Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. október 6.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Szívjegy: vetiver

Alapjegy: vanília

Jean Paul Gaultier La Belle EDP 50 ml
Ár: 23000 , Eladó: eszterrr
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, Foxpost utalást követően
Ár: 20000 , Eladó: Klaudia1994
Állapot: 5-szőr használtam, Helyszín: Kondoros, fizetés: Utalás után postázom, foxposttal is

Tbettus

2020. október 19.

Nem fogok körítést írni: éleltem parfümje. Olyannyira, hogy teljesen próbálom leredukálni a parfümkollekcióm, mert a téli időszakban csak ezt fogom hordani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 19.

Cathi

2020. szeptember 10.

hàt hát hát....
Mikor kijött ez az illat, papircsikra fujva probaltam. Akkor nem hagyott nyomot bennem, elkönyveltem egy kellemes edes illatnak, de mivel semmi különlegeset nem talaltam benne, nem vettem meg. Mai nap alkalmaval a csuklomra fujtam... teljesen le voltam döbbenve, mert tök mas az illata,mint amire emlekeztem.
En esküszöm az Angel szerethetöbb, finomabb, puhabb, kellemesen edes verziojat ereztem 😯
Viszont nem tehetek rola, de en az angelt nyanyas illatnak tartom. Ezt a parfümöt se tudom fiatal nökön elkepzelni, joindulattal 55+-os
Kellemes illat egyebkent, de meg kell varnom vagy 20 evet, hogy megfelelö legyen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

hàt hát hát....

Nina091

2020. augusztus 24.

Kolléganőm egyik reggel a kezembe nyomott egy 6 ml-es miniparfümöt, mondván, hogy kapta, de neki nem jön be, viszont tudja hogy én imádom az édes illatokat, próbáljam ki.
Eddig nem ismertem a márkát, valahogy kimaradt az életemből, de örök hála a kolléganőmnek, hogy megismertette velem.
Aznap reggel csak egy nagyon picit tettem a csuklómra, de már akkor éreztem, hogy jóban leszünk. Aztán eljött a másnap reggel ... szerelembe estem :)
Azóta minden nap ezt az illatot akarom érezni, az összes többi parfümömet parkolópályára küldte. :D
Ja és a tartóssága fantasztikus. Egyik este 8 körül fújtam magamra, és másnap reggel 9-kor megjegyezte a párom, hogy milyen finom illatom van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

bardo

2020. augusztus 21.

I M Á D O M 🥰🤗 Isteni finom, édes de nem fejfájdítóan, gyümölcsös és sokan dícsérik az illatát. Bármikor magamra fújom, jobb kedvem lesz tőle💐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

nyarigabi

2020. július 15.

Orrbaver a körte, lédús, üdítős, de nem pálinkás, aztán gyorsan le is lép, hogy átadja a helyét annak annak a taszító, fullasztó, modern nagyasszony illatnak, amit annyira utálok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Blackxentric

2020. április 11.

Gyönyörű az üvege. JPG Scandal sorozatát nagyon szeretem, gondoltam kipróbálom ezt is. Sajnos annyira nem jött be. Tartóssága semmi és az illat is teljesen közömbös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

lenochka

2020. február 23.

Egy parfüm, ami valóban egész nap megmarad a bőrön. Fiatal nőknek való, rendkívül kellemes illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Annaakiss

2020. február 13.

A kezdeti körte illat jelen lehetne picit tovább és kicsit tartósabb is lehetne az egész illat. Ennek ellenére nagyon szeretem és hiába, hogy tipikus édes kompozíció, mint a mai divat illatok úgy gondolom mégis kitűnik közülük. Az üvege meseszép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 13.

Irving

2020. február 1.

Meglepő, hogy egy ennyire egyszerű illat milyen megosztó tud lenni. Az egyszerűsége pedig csak egy álca. Talán pont azért mert csak három illatból áll, ilyen különleges. Tapasztalatom szerint, szinte mindenkin más. Rajtam érezni a vetivert is, ami számomra különlegessé teszi az illatot, a körte egy fajta frissességet, a vanília pedig melegséget ad neki. A vanília rajtam nem túl édes, inkább kicsit füstös. A vetiver tesz bele egy csöppnyi maszkulin vonást, amit én pont ennyire tudok kedvelni egy parfümben. Tartóssága, hatósugara kiváló. Nekem nagyon tetszik, elbűvölt. Az üvege és a színe figyelemfelkeltő, talán már túl giccsesen is. A kislányos, olcsó parfümös megjegyzések, és a Fa dezodorral való hasonlóság nálam nem állja meg a helyét. Ajánlom mindenkinek a saját bőrösteszt próbát! Talán meglepetést hoz, és felfedezünk egy új csodát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

abodri

2020. január 23.

Ma enyém lett ez a csoda. Annyira Gaultier, annyira finom. Nem bonyolult illat, nincs túl variálva, mégis lenyűgöz. Lehet, hogy pont azért. Eltalálták az arányokat. Nagyon jó mennyiségben van benne a vanília, ami nekem nagy kedvencem.
Az én bőrömön kifújáskor ugyanolyan finom, mint leszáradás után. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 23.

Az én bőrömön kifújáskor ugyanolyan finom, mint leszáradás után. Nagyon tartós.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Coumarin, Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Farnesol, Geraniol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730, CI 42090

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.