Jean Paul Gaultier

Ár:   34 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. március 2.

Ár:   34 000 Ft

Ár: megegyezés szerint , Eladó: wallflower87
Állapot: új/használt, üvegében, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes/posta

Fehereszti

2020. augusztus 30.

Egyszerűen rabul ejtett ez a parfüm! Szerintem kb ugyanaz mint a sima classique, amikor tinik voltunk egy barátnőm azt használta, az orromban van az illata, rengeteg szép emlék fűz hozzá. Kipróbáltam magamon egy tesztert, megfogadtam hogy már nem fogok úgy dönteni ha csak papírcsíkon érzem. És rájöttem, hogy ez az illatvilág az én tökéletes ízlésem. Kicsit édes kicsit fanyar, van benne egy kis púderesség is, de szerintem baromira a nagybetűs erotikus, szexi illat. Ha én férfi lennék, és ezt megérezném egy nőn, totál beindulnék rá, már bocsánat 😅 belőlem ezt az érzést váltja ki ez az illat. A csuklómra fújtam, keveset, amikor megemeltem a kezem szinte orrba vágott (de jó értelemben!) ez a buja, titokzatos nagyon nőies illat. Imádom magamon egyszerűen. Ha nem lenne ilyen drága biztos már beszereztem volna. Ha még találok, szerintem karácsonyra meglepe(te)m magam vele, mert egyszerűen kell nekem. 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Babooca

2020. augusztus 5.

Megtaláltam az egyik drogériában itthon, az összetevői miatt azt hittem nekem telitalálat lesz, de a túl nagy kiszerelés miatt inkább ott hagytam. Milyen jól tettem... Nekem borzasztóan édes, vattacukros hatású, amit a keserű gyömbér nyit, amivel még úgy nem is lenne gondom. A környezetemben sem tetszett senkinek a próba után, egyszerűen nem illik hozzám. Az üvege a legszebb Classique üveg, ez vitathatatlan, nagyon igényes. Csalódott vagyok, mert az Intense és az Essence változatokat nagyon nagyon szeretem, de ez mégsem tudott meggyőzni. Két csillagot csak a csomagolása miatt tudok adni, és mert csak 100 ml-es változatban lehet kapni, ami pedig horror áron megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

wallflower87

2020. március 1.

Nekem ez nagyon tetszik. Az első pár perc kicsit fura, súrolószerre hajazó illat, de aztán nagyon hamar előjön az érzéki narancsvirág (valamiért a leírásban nem szerepel, pedig az egyik fő jegy) és vaníliás pillecukor (ez is hivatalos illatjegy és jól kiérezhető). Az összhatás kimondottan szexi, igazi alkalmi, randizós, kiöltözős parfüm. Tartóssága szuper. Az üvege giccses, de valami elképesztően gyönyörű :) Élőben szerintem sokkal szebb, mint a képen.
A Classique-vonal sokáig nem igazán fogott meg, azonban a La Belle kiadás és ez is teljesen rabul ejtett. Mivel ez a Pin Up kiadás limitált, sajnos baromi drága, teljes áron kizárt, hogy megvegyem. Ha valakinek megvan és továbbadná reális áron, kérem jelezze!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

micsmics

2020. február 22.

Első körben a gyömbér orrba vág. Ez mondjuk úgy egy óra. Az én bőröm és a gyömbér nem ápolnak szoros barátságot. Ahogy ez megy, jön egy finom, visszafogott vanília. Sajnos ez a rész gyorsabban megy, mint a gyömbéres bevezető.
Velem nem kompatibilis illat.
Nekem kettes a jó kis vége miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Velem nem kompatibilis illat.
Nekem kettes a jó kis vége miatt.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate, Coumarin, Farnesol, Benzyl Alcohol, Anise Alcohol, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.