Jean Paul Gaultier

Ár:   9300-15 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Ár:   9300-15 400 Ft
Kiszerelés:   20 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatkategória: orientális-virágos

Fej: rózsa, ánizs

Szív: narancsvirág, gyömbér

Alap: vanília, borostyán

Ár: 10500 , Eladó: zberemoke
Állapot: 100ml/kép, Helyszín: Álmosd, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 15990 , Eladó: PanniBerci
Állapot: 100ml/95ml, Helyszín: Szigetszentmiklos, fizetés: Szemelyes,utalas

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Deeinna

2022. január 6.

Nekem ez az illat egyfajta alapdarab a parfümgardróbomban.Az Edp változatot melegebb időben nem tudom hordani, mert nem működik rajtam, de ez négy évszakos “dumb reach “ illatommá vált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 6.

Bridge29

2021. december 16.

Teri jóvoltából kaptam egy 5ml fújóst. Felfújáskor erős gyömbéres, narancsvirágos illat, azután kezd rajtam édesedni a vaníliától, aztán egy púderes fehérvirágos illat marad. Nagyon tartós. Sajnos úgy tűnik az én bőröm és orrom nincs jóba valamelyik virággal a kompozícióba (ilang ilang vagy a tubarózsa?) Viszont ez az illat kortalan és nagyon szépen összerakott, nem is csoda hogy ennyien kedvelik. Számomra ez egy érett kifinomult nő illata. Elegáns kicsit konzervatív. Tetszik , de nem rajtam. Fel kell nőni hozzá..ez nem egy trendi illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 16.

Nemtudoommm

2021. október 19.

Minden illatjegyet ki lehet érezni benne. Nem lenne rossz illat nem is az... de valahonnan ismerős volt nekem aztán rajottem.. mama használt ilyet neki volt mindig ilyen illata. Kis mintát kaptam belole. Ez egy EDT verzió, Tartósság rajtam 1 max 2 óra (hálistennek nem több, mert akkor vakarhatnám le magamról,pedig én olyat nem szoktam csinálni)
Az illatjegyek ugyanazok edp és edt verziónál is.
.viszont nekem túl borostyános -puderes főleg a leszáradása.
40 alatt nem igazán tudom elkepzelni senkin , ettől függetlenül nem pontozom le, csak azért mert nem nekem való, egyik kedvencem a JPG ház 💗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 19.

Az illatjegyek ugyanazok edp és edt verziónál is.
.viszont nekem túl borostyános -puderes főleg a leszáradása.

kissagi19

2021. szeptember 13.

Isteni narancsvirágos tubarózsás néniszag. Sajnos rajtam totál érett, 50++ néniknek való 🤷‍♀️.
Nem nekem való, de nem írom le, mert nagyon jó illat... Valaki másnak😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Nem nekem való, de nem írom le, mert nagyon jó illat... Valaki másnak😅

dorszzz

2021. augusztus 6.

Nagyon intenzív,üt rendesen,nem is kell belőle sok éppen ezért. Tartós,de nekem már az üveg felénél kicsit sok is lett,úgyhogy mégegyszer nem veszem meg azt hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

nuszy92

2021. május 29.

Nem kedvelem ezt az illatot, pedig az intenzív, nagy hatósugarú parfümöket részesítem előnyben és csak olyat használok, de ez nagyon nem. Kár érte, idősebb nőkön tudnám ezt elképzelni, olyan 40+ simán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

Regi88

2021. február 22.

Még nem is értékeltem...pedig, az egyik óriási kedvenc!
Nem is tudom körül-írni, hogy miket érzek benne / ezt előttem már biztosan megtették/😊, viszont amikor őt viselem , baromi erősnek érzem magam testileg és lelkileg is és buzog bennem a tettvágy , a teremtő gondolatok stb. Alapvetően elvagyok a romantikus vonalon az illatok terén, de néha bizony nagyon jól esik ezt az illatot viselnem.
Csak és kizárólag azért nem ő a leg-legkedvesebb, mert nem érzem , hogy bármit is " dobna" a vonzerőmön....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 22.

Még nem is értékeltem...pedig, az egyik óriási kedvenc!

anita763

2021. február 9.

Ez egy szexi és kifinomult parfüm.
Meleg, hívogató, finom és titokzatos. Nagy a szilázsa szinte apokaliptikus érzéseket vált ki belőlem, még mindig érzem a bőrömön holott több, mint 12 órával ezelőtt fújtam be magamat vele.
Számomra nagy kedvenc az orchidea, a narancsvirág és a pézsma, ami igazán érzéki, nőies kombináció tud lenni. Valószínűleg a legalkalmasabb viselet inkább estére, de igazából szezonális parfüm. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 9.

Ez egy szexi és kifinomult parfüm.

Verona5

2020. szeptember 6.

Nagyon változékonyan tudja megmutatni az arcát JPG cicisnénés klasszikja!

Tegnap este a Müllerben az új fekete L'Interdit-tel párhuzamosan teszteltem le ismét az edt verziót, már régen fújkáltam ott a boltban belőle, szinte elfelejtődött az agyam számára ez az illat. / A bóóti teszter kétes minőségét most nagyon tegyük félre - mivel a fejillatokkal nagy bajban voltam, nnnnaaahh.... de kivártam a lényeget! :) /

A már "hűvösebb" estében sehol nem volt benne semmi "dekoltázsos dúskeblűség és barokkosság", ahogy azt korábban Tarkamilla írta, inkább csak azt éreztem, hogy egy narancsvirágos szappanillat árad az orrom felé, amivel kellemesen megmosakodtam, egyértelműen a tisztaságjegy jött át! Olyan érzésem volt vele kapcsolatban, mint a szeretett Hermés Caléche Eau de Soié-mal, a most jól mosakodott tiszta néne illata.

Lehet, hogy még hidegebb idő kell majd neki a fűszeres jegyekhez, meg csak őt egyedül kell fújni, hogy megmutassa a szépségét újra, mert a fekete illat mellett most teljesen eltörpült a szépsége, egyszerűen le lett nyomva az édes mogyoróval. :)

Tessenek csak próbálgatni őkelmét is, szerintem őszre egy kiváló fogás, nem a szokványos tucat-fajta!
Nem is tudom, hogy belőle miért is nem vettem még? :):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Nagyon változékonyan tudja megmutatni az arcát JPG cicisnénés klasszikja!

Nem is tudom, hogy belőle miért is nem vettem még? :):)

Anett0721

2020. augusztus 4.

Eddig csak az Intense változatot ismertem, de ma volt szerencsém a sima Classique edt-hez is. Csakúgy, mint az Intense (bár nem sok hasonlóságot fedeztem fel ezen és a szinte egyforma üvegeken kívül), különleges, erőteljes és összetett illat. Semmihez nem tudom igazán hasonlítani, jól el van találva, izgalmas, mély, és sokarcú. Jó viselni, kellemes. Nincs olyan brutális hatósugara, mint a másiknak, de érződik ahogy jön egy fuvallat.
Virágos kezdet, utána vaníliás alap. A kettő együtt nagyon szép és tényleg elég egyedi.
Tetszik a Scandal vonal is, nagyon, de az sokkal kevésbé egyedi illatcsalád, mondhatni manapság mainstream, viszont a két általam ismert Classique tényleg különleges illatvilág, ezt nem tudom eléggé kihangsúlyozni és csodálni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.