Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 25.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2018 márciusában megjelenő női illat, amely a Classique Eau Fraiche idei limitált kiadású változata. A design megtervezésében André Saraiva művész is közreműködött.

Parfömőr: Daphne Bugey.

Fejjegyek: citrom, sorbet, gyömbér, kockacukor

Szívjegyek: tiarévirág, narancsvirág, jázmin

Alapjegyek: vanília, pézsma, labdanum

Ár: 10000 , Eladó: BiankaaMolnar
Állapot: A képen látható mennyiség hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy foxpost előre utalás után.
Timi01

2018. május 5.

Soha nem volt még JPG illatom, még csak nem is próbáltam őket. Őt viszont megkaptam ajándékba, fogalmam sem volt, hogy mit várjak tőle. Mondjuk sok időm nem is volt elmélkedni róla, előkerült a csomagból, felbontottam és fújtam. Ok, tetszik, szuper. Aztán csak piszkálta a csőrömet, hogy mit írtok róla és hogy milyen illatjegyei vannak mert én csak a narancsvirágot éreztem egy kis gyömbérrel de azt is csak nagyon szolidan. Később alapként előkerül a pézsma is, nálam más nem. Most sem tudom, hogy mi szelidíti meg, egyáltalán nem érzek ki mást belőle azóta sem. Arra emlékszem, hogy a legelső gondolatom az volt vele kapcsolatban, hogy ez egy nyaralós illat. Ebben nyilván szerepe van a hirtelen jött nyárnak is, de akárhányszor megérzem az illatát, tengerparti nyaralás érzésem van. Valószínűleg egyszer ott éreztem hasonlót, ami lehet is, mert megnéztem a többi JPG parfümöt is és láttam, hogy a tavalyi “limitált” kiadás is kb. ugyanez az illat. Mivel nekem kellemes érzést hoz elő ez a parfi és veszettül tartós is, nem igazán érdekel ez a kis csalás. Attól mondjuk dobtam egy hátast hogy a design tervezésében egy művész is közreműködött. Értem a viccet de a karakószörcsögi ovi kiscsoportosai kb hasonlót “alkottak” volna - ingyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 5.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.