Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml, 125 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chamo, Módosítva: 2020. szeptember 10.

Kiszerelés:   75 ml, 125 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Fejjegy: kardamom

Szívjegyek: írisz, levendula

Alapjegyek: vanília, orientális és fás jegyek

Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum - fújós
Ár: 900 Ft - 2 ml /// 1600 Ft - 5 ml /// 2800 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen
Ár: 28 000 ft , Eladó: ahdruhkfjkhdjdsd
Állapot: sose hasznalt, Helyszín: Budapest XI., fizetés: Szemelyes atvetel, vagy Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Málni

2021. május 14.

Ajándékcsomagban kaptam mintát belőle, egyébként bírom a Le male kiadásokat, Ultra male, Popeye és a Summer 2015-ből is volt már több üveggel. Ez a Le parfum nekem először régi/romlott Le Male-nak tűnt, kb. 5-10 perc múlva viszont már kezdett átalakulni egy púderes Dior homme intense-féleségbe, csak nem annyira íriszes és nem is harsány. Kifújtam mellé egy régebbi Dior homme intenset, az sokkal erősebb és "frissebb", Le parfum nagyon visszafogott a bőrömön kb.45 perc múlva. Nekem ez komoly/komorabb illat mint a sima Le Male, inkább hűvösebb időben tudnám elképzelni és idősebb korosztályon. Nem igazán jött be, Le male in the Navy számomra fiatalosabb, erőteljesebb, magamnak inkább azt választanám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 14.

chamo

2021. január 4.

Ezt azoknak találták ki, akik 10-15-20 éve kezdték el használni a Le Male-t mint partiillatot vagy szimpla napi viseletet. Ahogy öregszünk, úgy az illatunknak is velünk kell öregedni. Az akkori partiarcok mára 35 évesek, most végre a Le Male is velünk öregedhetett egyet. Az aktuális EdT verzióhoz képest érettebb, gazdagabb, tartósabb illat lett, csak nem kell vele óvatosan bánni. :) Változott... szerintem előnyére. De mindenki derítse ki magának, a saját ízlése szerint! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Rhodesian Ridgeback

2021. január 1.

A Beau de Jour után nálam ez a parfüm volt a 2020-as év második legjobb illata. A sima Le Male-ért finoman szólva sem rajongok. Ezért is okozott akkora meglepetést, hogy ezért az illatért viszont az első próba óta rajongok. Nagyon tetszik. Imádom. Sokkal érettebb, komolyabb, felnőttesebb, mint a sima Le Male. Tetszik a nyitóillat, a leszáradás, de az orientális csavar, ami végül megkoronázza ezt a parfümöt. Szép, tartós a performane-sza és bámulatos a tartóssága is.
Remélem, jó sokáig lesz kapható, mert azt vettem észre, hogy egyre többször nyúlok hozzá. Szeretem fújkálni, érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Cinnamal, Geraniol