Jean Paul Gaultier

Ár:   16 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. október 28.

Ár:   16 300 Ft
Lelőhely:   Douglas

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegy: gránátalma, tiaré virág,

Szívjegy: narancsvirág, jázmin, rózsa,

Alapjegy: pacsuli, vanília.

emeseee6

2020. április 25.

2020: ez az illat AZ illatom. Ha egyet kéne választanom életem végéig ezt választanám. Alább leírtam mindent,semmi sem változott. Csodálatos,és mindig visszatérek,mégha nagy kalandor is vagyok,állandóan próbálgatok,veszek újakat.

2017-es vélemények: Up2:1-2 hónapos használat alatt A kedvencemmé lépett elő. Van benne valami megfoghatatlan mélység,ami beszippant. 'Intense' helyett lehetne 'deep' is nyugodtan. IMÁDOM.

Up:Csodálatos,minél többször használom,annál jobban szeretem,pedig elsőre is nagyon megfogott. A sálamból kipárologva a szobát is megtölti az illat,olyan intenzív.

Ajándékba kaptam,hát azt kell mondjam ,"vakon" választva, ez az eddigi legtökéletesebb ajándék parfümöm. Nehéz nálam betalálni,de ezzel sikerült!

Intenzív,mély illat,az első percben felfújás után nekem olyan volt ,mint a méz :D De utána előjön a csoda :) Valószínűleg a vanília miatt tetszik ennyire,egyik kedvencem. Viszont a korosztályomnak alapvetően nem ajánlanám (24 múltam épp) ,inkább úgy 28-30-tól felfelé. Nem egy semmi kis lötyi,mint amik mostanság mennek :) Ezek mellett pedig NAGYON tartós,fürdés után is érezni,az üvege meg külön megér egy misét,csodálatos :) Igazi luxus úgy egyben,az árához képest főleg,ennél drágábban vannak sokkal rosszabb minőségűek dögivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

vivalaeri

2020. január 25.

Ma vettem egy Classique-ot, már jó ideje azt használom, de szerencsére kértem az eladót, hogy mutassa meg ezt is. Nem annyira finom, mint a másik, erőteljesebb, viszont szintén nagyon tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Gigike

2020. január 21.

Hát igen... :) A Gaultier családnak egy újabb csodálatos illata amiért leszöknek az angyalok a mennyből...
Egy igazán dögös, sexy illat aminek tartóssága és hatósugara életveszélyes!
Vanília - jázmin egy kis rózsával keresztezve és egy kevéske púderrel meghintve.. Ha el tudnék képzelni egy luxus illatot ami megfizethetetlen akkor az ilyen lenne!
Egy igazi veszélyes nagy vad ami gyengéden simulva dorombolja magát egyre és egyre közelebb...
Nem lehet szó nélkül hagyni! 10*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Egy igazán dögös, sexy illat aminek tartóssága és hatósugara életveszélyes!
Nem lehet szó nélkül hagyni! 10*

bananahammock

2019. november 6.

Nos, én egy picit pórul jártam. Ugyanis korábban próbáltam a sima Classique-ot, és az nagyon magával ragadott. Úgyhogy megvettem a Müllerben az egyetlen ott árválkodó 20 ml-es Intense-t, mert kihagyhatatlanul jó árban volt. Gondoltam, ugyanaz az illat intenzívebb verzióban csak még jobb lehet. Nem tudtam, hogy ennek a szónak az odabiggyesztése nem ezt jelenti. 🙈
Az anyaillat a füstös púderessége miatt fogott meg, ebben viszont az a 60% újítás sajnos elnyomja ezt az egzotikumot az édes akkordok javára. 😔 Komolyan, rosszabb perceimben már-már kommersznek érzem magamon.
Mivel nálam az eredeti Classique lenne öt csillag, erre kénytelen vagyok hármat adni, nem elvitatva az érdemeit, miszerint tényleg nagyon tartós, mutatós az üvege és jobb perceimben azért megérzem azt a bizonyos 40%-ot is. 🙂
Lehet, hogy szigorú vagyok, pláne, hogy én hibáztam, úgyhogy én bízom benne legjobban, hogy mégis megbarátkozunk, és jöhetek vissza update-elni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Babooca

2019. január 15.

Szeptemberi szerzeményem, kedvenc, nagyon szeretem, tervben van egy nagyobb kiszerelés beszerzése. Jelenleg egy 20 ml-s kiszerelést használok, de már elfújkáltam a felét. Nőies, vonzó, és csábító illata van. Mikor megismertem a Kedvesem ezt az illatot használtam és azóta is szerelmes az illatába. Ez egy valódi szignatúra illat. Elragadó, határozott és erős. Másnap is érzem magamon, fürdés, hajmosás után is megcsap az illata. A párnám, a kocsi biztonsági öve teljesen átitta az illatát. Nem egy könnyen emészthető darab, szendéknek nem ajánlom, tolakodó tud lenni, ha valaki nem ismeri a mértéket. Nekem jobban tetszik az anyaillatnál. Tervben van az Essence de Parfum változat beszerzése is, az ennél gyengédebb, nem ennyire harsány. Még nem tudtam ráunni, bár néha fejfájást okoz, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Anett0721

2019. január 15.

Sokaknál olvasom, hogy szexi, dögös, pasizós illat, érdekes, rajtam/nekem inkább játékosan édes egy csipet virággal. Harsány illat, az tény, és brutálisan tartós, de buliba tuti nem őt választanám. Bár kétségkívül vidám és feltűnő illat, jókedvem lesz tőle, jó sokáig :) Még másnap is érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

nyuszo

2018. július 29.

Intenzív, édes - virágos illat.... jobban tetszik, mint az anyaillat, de van egy bizonyos pont, amikor úgy érzem, hogy ez már sok! Drogériákban egy - egy alkalommal biztos fújom még, de annyira nem fogott meg, hogy megvegyem....

A 'le male' verziók valahogy sokkal jobban tetszenek.....

és a Scandal is jobban csábít.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 29.

A 'le male' verziók valahogy sokkal jobban tetszenek.....

és a Scandal is jobban csábít.....

Szamoca001

2018. április 28.

Nem vagyok az édes illatok rajongója, ez egy édes illat és én ezzel együtt imádom. Tartalmas, szép illat és addiktív. Azzal egyet értek, hogy inkább alkalmakra való finomság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 28.

Lin

2018. március 30.

Nagyon erőszakos, édes, geil, giccses üvegben. Bulizáshoz ideális lehet.......gyertek fiúk, hapsit akarok, most rögtön! Nekem ennyit jelent ez az illat! Izlések és pofonok☹️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

bfatime

2018. március 23.

Sima classiqot már évek óta használom, kiváncsiságól és az itteni vélemények alapján vettem meg az intenset, sajnos nekem nem jön be, a régi illatból semmit sem érzek, inkább egy nagyon virágos, fűszeres, erős illat, pozitivuma, hogy nagyon tartós, bár ez mindegyik JPG parfümre elmondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.