Jean Paul Gaultier

Ár:   16 000 Ft, 22 000 Ft és 30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Ár:   16 000 Ft, 22 000 Ft és 30 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017 júniusában megjelenő orientális-vaníliás illat nőknek. A méz illatát domináns pozícióba helyező parfüm a "gourmand trendet követi, egy kis csavarral". Ahogy azt a Gaultier-háztól talán már megszokhattuk, jelen illat esetében is az volt a cél, hogy leszámoljanak a klisékkel, és valami új, modern, ugyanakkor erőteljes és elegáns illatot hozzanak a parfümök világába.

Fejjegyek: gardénia

Szívjegyek: méz

Alapjegyek: pacsuli

Jean Paul Gaultier Scandal by Night EDP 80ml
Ár: 35000 , Eladó: dorabeata
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 20.000 Ft + posta , Eladó: bi22
Állapot: kb. félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás után küldöm a csomagot vagy postán maradóval (ajánlott) vagy pedig FoxPosttal. Személyes átvételre is van lehetőség Budapesten megbeszélés szerint.

Lupiluuu

2021. szeptember 22.

Tipikus az az illat, amire a férfiak rácuppannak de a nők messziről elkerülik. Nincs mit hozzátenni....méz és pacsuli extra mennyiséggel tálalva. Férfi ismerőseim egytől egyig agyon dícsérték és kérdezték mi ez az illat...sőt olyan is volt ,aki rákérdezés utánn rögtön rendelt is a feleségének.
Nem mindig a kedvencem, melegbe kimondottan fullasztó és émelyítő. Inkább randi vagy party illatnak mondanám . Érdemes beszerezni ha kedveskedni szeretnénk a párunknak.
Igazi nyálcsorgató édes nektár méhkirálynőknek 🐝🍯

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Igazi nyálcsorgató édes nektár méhkirálynőknek 🐝🍯

Nemtudoommm

2021. szeptember 2.

Régebben szerettem ezt az illatot persze most is de már nem tudok rá parfumkent tekinteni.. esetleg télen.
Mióta a páromtól azt a reakciót kaptam hogy mézes cheerios gabonapehely azóta én sem tudok ettől elvonatkoztatni sajnos mert igaza van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

eheiszki

2021. szeptember 1.

Tavaly télen próbáltam először, délután úgy éreztem megfulladok pedig csak reggel fújtam 3at. Ma elővettem újra és hüm, valami történt az orrommal mert kifejezetten tetszik. Édes mézes picit nuttys, tetszik! Ha estig tetszik jön belőle egy üveg haza. Egyelőre 4* mert dinamikát most sem érzek benne.
Nem, nem kell belőle egy üveg de fújóst fogok venni. Úgy tűnik mintha kevésbé lenne tartós, vagy csak régi a gyári fufum. Viszont nem fullasztott estére ami jó. Édes, picit virágos, gourmand méz illat. Nem változik, lineáris.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

Yubaba

2021. július 1.

Nekem egy csoda illat. Baromi erős miután kifújom, ami engem nem zavar. Nálam nagyon tartós is, anyukám is beszerezte az ő bőrén más de azis tetszik. Nem egy hétköznapi illat az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

ruszkair90

2021. május 12.

Hosszasan tesztelgettem a kedvenc M.... üzlet polcán ezt az illatot, elsőre az üvegcse varázsolt el igazán, és az illat is, de akárhányszor próbáltam az üzletben, amire hazaértünk éreztem hogy fáj a fejem tőle, így a barátságunkat megszakítottam. Ettől függetlenül jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

Luiselotte

2021. március 27.

Mintha összekeverték volna a Gaultier2 - őt a Cuba: Cuba illattal.
Bitang tartós, lemoshatatlan kissé mosdatlan illat, illik rá a neve.
Az ilyen üvegeket utálom. Nem akarok elővenni a táskámból ablaktisztító sprayt, vagy macit, rúzstokot , kalimpáló lábat, esetleg egy női torzót , nevetséges és gagyi mintha búcsúban lett volna 2 pálcás a céllövöldében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 27.

Mintha összekeverték volna a Gaultier2 - őt a Cuba: Cuba illattal.
Bitang tartós, lemoshatatlan kissé mosdatlan illat, illik rá a neve.

Penge

2021. március 17.

Hú, nagyon át tud változni fél óra alatt, kb 180 fokot. Elsőre édes-virágos, de akkor sem az a kellemes érzéki, inkább csak olyan vad. Fél óra múlva kifejezetten büdös lett, olyan zavaros mindenféle illat kavalkád. Maximum egy huszonévesen tudnám elképzelni, akinek még nem alakult ki az egyénisége és ide-oda csapong, lázad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 17.

Lina6

2021. február 14.

Kifujaskor mezes,edes.
Sajnos rajtam nem tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 14.

Kifujaskor mezes,edes.
Sajnos rajtam nem tartos.

regicsorbi

2021. január 15.

Imádom. Ezer éve szemeztem vele, de sose szagoltam aztán Notion-n le volt akciózva így beruháztam rá. Amúgy is az édes illatokat szeretem, sokat olvastam róla. És tényleg olyan hogy nem szabad túlzásba esni, de rajtam nagyon működik. Eddig a Prada candy volt a kedvenc már hosszú évek óta, de most lehet ő letaszítja a 2. helyre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Kicsimoomin

2020. december 28.

Előfordul, hogy megborul a parfümös üveg rajtam, pedig igyekszem odafigyelni erre. Scandal esetében ez nem játék, ott mindig észnél vagyok! 😃
Ez egy vidám illat, én a szexi vonalát eddig nem tudtam kiérezni magamon.
Több parfümöm van, váltogatom őket a mindennapokban, de ezt kifejezetten megismerik rajtam.
Rettenet tolakodó tud lenni, így azt is meg kell válogatni, milyen alkalomra fújja magára az ember és a mennyiség is döntő kérdés abban, hogy mások fejfájást kapnak tőle, vagy élvezni képesek :)
Tartós, nagy hatósugarú, vidám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Ez egy vidám illat, én a szexi vonalát eddig nem tudtam kiérezni magamon.
Tartós, nagy hatósugarú, vidám.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.