Jean Paul Gaultier

Ár:   9300-15 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Ár:   9300-15 400 Ft

Alap: vanília, borostyán

Ár: 7000+posta , Eladó: Erica
Állapot: 20 ml tele, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta, személyes átvétel
Vintage! Jean Paul Gaultier edt 1993. 5/10 ml fújós
Ár: 1.500,- / 2.200,- plusz foxpost vagy postán maradó feladás díja , Eladó: havana74
Állapot: Sajat üvegèből frissen fújva, minőségi üveg fújósba, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után postázom
Nina1205

2019. február 16.

Csodálatos illat, valóban olyan, mint az első szerelem, évtized(ek) után is hatással van az emberre. Középiskolás koromban bolondultam érte, persze csak a hamisítvány volt meg, de szinte teljesen megegyezik az eredetivel. Nem nyanyás, ez a NŐ illata, nagybetűkkel. Tapasztalatom szerint férfiaknak nagyon kedves illat, nehezen tudnak elmenni mellette szó nélkül.
Update 2: Nem bírtam tovább magammal, hazajött megint. Amolyan bittersweet érzés. Van benne valami egy régi világ - ami éppúgy érthető a saját régi világomra, mint általában véve is - szépségéből, amit nagyon jó újra egy kicsit magaménak tudni, mert hiába titkoltam még magam elől is, de bizony nagyon hiányzott. Megnyugtató érzés, még a múlt kísérteteivel együtt is.

Nina1205
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Ritus33

2019. január 30.

Nagyon szeretem. Nőies, elegáns. Hozzá alkalom kell!

Ritus33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Nagyon szeretem. Nőies, elegáns. Hozzá alkalom kell!

Dominika28

2019. január 13.

A kedvenc parfümjeim egyikke! Tavaly áprílisban rendeltem meg azóta nagy kedvencem lett (Marc Jacobs Divine Decadence a másik nagy kedvencem.) az előtt itt olvastam a kommenteket , amelyek meggyőztek ,hogy rendelejem meg. Az illata nagyon kellemes szó szerint maga a NŐ! És nagyon tartós!

Dominika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

CRD

2019. január 11.

Ez egy mennyei finom illat, és nagyon elegáns is, tartóssága kitűnő. Nagyon megfogott. Anyukámnak volt régen, aztán elfelejtődött, jöttek új kedvencek. Nemrég futottam bele újra és most, pláne ebben a hidegben abszolút kedvencem. Kifinomult illat, nem tudom mindenkin elképzelni, nem egy lagymatag tucat illat, amiből ezer féle változat létezik csak más néven futnak, és amit bárki viselhet, legfeljebb máshogy, más alkalmakra. Ez az illat kitűnik a többi közül, karakteres, hihetetlen nőies. Nem öreges-bàr nem mai darab.
A férfiakat nagyon vonzza, talán jobban is mint a nőket,mármint, szinte mindig ha ez van rajtam, megkérdezi egy vagy több férfi kollégám, ügyfelem, vagy egyszerű járókelő, hogy mi ez a finom illat??? A nők ritkábban kérdeznek rá. Nekem, rajtam a Mugler Alien vált ki ugyanilyen hatást a környezetemben.

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

Szeszi009

2018. december 16.

Mosószappanra(!) emlékeztet,hatalmas csalódás.Hogy azzal reklámozzák,hogy a férfiak megőrülnek ezért az illatért?! Erősen kétlem,ennél vannak ezerszer jobb és dögösebb illatok. Nem azzal van gond,hogy 'régi' , mert vannak valóban klasszikus és időtlen darabok .Ezt most passzolnom kell Jean Paul, pedig szerettem volna szeretni.

Szeszi009
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Csilluci

2018. november 7.

Nekem nem az illatom, de...!!!!! Igen, azt hiszem, ezzel a rengeteg felkiáltójellel elmondtam mindent. Nem lehet mellette észrevétlenül elmenni, ezért ezt a parfümöt VISELNI kell.

Szépen kidolgozott, tömény, bódító és rendkívül tartós illat.

Nekem már túl sok is a jóból, egy mintával beérem.
Akinek bejön a nagyasszonyos, dámás stílus, annak tökéletes választás.

Csilluci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

Szépen kidolgozott, tömény, bódító és rendkívül tartós illat.

Nekem már túl sok is a jóból, egy mintával beérem.
Akinek bejön a nagyasszonyos, dámás stílus, annak tökéletes választás.

Tarkamilla

2018. október 26.

Izgalmas, gazdag, meleg, testes, karakán, "dúskeblű" illat - mély dekoltázzsal: itt nincs sejtelmeskedés.
Mézédes és zamatos, tele van élettel, örömmel.
Olasz ő, nem francia (de ha mégis francia, akkor barokk).
Nem úgy izgalmas, hogy bonyolult, de ez semmit nem von le az értékéből. Nem kifinomult, de ezt se rovom fel neki. Annyira félreérthetetlenül és szégyentelenül hangsúlyozza a szexualitását (és a viselőjéét), hogy napközben csak farmer-sportcipőhöz fújom fel, máskülönben attól félnék, annyira sok lenne ennyi nőiesség, hogy a közönségesség határát súrolnám.
Történetet látok mögötte, tartalma, súlya, mondanivalója van, beszél hozzám... Jesszusom, hát akkora SZEMÉLYISÉGE van!!!

Na. Hát szerintem ilyen egy parfüm. Mióta legutóbb voltam a Douglasban, még jobban értékelem ezeket a régi csodákat... ezért írtam most ezt le, mert igazából nyár végén, szeptemberben szeretem használni őt, amikor kicsit melegebb az idő. Ilyenkor már jöhet a Boudoir.

Tarkamilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Mézédes és zamatos, tele van élettel, örömmel.
Olasz ő, nem francia (de ha mégis francia, akkor barokk).

nyuszo

2018. augusztus 2.

Az örök klasszikus! Ultra nőies....narancsvirágos, szappanos tisztaság illat, púderes lecsengéssel.....minden benne van, ami egy budoár illatkavalkádjában fellelhető; nagy csokor rózsa a 'művésznőnek', finom illatos szappanok, drága kölni, hajlakk, hatalmas púderes dobozok és pamacsok, rúzsok minden mennyiségben, vaníliás aprósütemény egy kis üvegtányéron, egy-egy korty ánizslikőr a fellépések között....és az üvege, az valami csodaszép!

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Mesike91

2018. június 21.

Az egyik kedvenc parfümöm, olcsóbb volt tesztert rendelni, de nekem mindegy, nem gyűjtöm az üvegeket és dobozokat. Mivel eredeti jó sokáig tart, és mindig bele lehet újra szeretni. Ez az orientális keverék az, amiből bármikor jöhet. Dögös! Érdekesség, hogy kínaiban kapható egy utánzata, aminek piros az üvegcséje és kb egy térdelő, fej nélküli nő alakja van. Na azt úgy eltalálták, hogy az illat (rajtam) egy az egyben ugyanaz, nyilván gyengébb.

Mesike91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Hel17

2018. június 15.

Egyszerűen finom. Olyan mintha tökéletesen el lennének találva az arányok. Semmi sem túl sok benne. Amihez hasonlítani tudom az a Joop Le Bain. Szinte egy az egyben.

Hel17
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.