Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 9.

Kiszerelés:   75 ml és 125 ml

Szívjegy: kókusz

Alapjegy: tonkabab

Jean Paul Gaultier Le Beau - fújós
Ár: 1000 Ft - 5 ml /// 1500 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, Postán maradó vagy Személyesen
Ár: 2000Ft , Eladó: neakardtudnihogyki
Állapot: Frissen fujva, Helyszín: Szolnok, fizetés: Utalas v kp

Equivocada

2020. február 29.

Szerintem ez egy brutálisan jól sikerült illat. Mikor először megszaglásztam, semmi érdekeset nem váltott ki belőlem, nem is nagyon éreztem belőle semmit. Sajnos ez az átka, ha parfümériákban szaglászunk, mert annyira keverednek ott az illatok, hogy pl az en orrom elég gyorsan elfárad, s utána már semmit nem érzek rendesen.
De a lényeg, hogy valamiért két hónapig nem hagyott nyugodni ez a lötyi, úgyhogy végülis vettem belőle egy üveggel :D
Itthon, tiszta orral már teljesen más volt, tökéletesen éreztem az illatot, s nagy csodálatomra egyből beleszerettem. Nem mondom, hogy a legkülönlegesebb, de mégis tud valamit, mert három összetevőből ilyen finomat alkotni... (mint a Gaultier 2, egyszerű, de nagyszerű)
Meg van benne minden, ami kell. Édes is (de nem émelyítően) , friss is, nálam kicsit füstös is.
A legjobb benne szerintem a tonka. Imádnivaló, ahogy a leszáradást végigkíséri. Ezzel a kókusszal nekem olyan, hogy szinte beleharapnék a kezembe, mikor megérzem, annyira finom :D ezt eddig csak a Gaultier 2 és a Chanel Egoiste érte el nálam, de most itt van ez is. S még hozzátenném, hogy meglepően tartós is! 7-8 órát simán lehet érezni, ruhán mégtovább, s a szillázsa is pont megfelelő. Egésznapon át meg-meg csap finoman :D
Akárhogy is, remélem, sokáig fogják gyártani és nem járok úgy vele, mint a G2-vel, mert akkor fel kell tankolni belőle :D
Mindenképpen 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Mindenképpen 5 csillag!

neakardtudnihogyki

2020. február 29.

Kaptuk ajandekba, O mast hasznal, de ez is egy nagyon fini “hapsis” illat gyakran hasznalja a hetkoznapokra is... edes de megis friss illat....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 29.

Babooca

2019. szeptember 2.

Tegnap előtt teszteltük, szóval friss az élmény. A kókuszos kezdés nekem nagyon kellemes volt, aztán hamar átváltott egy egyszerű tusfürdő illatba, ami szerencsére nem volt tartós. Kár érte, a külseje nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

nyuszo

2019. augusztus 12.

Kissé émelyítő lötyi, gyönyörű üvegben...
Olyan érzésem van, mintha az idei széria megálmodói túl nagy hangsúlyt fektettek volna a külcsínyre, és az azt körülvevő csinnadrattára, és olyannyira megfeledkeztek magáról az illatról, hogy mire észbe kaptak, már csak 2 napjuk maradt rá. Így összedobtak 2db 3-összetevős illatot, a legfelkapottabb jegyekből, oszt jólvan...
Na kb. ezt érzem ki ebből az illatból (és a nőiből is!).
Engem sajnos egy szép üveggel már nem lehet megvenni, úgyhogy inkább maradok a csúnyácskább Transformersre hajazó, de annál finomabb illatot tartalmazó Le Male Essence de Parfum-nél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Kissé émelyítő lötyi, gyönyörű üvegben...
Na kb. ezt érzem ki ebből az illatból (és a nőiből is!).

Málni

2019. augusztus 9.

Lehet az orrommal volt vmi baj tegnap v a bőrömmel, de hiába fújtam ki a karomra 3x is, egyszerűen alig éreztem, annyit érzékeltem összesen, hogy édeskés és kb 1-2 órát maradt rajtam. Mellette próbáltam más parfümöket is, azok érdekes módon jól produkáltak rajtam, eddig 1 csillag az üvege miatt, még próbálkozom a tesztelésével később :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Asianlover

2019. július 31.

Idén megkörnyékeztem a párom pár újdonsággal, így ráfújtam ezt is :) A nyitány tökéletes: kókuszos nyári csoda, de sajnos olyan rémes, "öregemberes" a leszáradás, hogy azonnal letettünk róla :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Coumarin, Limonene, Geraniol, Citronellol, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol