Jean Paul Gaultier

Ár:   15 690 Ft, 18 690 Ft és 26 070 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszo, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. augusztus 6.

Ár:   15 690 Ft, 18 690 Ft és 26 070 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Illatkategória: orientális-virágos

Fejillat: ánizs, körte, mandarin, narancsfa virága, rózsa

Szívillat: gyömbér, nőszirom, orchidea, szilva, ylang-ylang

Alapillat: borostyán, pézsma, vanília

Sushi

2020. január 4.

Nagyon tetszik ez a parfüm. Az üvege gyönyörű. Lehet hogy alkalmi jellegű illat, de azt vettem észre, hogy mindennap ezt fújkálom magamra. A kifújást követően van egy nagyon erős érdekes "kemény" fejillata, talán az ánizs miatt, vagy az összetevők együttes hatása, elsőre kicsit ijesztő volt, de nagyon megszerettem. Amikor ez az illat elhalványul, megmarad egy finom édeskés-mézes alap ami engem a Gaultier Classicra emlékeztet teljes mértékben.
Csak ugye a Classicban manapság már érezhető a régebbi parfümök alapillata (lehet hogy csak számomra) míg ebben nem. A két parfüm között vagy 25 év korkülönbség minimum van...talán emiatt.
Mindent összevetve ezt olyanoknak ajánlom, akik szeretik a szexis, nehéz, de nem émelyítő illatokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

silence

2019. augusztus 6.

Én is fragranticán fedeztem fel ezt a 2019-es, limitált kiadású illatot. Mivel nagy Gaultier rajongó vagyok, így azonnal nagyon kíváncsi lettem rá.
Ez a tűzpiros, csillámló ruhába öltöztetett nőci pedig különösen piszkálta a fantáziám, hogy milyen illatot is rejthet magában. Több, mint fél évet vártam arra, hogy személyesen is megismerhessem ezt a szemet és orrot egyaránt gyönyörködtető illatot, mire végre sikerült beszereznem.
Ismeretlenül vettem, mert előtte tesztelnem sajnos nem sikerült sehol (szerintem be sem hozták Magyarországra, vagy csak én nem találkoztam vele), de az üvege és az összetevői alapján már következtettem arra, hogy biztosan nagyban hasonlít majd a Classique-ra..... nem is csalódtam.
Kezdeném az üvegcsével: szerintem az eddigi legszebb Gaultier Classique üveg (pedig korábban kaptunk már millió féle ruhába öltöztetett limitált kiadású menyecskét), viszont ez a flanker sokkal kecsesebb (vékonyabb, könnyebb, formásabb), mint az eddigiek és - bár magamon irtózok a piros színű ruhától - ezen a csajszin kifejezetten jól áll ez a csupacsillám minike.
Az illat is tök szuperre sikerült, alapjaiban jól felismerhetőek a Classique buja, figyelemfelkeltő illatjegyei (rózsa, ánizs, narancsvirág, gyömbér, vanília és borostyán), csak itt az alapjegyeket megfejelték még jópár gyümölcsös és virágos jeggyel.
Amikor még nem találkoztam vele, csak az illatpiramist tanulmányoztam, voltak is kis fenntartásaim ettől a sok összetevőtől, hiszen a legtöbb ilyen sok illatjegyet tartalmazó parfüm hajlamos a bőrön összekuszálódni, szinte katyvasszá válni. Szerencsére a Cabaret-nél ezt nem tapasztaltam!
Rajtam a narancsvirág, a gyömbér és a vanília a domináns, a többi illatjegy csak lassan, egymást felváltva mutogatja magát..
Ez egy igazi buja, érzéki és addiktív, nőies illat, amivel a pasikat tutira be lehet szédíteni! :-)
És ugyan elég intenzív illatösszetevői vannak, viseléskor abszolút nem túl nehéz, nem harsány és tolakodó, hanem akár napközben is tökéletesen kihasználható illat. Én most nemrég szereztem be, azóta 2 nap már fújtam napközbeni illatnak, és még így nyári melegben sem érzem túl tömény illatfelhőnek...... viszont szerintem kicsit félreteszem a hűvösebb időkre, mert úgy érzem a legszebb arcát ősszel fogja megmutatni ez a parfüm.
A hatósugara teljesen rendben, közvetlen környezetemben jól érződik és ráadásul egész napos tartósságot produkál. Reggel 3 fújás elég, amit még este is érzek magamon.
Nekem nagyon bejött, boldog vagyok hogy megszerezhettem ezt a limitált kiadású példányt is!
Gondolkodás nélkül jár neki az 5-ös!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Gondolkodás nélkül jár neki az 5-ös!!!

Babooca

2019. április 29.

Múlt héten sikerült a Müllerben tesztelnem. Sajnos engem annyira nem nyűgözött le, pedig mióta megjelent Fragranticán ősszel arra vártam, hogy végre élőben is találkozzunk. Ez számomra egy nagyon light nyárias illat. Kezdeti felfújáskor erősen hajaz Gaultier Classique illataira aztán átvált egy friss nyárias tusfürdő illatba, ami eléggé tucatillattá teszi. Pár órán belül el is illant az illata rólam sajnos. Lekerült a kívánságlistámról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Citral, Farnesol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.