Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. október 6.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Szívjegy: vetiver

Alapjegy: vanília

Jean Paul Gaultier La Belle EDP 30ml
Ár: 14000 , Eladó: emese1979
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bo, vagy Foxpost előre utalást követően
Jean Paul Gaultier La Belle EDP 50 ml
Ár: 23000 , Eladó: eszterrr
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, Foxpost utalást követően
abodri

2020. január 23.

Ma enyém lett ez a csoda. Annyira Gaultier, annyira finom. Nem bonyolult illat, nincs túl variálva, mégis lenyűgöz. Lehet, hogy pont azért. Eltalálták az arányokat. Nagyon jó mennyiségben van benne a vanília, ami nekem nagy kedvencem.
Az én bőrömön kifújáskor ugyanolyan finom, mint leszáradás után. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 23.

Az én bőrömön kifújáskor ugyanolyan finom, mint leszáradás után. Nagyon tartós.

klau810614

2020. január 23.

Egyszerű de mégis érdekes illat ,nekem nagyon bejön.Vaníliás,körtés finomság extra tartósággal. Az üvege meg maga a csoda 😍Engem megvett kilóra , tökéletes téli illatocska ez 👍🏻

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Sushi

2020. január 4.

Sajnos ez most szerintem nem sikerült túl jól. Próbáltam megszeretni -mivel nagy Gaultier rajongó vagyok- nem egy alkalommal teszteltem magamon. Első kifújásra nagyon különlegesnek és számomra teljesen eltérőnek tűnt a megszokott Gaultier illatoktól épp ezért sem tudtam eldönteni, hogy tetszik-e avagy sem. Azonban amikor kissé letisztul az illat, valami borzalmasan irritáló, zavaró szag marad utána. Nem tudtam megmagyarázni mi a nem jó benne, mindaddig amig nem olvastam itt más lányok kommentjét ezzel kapcsolatban. Tipikusan olcsó drogériás, vagy inkább műanyagflakonos kislányparfümökre emlékeztető illat marad utána. Kifejezetten büdi sajnos.
Azért kapott két csillagot, mert a kifújás utáni első pillanatban még jónak tűnik...de sajnos csak akkor.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

ZANNAH

2019. december 16.

Álom ez az illat vagyis Nekem.
Tegnap a Douglasban karácsonyi dobozban vettem meg ami tartalmazott 50 ml EDP SPRAY + 10 ml Travel Spray,kaptam még születésnapi kedvezményt így nem filóztam sokat ,jött velem haza.
Gyönyörű az üvege ,a fürdőszobám dísze
a tervezőnek nagy gratuláció,hogy ennyire szépséges dolgot hozott létre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 16.

Álom ez az illat vagyis Nekem.
Gyönyörű az üvege ,a fürdőszobám dísze
a tervezőnek nagy gratuláció,hogy ennyire szépséges dolgot hozott létre.

Vaslady

2019. november 24.

A helyi parfüméria kinálatában láttam meg ma,ki is próbáltam.
Az e-shop internetes boltjukban még nem láttam,igy nem is tudtam,hogy van nekik.
A Scandal széria mellett,csücsükélt a női és a férfi változat is.
Nagyon mutatós szép az üveg,és a fém doboz is igazán stilusos,megtetszett.
Férjem nem volt oda a férfi verzióért,hamar el is dobta a papicsikot,pedig jó lett volna itthon tesztelgetni még.
A női változat,a kezdés nagyon erős,téli illat,ami megköveteli a hideget,a minusz fokokat,és tegyem hozzá nagyon tartós.
Benne van Gaultier szive-lelke.
Irom ezt azért,mert a régi Classique 1993-as változat nagy rajongója vagyok,voltam már fiatalon is.
A Classique visszaköszön az illatban,és a Scandal illatot is nagyon szeretem a divatháztól.
Amikor megillatolom ezt az illatot,a Scandal is visszaköszön.
Ha nem ismerném is tudnám,hogy ki a gyártó,igy ismeretlenül is,annyira jellemző illategyveleg a márkától.
Luxus érzés amit kelt bennem,és mutat nekem az üvegével.
Lenyűgözött,bár kellene pár tesztelés birnám-e magamon :).
Egy szóval :La Belle - Gyönyörűség
Csakis 5 pontos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 24.

A helyi parfüméria kinálatában láttam meg ma,ki is próbáltam.
A Scandal széria mellett,csücsükélt a női és a férfi változat is.
Nagyon mutatós szép az üveg,és a fém doboz is igazán stilusos,megtetszett.
Benne van Gaultier szive-lelke.
Amikor megillatolom ezt az illatot,a Scandal is visszaköszön.
Luxus érzés amit kelt bennem,és mutat nekem az üvegével.
Lenyűgözött,bár kellene pár tesztelés birnám-e magamon :).
Egy szóval :La Belle - Gyönyörűség
Csakis 5 pontos

Ferita

2019. november 10.

Nagyon finom vaníliás süti illata van. A karácsonyi készülődés,az adventi vásárok illata. Nekem nagyon tetszik. Egy ideje keresem az igazi karácsonyi sütis illatot,ez közel áll hozzá.Egyetlen gondom van vele,az a tartóssága. Mostanában minden 1 óra alatt eltűnik rólam. Ennek ellenére nagyon bízom benne,hogy voltam annyira jó kislány,hogy a jézuska ezt hozza karácsonyra 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 10.

babyface

2019. november 8.

szerelembeesésünk története nagyjából megegyezeik a tavalyi Girl of Now ámokfutásommal (meglátni, megillatolni és megszeretni) hazafelé végig a kézfejemet szagolgattam, annyira intenzív és tartós a bőrömön, hogy nyomokban még fürdés után is éreztem az illatát. :D másnap nem volt kérdés, hogy rohanok megvenni ebédszünetben. :D ofkorsz az 50ml-es jött velem, mert ha már lúd legyen kövér és jó csicsás (a 30ml-nél hiányzik a csiricsáré nyakdísz) az üvege nekem abszolút 'festive', karácsonyi és engem az illata is gőzölgő vaniliapudingos körtés pitére emlékeztet. semmi bonyolultság, de pont ez szeretem benne. megvett kilóra na... :D fun fact: közvetlenül utána találkoztam barátnőmmel és neki is annyira megtetszett, hogy még aznap megvette. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

laracroft

2019. november 7.

Kifújáskor körtés, leszáradásában pedig tipikus vaníliás-édes drogéria illat. Olyan Poison Girl - Black Opium típus. Direkt módon egyikre sem hasonlít, csak maga az illat jellege. Hatósugara BRUTÁLIS, tartóssága verhetetlen, kabátomon 3 nap után is érezhető, pedig csak annyit kapott szegény, amennyi a csuklómról véletlenül az ujjába szivárgott. Nem rossz egyébként, bár semmi különleges nincs benne, igazság szerint nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

pomme

2019. október 5.

Tetszett az tálalás (bár "kissé" széles a válla a dámának...), de a lötyi nem jön be sajnos. Nem szeretem a körtét parfümben, mindig valami Avonos rettenet jut eszembe róla, valamiért az Avon imádja a körtét...ez meg csak vanília és körte egy ezreléknyi vetiverrel. Ha 35-35% vanília és körte meg 30% vetiver lenne, akkor azt mondanám, hogy tök izgi, de így csak halál unalom. A 2 csillag csak a piros löttynek meg a Johnny Bravo testalkatú nőnek szól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

szeliger

2019. október 4.

2019.07.31. A maga egyszerűségével együtt nagyon jó illat. Édes, melengető finomság, az elejétől végéig nagyszerű viselni. Nincs benne semmi bonyodalom. Vanília, de nem émelyítő. Nincsenek cukrok és karamellák, inkább picit fűszeresnek érezni. Nem ismertem az illatjegyeket, rajtam mintha pézsmás is lenne, noha a leírás szerint nincs az illatösszetevők között. Mindegy is, jó, igazi, klasszikus, nőcis illat, bő méteres hatósugárral. Az üveg a giccs határát súrolja, ettől még nekem ez is tetszik.
Akkor is megadom az öt csillagot, ha nem fogunk rá emlékezni öt év múlva. Jól sikerült illat, Sonia Constant kiváló orrával a háta mögött. Talán még be is szerzem 😊

2019.10.04. A beszerzés meg is történt, a legkisebb üveg (30 ml) az idei őszi kedvencem. Két napja csak ezt az illatot szagolgatom és zsebelem be a dicsérő szavakat, hogy mi ez a finom illat rajtam. Ezenkívül a kis üvegről kell még pár jó szót ejtenem: egyrészt nem fért rá a nyakék, ezért egy levehető, rózsával díszített gyűrűt helyeztek a fúvóka alá, hogy a csicsa megmaradjon. Másrészt sokféle parfümös üveg simult már a kezembe, de talán egyik sem illeszkedett így a tenyerembe, mint ez. A mellrész alatt tökéletesen támaszkodik a hüvelykujj, a hátsó íves homorulatba pedig éppen passzol a tenyér és a mutatóujj közti izület, a legjobb fogású parfümösüveg valaha.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Coumarin, Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Farnesol, Geraniol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730, CI 42090

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.