Jean Paul Gaultier

Ár:   16 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. október 28.

Ár:   16 300 Ft
Lelőhely:   Douglas

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegy: gránátalma, tiaré virág,

Szívjegy: narancsvirág, jázmin, rózsa,

Alapjegy: pacsuli, vanília.

Jean Paul Gaultier Classique Intense parfum testapolo 75 ml EDP
Ár: 5990 , Eladó: Judy78
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesen 3 mas metro vonalan, Ajanlott posta , Foxpost
bananahammock

2019. november 6.

Nos, én egy picit pórul jártam. Ugyanis korábban próbáltam a sima Classique-ot, és az nagyon magával ragadott. Úgyhogy megvettem a Müllerben az egyetlen ott árválkodó 20 ml-es Intense-t, mert kihagyhatatlanul jó árban volt. Gondoltam, ugyanaz az illat intenzívebb verzióban csak még jobb lehet. Nem tudtam, hogy ennek a szónak az odabiggyesztése nem ezt jelenti. 🙈
Az anyaillat a füstös púderessége miatt fogott meg, ebben viszont az a 60% újítás sajnos elnyomja ezt az egzotikumot az édes akkordok javára. 😔 Komolyan, rosszabb perceimben már-már kommersznek érzem magamon.
Mivel nálam az eredeti Classique lenne öt csillag, erre kénytelen vagyok hármat adni, nem elvitatva az érdemeit, miszerint tényleg nagyon tartós, mutatós az üvege és jobb perceimben azért megérzem azt a bizonyos 40%-ot is. 🙂
Lehet, hogy szigorú vagyok, pláne, hogy én hibáztam, úgyhogy én bízom benne legjobban, hogy mégis megbarátkozunk, és jöhetek vissza update-elni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Babooca

2019. január 15.

Szeptemberi szerzeményem, kedvenc, nagyon szeretem, tervben van egy nagyobb kiszerelés beszerzése. Jelenleg egy 20 ml-s kiszerelést használok, de már elfújkáltam a felét. Nőies, vonzó, és csábító illata van. Mikor megismertem a Kedvesem ezt az illatot használtam és azóta is szerelmes az illatába. Ez egy valódi szignatúra illat. Elragadó, határozott és erős. Másnap is érzem magamon, fürdés, hajmosás után is megcsap az illata. A párnám, a kocsi biztonsági öve teljesen átitta az illatát. Nem egy könnyen emészthető darab, szendéknek nem ajánlom, tolakodó tud lenni, ha valaki nem ismeri a mértéket. Nekem jobban tetszik az anyaillatnál. Tervben van az Essence de Parfum változat beszerzése is, az ennél gyengédebb, nem ennyire harsány. Még nem tudtam ráunni, bár néha fejfájást okoz, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Anett0721

2019. január 15.

Sokaknál olvasom, hogy szexi, dögös, pasizós illat, érdekes, rajtam/nekem inkább játékosan édes egy csipet virággal. Harsány illat, az tény, és brutálisan tartós, de buliba tuti nem őt választanám. Bár kétségkívül vidám és feltűnő illat, jókedvem lesz tőle, jó sokáig :) Még másnap is érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

nyuszo

2018. július 29.

Intenzív, édes - virágos illat.... jobban tetszik, mint az anyaillat, de van egy bizonyos pont, amikor úgy érzem, hogy ez már sok! Drogériákban egy - egy alkalommal biztos fújom még, de annyira nem fogott meg, hogy megvegyem....

A 'le male' verziók valahogy sokkal jobban tetszenek.....

és a Scandal is jobban csábít.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 29.

A 'le male' verziók valahogy sokkal jobban tetszenek.....

és a Scandal is jobban csábít.....

Szamoca001

2018. április 28.

Nem vagyok az édes illatok rajongója, ez egy édes illat és én ezzel együtt imádom. Tartalmas, szép illat és addiktív. Azzal egyet értek, hogy inkább alkalmakra való finomság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 28.

Lin

2018. március 30.

Nagyon erőszakos, édes, geil, giccses üvegben. Bulizáshoz ideális lehet.......gyertek fiúk, hapsit akarok, most rögtön! Nekem ennyit jelent ez az illat! Izlések és pofonok☹️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

bfatime

2018. március 23.

Sima classiqot már évek óta használom, kiváncsiságól és az itteni vélemények alapján vettem meg az intenset, sajnos nekem nem jön be, a régi illatból semmit sem érzek, inkább egy nagyon virágos, fűszeres, erős illat, pozitivuma, hogy nagyon tartós, bár ez mindegyik JPG parfümre elmondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

Ildiko9

2018. március 4.

Én már annyiszor mondtam, hogy nem...ennyi elég, és most hagyom fogyni a készletet, meg jön a majd és a jövő hónap, ráér, van hasonló és egyéb kijelentések. Általában fegyelmezetten élek, de a legfegyelmezettebb emberből is előjön ám a kisördög. Nekem ez a fekete kis ördög kibújik minden Duty Free-be, parfümériában, online oldalakon.
Na szóval mondtam, hogy én márpedig többet nem, mert nagyon várok egy bizonyos Intense verziót egy másik márkától (gondolom ezzel nem vagyok egyedül), szóval arra gyűjtök, más addig szóba sem jöhet. Persze ez a kijelentésem nem tartott sokáig, és máris néhány üveg landolt újra nálam. És itt jött képbe az emlegetett cicis nénis üveg, aminek a férfi párja már otthon van és a férjem nagyon szereti.
Próbáltam az essence verziót, ami rendkívül tartós, de valami hiányzott belőle ahogy a classicból is.
Nem is igazán tudom megfogalmazni. Azok is gyönyörűen összerakott és szuper tartós illatok, de ebben a verzióban állt össze nekem a teljes kép. Sokkal finomabb, elegánsabb, légiesebb viselni - annak ellenére, hogy egy nagyon magabiztos illatról beszélünk. Nekem ez nem egy kosztümös illat. Laza fehér ing ami alatt egy szexis fehérnemű lapul, és a szél meg-megérinti a viselőjét.
Szexis illat? Kétségtelen. Viselni tudni kell. Felemelt fejjel, mosolyogva a világra, még ha le is szakad az ég és este előjöhet a vad, az a nő, aki átváltozik hirtelen..és innen 18 karikás a történet.
Most 20 ml van, azt hiszem elég is lesz egyenlőre, hiszen itt is a kevesebb - több ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 4.

prettyfruity

2018. február 26.

Bámulatosan tartós, édes, intenzív illat. Nem az émelyítő, hanem a karakteres jázminos-vaníliás vonalat képviseli. A tartóssága verhetetlen, egész nap érezhető, elég egy-egy apró mozdulat hozzá, hogy erről meg is bizonyosodjak :) Ehhez az illathoz kell érettség és magabiztosság, különben maga alá tudja gyűrni viselőjét. Rajtam kifújástól a leszáradásig minimálisan változik csak - folyamatosan fenntartja mélységét. Fantasztikus, egyedi illat, ami fix téli illataim közé tartozik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Pupi1984

2017. november 30.

Ütős és intenzív! Arcátlan módon az életem részévé vált! Mocskos kis dög! Jött, én pedig behódoltam neki! Kérdés sem volt, hogy megveszem-e!!! Azonnal, de máris rendeltem, mint egy idióta hülye pláza csirke, aki tátott szájjal és csorgó nyállal vásárolgat :):):) Mikor rajtam van az illat, kicsit másnak érzem magam, mintha mindenki felett lennék. Brutál! 3-4 fújás reggel és egész nap a hatása alatt vagyok (feltételezem a feletessem is, bár ő lassan 70 éves és lehet nem is érzi már :) Viccet félretéve tartóssága rajtam 9-10 óra (fürdés után a párom még érzi) és az illat minimálisan alakul a bőrömön! Az illat ősztől tavaszig a legperzselőbb, melegben nem működőképes. 100millióezertrillió csillag!!!!! Örök darab!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.