Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-páfrány

Fej: üröm, menta, levendula, bergamot

Szív: narancsvirág, kömény, fahéj

Alap: virginiai cédrus, vanília, tonkabab, szantálfa, ámbra

nyuszo

2018. augusztus 2.

Naftalin szagú.....nagyon nem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Naftalin szagú.....nagyon nem!

Sephira

2018. február 9.

Az én Drágám kedvenc illata, elmondása szerint olyan 15 éve és nem akar váltani. (Hosszú lesz, aki nem akarja ne olvassa).
Én régebben mielőtt Őt megismertem, csak kíváncsiságból illatoltam meg, nekem akkor nem tetszett, főleg Hanky ''strici illat'' hasonlata miatt. :O Én meg mint szépreményű-mimóza lelkű-álmodozó romantikus, számomra az ilyen durva, faragatlan alakok az egyik legvisszataszítóbbak.
Nekem véleménytől függetlenül tömény volt, köményes-mentás-levendulás, nekem ez egy nem volt.
Csak a Kedvesem miatt pontozom most fel.
Igaz, felnéztem fragrantica-ra, és mikor láttam a képeket, reklámot, akkor rajzolódott ki igazán bennem, vajon kiknek készülhetett ez a parfüm. Ilyen kis tengerész, matróz típúsú nőfaló macsóknak, egyik exemnek megfelelne teljesen (utólag láttam csak képeket arról, matróz ruhába bújt, kedveli Popeye-t), nagyon jól írta valaki, akitől nem áll távol a homoszexualitás sem (nem azt akarom mondani, aki ezt használja az biszexuális).

Szerintem úgy ahogy van, Marlon Brando parfümje lehetne, meg merem kockáztatni a parfümtervezőt az ő személye ihlette.

De, ez attól is függ, ki viseli. Mert egy szép illat is lehet taszító egy olyan emberen, akinek nem passzol sem a kémiájához, sem az egyéniségéhez, esetleg maga az illető egy ellenszenves alak.
Egy számunkra ronda illat egy számunkra vonzó, szimpatikus emberen nagyon szépen mutathat.

Mert az én Drágám, akitől a tengerész, vagy macsó stílus teljesen távol áll (de attól még határozott), mégse az az öltönyös konzervatív, de viszont lezser, öltözködésben kényelemre törekvő, talpig úriember, kedves-humoros, tisztelettudó stílusához inkább Hugo Boss Bottled illatát képzelném el, de mégis...Mikor ez van rajta, valahogy rajta más lesz.
Rajta szeretem. Semmi töménység, vagy bántó. Talán a vaníliát, mentát és tonkababot érzem ki, és némi fahéjat. Olyan meleg, krémes, édes, és kimondom, kissé erotikus, vagy inkább édesen, erotikusan csábító illat lesz belőle.

Rajta nem győzöm szimatolni. :) Megőrjít rajta. Az Ő bőrével keveredve fantasztikus, mint valami mágnes úgy vonz. (Rossz kislányt csinál belőlem....:)).

Rajta szerettem meg, csak azóta szeretem mióta rajta éreztem, lehetséges máson nem szeretném. Vagy csak olyanon, akinek a bőrkémiájával hasonlóan jól működik.

Mivel párom édesszájú, talán a vanília akkord miatt szereti annyira. :)

UI.: Minden illatot ki kell próbálni, nem szabad előítéletesnek lenni, akárki akármit mond, vagy ha elsőre kellemetlennek tűnik üvegből vagy papíron, csak a bőr képes dönteni (akár kis adagban).

(Na jó, most ellent kell mondjak magamnak, kivételt képez számomra PR 1 milliós aranyruda, azt soha semmiképp nem tudnám megszeretni senkin semmilyen körülmények között, szerencsére páromnak se tetszett).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Csak a Kedvesem miatt pontozom most fel.

Mivel párom édesszájú, talán a vanília akkord miatt szereti annyira. :)

Lapo

2017. július 4.

Próbáltam megérteni.. sikerült, de nem én vagyok a célcsoport ebben biztos vagyok, sőt.. hódítani, randizni vagy bulizni sem ezt viselve indulnék.. minden alkalomra létezik fényévekkel jobb illat véleményem szerint. Nem is értem, hogy mi az oka annak, hogy ilyen nagy siker lett ez az illat.
Értem, hogy a disco-ban a zenén és a bulizókon kívül az illatoknak is túl kell egymást ordítani és erre valóban tökéletes, de pont ez az ami miatt hordhatatlan számomra.. még akkor is ha egyetértek azzal, hogy ebben a környezetben a "tengeri szellő friss lehelete" sem ideális választás.. ez egy arrogáns, "kivagyokmivagyok" , nagyarcú ellenben kommersz édes illat..semmi több..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

emeseee6

2017. február 28.

Nem sok férfiillatot kedvelek,de ez köztük van! Kifejezetten férfias,de nem tolakodó illat,1-2 fújás egész nap kitart. Mindig szívesen szaglászom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Rebje

2016. december 7.

Isteni parfüm, elegáns kifinomult, mégis játékos. Szerintem ez egy olyan parfüm, ami akár a mindennapokra is tökéletes választás. Meglehetősen tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 7.

Donna

2016. szeptember 16.

Nekem minden pasi illat egyforma kivéve ezt. A korfui olajligeteket, tengerpartot juttatja eszembe. Csodálatos. Sajnos nem tudom a körülöttem lévő hìmeket meggyőzni, hogy ezt használják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

nagy.nikike

2016. szeptember 16.

Számomra ez a legcsodásabb férfi illat! Nem is tudok mást mondani róla😍❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Számomra ez a legcsodásabb férfi illat! Nem is tudok mást mondani róla😍❤

AdamFragFanatic

2016. március 4.

Régi klasszikus. Nagyon férfias hiába a levendula a domináns illatjegy a parfümben. Idővel a leszáradása már sokkal fásabb és teltebb. A tonka bab és a szantálfa nagyon jól érződik pár óra elteltével. Az új verzió már nem annyira tartós, mint a régi de jó pár órán át érezhető. Elég jó áron lehet már kapni manapság, így mindenkinek ajánlom. Nem tolakodó, szép illat. Azonban meg kell említsem, hogy az új "Ultra Male" szerintem jobb - sokkal édesebb és nagyon sokáig tart bár néha egy picit feminin illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Noncs

2015. november 3.

Párom használja ezt az illatot és imádom. :) Nem egy tucat illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Párom használja ezt az illatot és imádom. :) Nem egy tucat illat.

nyarigabi

2015. november 1.

Ez iszonyú. Elsőre mentás levendula, aztán vaníliás levendula, nem hittem el, hogy lehet valami ennyire rémes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 1.

Antioxidánsok: BHT