Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017 júniusában megjelenő orientális-vaníliás illat nőknek. A méz illatát domináns pozícióba helyező parfüm a "gourmand trendet követi, egy kis csavarral". Ahogy azt a Gaultier-háztól talán már megszokhattuk, jelen illat esetében is az volt a cél, hogy leszámoljanak a klisékkel, és valami új, modern, ugyanakkor erőteljes és elegáns illatot hozzanak a parfümök világába.

Fejjegyek: gardénia

Szívjegyek: méz

Alapjegyek: pacsuli

Ár: 3000 ft , Eladó: Judy78
Állapot: Keresek, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Jean Paul Gaultier Scandal EDP - fújósok
Ár: 1600Ft / 2350Ft / 4100Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
Aryaa

2019. november 3.

Az egyik legcsodálatosabb téli illat, amit valaha szaglásztam. Tudom, hogy nagyon megosztó, sokan nem kedvelik, de számomra nincs ennél jobb. Édes, megfordulnak az emberek utána, hihetetlenül tartós. Igaz, könnyű vele túlzásba esni, mert egyszer fújtam csak hármat belőle, meg is fájdult a fejem. El kell találni az arányt, de ha az megvan, akkor csodásan mutat, és bár édes, mézes, de egyáltalán nem gyerekes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

MaFa

2019. október 15.

Szeretem ezt az illatot édes,virágos nyári illat, de mégis kicsit hivalkodó,szexi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

pomme

2019. október 5.

Mézes-kesernyés, mint egy fintorgó-duzzogó gourmand illat. Gondolom ez lenne a fent emlegetett "csavar".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

CeCeDrake

2019. szeptember 22.

Számomra vállalhatatlan. Nincs nagy különbség a by night és közte, mézbe dugott pipadohány, a fejed megfájdul tőle. Aki nem szereti a mézes negro szagát, le ne vegye a polcról...
Amúgy szerintem full Police Shock-In-Scent, amiből 100 ml 9000 Ft 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Amúgy szerintem full Police Shock-In-Scent, amiből 100 ml 9000 Ft 😃

vanillacaramella.sweet

2019. szeptember 15.

Sajnos nagyon nagyon nem. Hiaba szeretem a gardèniát es pacsulit. A mèzet utàlom, de hogy illatban ennyire zavaró zűrzavar legyen, huh. Szerintem sokkal több összetevős ez, mint írjàk róla. Nagyon sok, vmi nagyon zavaró is benne, túl sok. Mondhatni tényleg botrányos. Munkahelyre NE. Túl sok.
Kupakja idètlen, gagyinak hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Kupakja idètlen, gagyinak hat.

Jule

2019. szeptember 6.

Előre is elnézést kérek az illat kedvelőitől.
Nem szoktam illatokat becsmérelni, de ez az, amitől legszívesebben kiugranék az ablakon. Kolléganőm használja, egy egész helyiség választ el minket, de simán megérzem még így is ha megérkezik. Nagyon nagyon édes, agyonnyom mindent maga körül, erőszakos, erős.. Nem tudom melyik összetevő lehet rám ilyen hatással, pedig érdekelne.
Nagyon nem sikerült ezt most eltalálni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Előre is elnézést kérek az illat kedvelőitől.
Nagyon nem sikerült ezt most eltalálni...

Babooca

2019. augusztus 29.

Ez az eredeti változat még rosszabbul viselkedik rajtam, mint a Night verzió. Egyszerűen nem értem minek bele ennyire túltolva a méz. Alapvetően ezzel nem is lenne akkora gond, ha nem éreznék mellette valami elképesztően mű mellékszagot. Hasonlít a kínai műanyag cipőkre, borzasztó. Elnézést kérek azoktól, akik szeretik, engem kikészít. Szerencsére nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Blackxentric

2019. augusztus 16.

Update: Azóta már szereztem belőle mintát és a szerelem továbbra is tart. Télre beszerzek belőle legalább egy fújóst.
Az egész azzal kezdődött, hogy elmentem a Refanba és elkezdtem a parfümöket szaglászni. Megakadt az orrom egy illaton, ami ennek a másolata volt. Vettem is belőle egy 10 ml-s kiszerelést. Tegnap voltam a Müllerben és nem hagyhattam ki ennek a tesztelését. Felfújtam a jobb csuklómra és hihetetlen finom illata van. Számomra egyáltalán nem sablonos, sőt nem is édes. Leginkább a vagány jelzőt tudom ráaggatni. Úgy érzem kell nekem ez az illat, mert tökéletesen illik hozzám. A tartóssága nagyon jó, fél napig legalább lehetett érezni, pedig sokszor mostam kezet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Maknae

2019. augusztus 2.

Papírcsíkon nagyon tetszett, kellemesen édes volt. Általában az ilyen édeskés illatokat szeretem. Viszont amint magamra fújtam, olyan büdössé vált, hogy alig vártam, hogy hazaérjek, és jól lemoshassam. Nagyon intenzív, becukrosodott méz (ami már két-három éve a kamrapolcon sínylődik) szaga lett. Ahogy a véleményeket olvasom, nemcsak én vagyok így vele. Nagyon sajnálom, hogy nem olyan visszafogott, mint amilyennek papíron éreztem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Hiuz

2019. augusztus 2.

Egyértelműen büdös! Ajándékba kaptam egy rendelés mellé, először nagyon csábos az illat, eleganciát sugall, de rajtam 20 perc után valami "műanyag" szag érződik, eszméletlenül kellemetlen. Mikor először használtam, egy újság volt a kezemben (ezeknek a fényes újságoknak van valamilyen "szaga"), azt hittem, hogy az újság "bűze" ragadt a kezemre, és az keveredik a parfümmel. Másodjára felfújva ugyanez a furcsa mű-szag jelent meg a kezdeti finomság után. Még a mintát is elajándékozom, hátha csak én nem vagyok vele kompatibilis....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol