Jean Paul Gaultier

Ár:   25 000 Ft, 30 000 Ft és 35 000 FT   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Ár:   25 000 Ft, 30 000 Ft és 35 000 FT
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatjegyek: méz, tubarózsa, tonkabab, pacsuli

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

force

2021. december 29.

Végre volt szerencsém kipróbálni a By Night verziót is. A meggyet nem érzem benne, inkább méz+tubarózsa, a leszáradása pedig meglehetősen szappanos. Egész sokáig kitart az illata, bár csíkot nem húz. Inkább őszre+télre használnám. 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

Cukiduda

2021. december 1.

Tartós és rafináltan édes illat. Rosszul vagyok a Si-től és a LVB-től is (konkrétan fáj a fejem tőlük), de ez az illat hozzám tökéletesen illik.
Nagyon szeretem, már a 2.üveggel használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 1.

Nagyon szeretem, már a 2.üveggel használom.

pzsg16

2021. november 19.

Alig vártam, hogy kipróbáljam, biztos voltam benne, hogy tetszeni fog. Amikor kipróbáltam nem tudtam eldönteni, hogy tetszik-e. Pár nap használat után teljesen megszoktam és szeretem is. Tartós illat, télre tökéletes választás. Szerintem az eredeti Scandal sokkal nehezebb és erősebb illat. Lehet én inkább ezt a night verziót jobban szeretem, bár nehéz dönteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 19.

k001

2021. július 10.

A sima Scandal-t imádtam, mikor elfogyott, erre ruháztam be, de ez már nekem is sok volt. Azért elfújkáltam, de most anyukaként már úgy érzem semmi közöm hozzá. De kb. 2 év szekrényben állás alatt elszíneződött a maradék, és fura illata lett, így nem kell gondolkoznom, hogy hová használjam el :(
Amúgy 5 csillag, nagyon jó, tartós, minőségi parfüm, egy fújás, és egész nap/éjjel kitart, brutál erős, 3 méteres körzetben biztosan érezni. Kihívó illat, munkába nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 10.

Cathi

2021. április 27.

Update 2: nagyon megszerettem, sokszor nyulok hozza. Meleg, bujos, illat. Ahogy a sima scandalnal is, nekem a jo kis vizipipazos idöket juttatja eszembe, amikor telen hideg van, bemegyek a shishabarba, es megüt az edes, szinte geijl füstillat, amitöl egyszerre elmulik a fazas (merthogy mellettem levö vizipipabol az izzo szen arasztja a forrosagot.)
Imadom ❤

Update: a tartossagaval semmi gond, nekem lehetett valami baj a börömmel vagy a szaglasommal :D
Nagyon nagyon szeretem, kezd befurakodni a masodik helyre a kedvenceim köze

Nekem tetszik, még talán egy fokkal jobb is, mint a sima scandal.
Update: megvettem
Tartossagat nezve nekem nagy csalodas volt.
Magamra fujtam a fel üveget, de hiaba, nem tartott tovabb par oranal az illata
Viszont meglepetesemre az illat valtozott , es a nagyon erös kezdes utan lassan-lassan puderesse valt rajtam. Nekem az elejetöl a vegeig tetszik az illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

Imadom ❤

Nagyon nagyon szeretem, kezd befurakodni a masodik helyre a kedvenceim köze

Nekem tetszik, még talán egy fokkal jobb is, mint a sima scandal.
Update: megvettem
Tartossagat nezve nekem nagy csalodas volt.
Magamra fujtam a fel üveget, de hiaba, nem tartott tovabb par oranal az illata

Serpentina

2021. április 5.

Mmmm.... Pikáns, aranyló fűszeres méz. 🍯💗🌒✨ Édes illat, de az az érettebb fajta. Kerek, van mélysége, nem egydimenziósan édes.
Kétségtelen, hogy karakteres alkotás, de szerintem nagyon tartalmas és szexi. Valóban inkább esti, aztán ágyba való illatnak tudom elképzelni, annak viszont tényleg csodálatos.
Egy kis pörkölt mandulás (🤷🏼‍♀️) és gyógynövényes vonalat is érzek benne. Mintha a klasszikus és a modern elegancia fúziója lenne.
Egy ízig-vérig díva jut róla eszembe, aki ókori görög díszlettel ellátott színpadon lép fel.
Valamikor az esti, afrodiziákumokkal teli sötétebb, máskor pedig a bájos, mézes-mandulás vonal csap meg belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 5.

Norci89

2021. március 19.

Nagyon tetszik az illat,bár lehet,hogy az én kémiámmal van baj,de rajtam egyáltalán nem édes( és megjegyzem ez nem is baj),sem mèz illatot nem érzek,lehet hogy valami nálam nagyon máshogy működik.Iszonyat tartós,de kicsit nehezebb és erősebb illat,mint amit az összetevőkben olvastam.Nem nehéz,de nem is egy könnyű “ jajj befújom magam a Sparba menet” illat:) semmiképp! Viszont tetszik! Máshoz nem is tudtam hasonlítani.Ha mód van rà próbáljátok ki ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

vikimaja

2021. január 2.

Szerintem egyszerűen zseniális ez az illat! Tényleg tolakodó és brutál édes, de én pont ezeket szeretem. Még délután is érzem, ha magamra fújom. Általában csak télen használom, nyáron nagyon erős lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 2.

Horvathzsuzsa

2020. november 18.

A reptéren próbáltam ki először, már ott nagyon tetszett az illata. Később meg is kaptam ajándékba a férjemtől. Imádom, minden parfümöm hasonló édes, de elegáns illat. Sokan írják, hogy nem tartós, ezen nagyon csodálkozom, mert én munkahelyre nem is nagyon merem használni, annyira intenzív. 6-8 óra múlva is ugyanúgy érzem magamon, mint amikor kifújom reggel. Mindezt két fújással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 18.

Llayla

2020. július 27.

Nagyon meglepõ, hogy milyen sokan ki van ak akadva ettõl a parfümtôl. Rajtam ez egy gyengéd (kétségkívül édes) és semmiképp nem "közönséges" vagy irritáló illat. Mini verzióm van, amit ajándékba kaptam, még nem döntöttem el, hogy veszek-e ha majd elfogy. Inkább õszi-téli parfüm ez, nem tudom ti mennyit fújtok magatokra, hogy másokat irritáljon, vagy egyáltalán észrevegyék, rajtam ez egy bõrközeli illat és tuti biztos nem fogja a munkatársaimat traumatizálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Citral, Farnesol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Eugenol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.