytak a JPG parfümök. A "nöi alakosak" pláne. Kicsit gagyinak tartottam.
Kicsi lányommal csavarogtunk a parfümériában. Ilyenkor mindig kéri, hogy fújkáljak neki papírcsíkokra.
Most ez volt soron. Tetszett neki a különleges üveg.
Csak a kedvéért szagoltam meg. Aztán jött a "hűha, ez komoly???" Olyan ritka az-az illat, ami ennyire gyönyörű.
Mert ez a legmegfelelőbb jelző rá.
Ma áttúrtam a kocsit, hogy hol is van az a papírcsík?!
Azóta azt szaglászom.
Megrendeltem, majd még jövök.

Hopp, a véleményemet az EDP-hez szántam. De mindegy, tök hasonló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 12.

Most ez volt soron. Tetszett neki a különleges üveg.
Mert ez a legmegfelelőbb jelző rá.
Ma áttúrtam a kocsit, hogy hol is van az a papírcsík?!
Azóta azt szaglászom.
Megrendeltem, majd még jövök.

Hopp, a véleményemet az EDP-hez szántam. De mindegy, tök hasonló.

_lilmoncs

2022. május 28.

Úr isten!! 💗 Megillatoltam ma mert összetevői + uvegje alapjan megtetszett. Kifujaskor erős gyöngyvirág volt amit imádok de megijedtem hogy ugye nem csak virágos lesz??! pár mp után beütött az édeskés mézes fűszeres nektár<3 le is rendeltem egy szintén parfümfüggő hölgytől egy 20milis kisbabát😜
Újabb hatalmas szerelem kezdete.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 28.

Újabb hatalmas szerelem kezdete.

Deeinna

2022. január 6.

Nekem ez az illat egyfajta alapdarab a parfümgardróbomban.Az Edp változatot melegebb időben nem tudom hordani, mert nem működik rajtam, de ez négy évszakos “dumb reach “ illatommá vált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 6.

Bridge29

2021. december 16.

Teri jóvoltából kaptam egy 5ml fújóst. Felfújáskor erős gyömbéres, narancsvirágos illat, azután kezd rajtam édesedni a vaníliától, aztán egy púderes fehérvirágos illat marad. Nagyon tartós. Sajnos úgy tűnik az én bőröm és orrom nincs jóba valamelyik virággal a kompozícióba (ilang ilang vagy a tubarózsa?) Viszont ez az illat kortalan és nagyon szépen összerakott, nem is csoda hogy ennyien kedvelik. Számomra ez egy érett kifinomult nő illata. Elegáns kicsit konzervatív. Tetszik , de nem rajtam. Fel kell nőni hozzá..ez nem egy trendi illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 16.

Nemtudoommm

2021. október 19.

Minden illatjegyet ki lehet érezni benne. Nem lenne rossz illat nem is az... de valahonnan ismerős volt nekem aztán rajottem.. mama használt ilyet neki volt mindig ilyen illata. Kis mintát kaptam belole. Ez egy EDT verzió, Tartósság rajtam 1 max 2 óra (hálistennek nem több, mert akkor vakarhatnám le magamról,pedig én olyat nem szoktam csinálni)
Az illatjegyek ugyanazok edp és edt verziónál is.
.viszont nekem túl borostyános -puderes főleg a leszáradása.
40 alatt nem igazán tudom elkepzelni senkin , ettől függetlenül nem pontozom le, csak azért mert nem nekem való, egyik kedvencem a JPG ház 💗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 19.

Az illatjegyek ugyanazok edp és edt verziónál is.
.viszont nekem túl borostyános -puderes főleg a leszáradása.

kissagi19

2021. szeptember 13.

Isteni narancsvirágos tubarózsás néniszag. Sajnos rajtam totál érett, 50++ néniknek való 🤷‍♀️.
Nem nekem való, de nem írom le, mert nagyon jó illat... Valaki másnak😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Nem nekem való, de nem írom le, mert nagyon jó illat... Valaki másnak😅

dorszzz

2021. augusztus 6.

Nagyon intenzív,üt rendesen,nem is kell belőle sok éppen ezért. Tartós,de nekem már az üveg felénél kicsit sok is lett,úgyhogy mégegyszer nem veszem meg azt hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egyszerűbb néven oxybenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A oxybenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt. Az összetevővel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy elősegíti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. A Wikipédia azt állítja, hogy manapság az oxybenzone a leggyakrabban előforduló allergén a fényvédőkben. További információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.