Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017 júniusában megjelenő orientális-vaníliás illat nőknek. A méz illatát domináns pozícióba helyező parfüm a "gourmand trendet követi, egy kis csavarral". Ahogy azt a Gaultier-háztól talán már megszokhattuk, jelen illat esetében is az volt a cél, hogy leszámoljanak a klisékkel, és valami új, modern, ugyanakkor erőteljes és elegáns illatot hozzanak a parfümök világába.

Fejjegyek: gardénia

Szívjegyek: méz

Alapjegyek: pacsuli

Ár: 19.000.- , Eladó: soostimi
Állapot: 4-5 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Miskolc, fizetés: Átutalást követően azonnal postázom. Személyesen átvehető: Miskolc, Győri kapu 24/A.
Ár: 3000 ft , Eladó: Judy78
Állapot: Keresek, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Phoenix19

2019. május 21.

Ez tényleg egy skandalum. Szétcincálta az orrlyukamat, prüszköltem, annyira cukrosan édes, hogy ettől hülyét lehet kapni. Több szót nem is ér.
Az üvege....a női nemre nézve több, mint sértő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 21.

Az üvege....a női nemre nézve több, mint sértő.

Dominika28

2019. április 8.

A illata csodálatos ,de rajtam nem tartott sokáig. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

A illata csodálatos ,de rajtam nem tartott sokáig. :/

Lilu003

2019. április 4.

Nagyon szeretem az ilyen típusú illatokat! Imádom, hogy kevés összetevőből gazdálkodtak,és szuperül válogatták össze azt a keveset. Engem nagyon emlékeztet a Poison girl-re, valamiért abban is állandóan mézet érzek, még ha nincs is benne. Ez az illat sokkal jobban tetszik, érdekesebb a leszáradása még akkor is, ha jól bevált illatjegyekből áll. Olyan illat, ami nagyon gyorsan megtetszett, de folyamatos használat után lehet idővel unalmassá és egysíkúvá válna. Alkalmanként nagyon ütős, nőies és dögös parfüm! Nem maga az illat, sokkal inkább a stílusa nekem Good girl jellegű. Bennem hasonló érzéseket vált ki, egy magabiztos, érzéki, erős nő illata, aki eléri kitűzött céljait! Nem közönséges, sokkal inkább elegáns és határozott. Tartóssága is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

FincsiFancsi

2019. április 1.

Az eddigi legjobb parfüm amit valaha próbáltam! Igazán rózsaszínű mézes illat, sokan dícsérik, hogy milyen finom illatom van. Minőségi tartós kis cucc, imádom, már második üvegnél járok. Aki szereti az édes illatokat, annak garantált szerelem. ❤ ...és ez nem április tréfa :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

hmliv

2019. március 27.

Az illat! Egy éve kaptam a 30ml kiszerelést, azóta is imádom, csak ehhez nyúlok. Hihetetlenül tartós, a kabátomon napok után is érzem, ahogy szolidan illatozik, így elég sokáig kitart majd ez a kis üveg is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 27.

Micoka

2019. február 23.

Mindenhol mindenki azt írja, hogy méz-méz-méz, én ezt egyáltalán nem érzem. Számomra nagyon egyedi, jó édes, picit fűszeres illat, szupertartós és a bőrömmel nagyon finom, egyedi, elegáns illat. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 23.

Linnn

2019. február 10.

2017 nyarán szaglásztam először és már akkor megfogott az az édes-mézes gyönyör, amit árasztott. Nyár volt, nem szerettem volna egy ilyen minden - főleg ár szempontjából - "nehéz" illatot. Most, a tél elején kerestem valami édes, bújós, meleg illatot. Újra szembe jött velem az eredeti illatmintája, és talán még jobban elvarázsolt, mint akkor nyáron. A szerelmünk története azonban nem itt, hanem J. FENZI MON SUCCÉS EDP értékelésnél folytatódik, hiszen megtaláltam a tökéletes utánzatát ennek a csodának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

Nina1205

2019. február 9.

Szinte ugyanaz, mint a by night verzió, alig lehet megkülönböztetni. Talán az nem ennyire agresszíven mézes.
Ez olvadt mézes negro cukor. Semmi több.
Nem mernék kimenni vele nyáron az utcára. Max. annak ajánlanám, aki fel alá akar rohangálni ordítva egy rakás dühös méhecske elől.
Akik megcsinálták a Classique-t, sokkal többet is tudnak ennél. Nagyon gyenge próbálkozás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Ez olvadt mézes negro cukor. Semmi több.

Ritus33

2019. január 30.

Ő egy mézes csoda, extra erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Ő egy mézes csoda, extra erős.

Marejke

2019. január 12.

méz, méz, mézédes, émelyítő

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

méz, méz, mézédes, émelyítő

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol