Jean Paul Gaultier

Ár:   9300-15 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Ár:   9300-15 400 Ft
Kiszerelés:   20 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatkategória: orientális-virágos

Fej: rózsa, ánizs

Szív: narancsvirág, gyömbér

Alap: vanília, borostyán

Ár: 14900 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postán maradó, vagy Foxpost
Jean Paul Gaultier Classique Rock Star
Ár: 3000 , Eladó: Olgi72
Állapot: xx, Helyszín: Heves, fizetés: Előre utalás

Lokitheprincess

2020. február 3.

Nekem bejött, valóban "viselni kell", nekem magabiztosságot ad, és sokat segített az önbizalmam visszaszerzésében egy rossz időszak után. Nagyon kevés is elég belőle, az illata pedig az én bőrömön idővel finomul, édesedik néhány óra elteltével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 3.

vivalaeri

2020. január 25.

Kedvenc parfümöm, mióta kb. két éve kaptam egy kis kiszerelést. Csodás illata van, mindenki dicséri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

bugeyes

2019. december 20.

Annyira érdekes, hogy tényleg mindenki bőrén egy-egy illat másképp bontakozik ki. Örülők, hogy csak mintát kaptam belőle, mert rajtam úgy tűnik az ánizsos illatok nem működnek igazán. Sajnos az alapján, ahogy rajtam érezni az illatot, esküszöm, hogy sokkal inkább nagymamámon tudnám elképzelni. Hát hogy a férfiakat megőrjíti... a páromat tényleg, de azért mert irritálóan fejfájdító még számára is ez az illat. Egy parfüm értékelése azt gondolom, hogy nagyon-nagyon szubjektív, nekem nem tetszik magamon, csak a tartóssága miatt két csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Babooca

2019. augusztus 29.

Ehhez az illathoz még nem nőttem fel, de nem tartom öregesnek. Erős, lemoshatatlan. A flankerei közül az Intense a kedvencem, aztán az Essence. Utóbbiak fiatalosabbak. Ettől sajnos megfájdul a fejem, akárhányszor tesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

fbrigi

2019. július 12.

Engem az illat valamiért a wc illatosítóra emlékeztet, számomra öreges, viszont a tartóssága tényleg kitűnő, alig tudtam leszedni magamrol :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Nina1205

2019. február 16.

Csodálatos illat, valóban olyan, mint az első szerelem, évtized(ek) után is hatással van az emberre. Középiskolás koromban bolondultam érte, persze csak a hamisítvány volt meg, de szinte teljesen megegyezik az eredetivel. Nem nyanyás, ez a NŐ illata, nagybetűkkel. Tapasztalatom szerint férfiaknak nagyon kedves illat, nehezen tudnak elmenni mellette szó nélkül.
Update 2: Nem bírtam tovább magammal, hazajött megint. Amolyan bittersweet érzés. Van benne valami egy régi világ - ami éppúgy érthető a saját régi világomra, mint általában véve is - szépségéből, amit nagyon jó újra egy kicsit magaménak tudni, mert hiába titkoltam még magam elől is, de bizony nagyon hiányzott. Megnyugtató érzés, még a múlt kísérteteivel együtt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Ritus33

2019. január 30.

Nagyon szeretem. Nőies, elegáns. Hozzá alkalom kell!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Nagyon szeretem. Nőies, elegáns. Hozzá alkalom kell!

Dominika28

2019. január 13.

A kedvenc parfümjeim egyikke! Tavaly áprílisban rendeltem meg azóta nagy kedvencem lett (Marc Jacobs Divine Decadence a másik nagy kedvencem.) az előtt itt olvastam a kommenteket , amelyek meggyőztek ,hogy rendelejem meg. Az illata nagyon kellemes szó szerint maga a NŐ! És nagyon tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Szeszi009

2018. december 16.

Mosószappanra(!) emlékeztet,hatalmas csalódás.Hogy azzal reklámozzák,hogy a férfiak megőrülnek ezért az illatért?! Erősen kétlem,ennél vannak ezerszer jobb és dögösebb illatok. Nem azzal van gond,hogy 'régi' , mert vannak valóban klasszikus és időtlen darabok .Ezt most passzolnom kell Jean Paul, pedig szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Csilluci

2018. november 7.

Nekem nem az illatom, de...!!!!! Igen, azt hiszem, ezzel a rengeteg felkiáltójellel elmondtam mindent. Nem lehet mellette észrevétlenül elmenni, ezért ezt a parfümöt VISELNI kell.

Szépen kidolgozott, tömény, bódító és rendkívül tartós illat.

Nekem már túl sok is a jóból, egy mintával beérem.
Akinek bejön a nagyasszonyos, dámás stílus, annak tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

Szépen kidolgozott, tömény, bódító és rendkívül tartós illat.

Nekem már túl sok is a jóból, egy mintával beérem.
Akinek bejön a nagyasszonyos, dámás stílus, annak tökéletes választás.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.