Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatjegyek: méz, tubarózsa, tonkabab, pacsuli

Jean Paul Gaultier Scandal By Night EDP 30ml
Ár: 13.900+postaköltseg , Eladó: _-Mia-_
Állapot: uj, foliazott, Helyszín: Becs/Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel Ujpesten/Budapest belvarosban lehetseges, ritkan jarok a Delinel/Nagyvarad ternel Pesten es ritkan Sopronban is. Postazas elöre utalas utan, ar a postai dijszabas szerint, melyet a feltüntetett ar nem tartalmaz.
Jean Paul Gaultier Scandal By Night EDP 1,5 ml minta
Ár: 400 Ft , Eladó: fbrigi
Állapot: 1x fújtam , Helyszín: Gyöngyös, fizetés: --
Sushi

2020. január 6.

Különbséget csak akkor érezni amikor már az alapillatnál tartunk...
Számomra a sima Scandal erőteljesebb, tartósabb, picit édeskésebb, míg a by Night verzió minimálisan gyümölcsösebb, de közel sem olyan tartós mint a sima.
Mindkettőt egy időben fújtam a bal és jobb csuklómra körülbelül egy óra elteltével a sima Scandal ereje teljében volt, míg a by Night-ot alig lehetett érezni.
Frissen fújva pedig szinte ugyanaz!
De persze erre is 5 csillagot adok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 6.

Különbséget csak akkor érezni amikor már az alapillatnál tartunk...
Frissen fújva pedig szinte ugyanaz!
De persze erre is 5 csillagot adok.

silence

2019. december 17.

Az ikonikus Scandal megbolondítva a kedvenc illatjegyeimmel, tonkababbal és tubarózsával! Mennyei!
Az anyaillatnál már írtam, hogy nem voltam ezzel mindig így, egy éve még ragacsosan édesnek éreztem a Scandal-okat, viszont az idei bekattanásom után igencsak megváltozott az ízlésem....
Nagyon szeretem őt is a hűvösebb napokon, és az a pláne, hogy nagyon sokan dicsérik is rajtam, tehát valószínűleg nem az én szaglásommal van a baj.
Egyébként az összetevői és a névválasztás alapján azt gondoltam, hogy a “by Night” édesebb, töményebb lesz, mint az anyaillat, de kb. ugyanolyan édesnek érzem, kicsit talán testesebb és rajtam picit tartósabb is, mint a sima Scandal. (Reggeli 3 fújás este tusolás után is érezhető)
Mézesbödön ő is, kis plusz finomságokkal fűszerezve, de én imádom! 🍯😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 17.

Mézesbödön ő is, kis plusz finomságokkal fűszerezve, de én imádom! 🍯😍

googles

2019. október 19.

Na ez az az illat, ami kellemes es el tudom magamon viselni, de a hatasa valahogy kozonseges az en szocikulturalis hatteremmel 😂 magyaran szolna nekem k.rvasan orrbavago es nem kifinomult, elegans, csak egyszeru es hatasos. Szoval az en munkakoromben es maganeletemmel ilyenre nincs igenyem, valahogy rafinaltabb illatokkal szeretnek hatni a kornyezetemre es magamon is ennel kevesbe szexi parfumoket szeretek.

Persze jo lehet ez es a kozonsegesseg is lehet, hogy csak az en problemam, szoval senki se vegye rosszneven, mindossze az impressziomat osztom meg. Izlesrol nem vitatkozunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 19.

pomme

2019. október 5.

Különösebb bajom nincs a Scandal-vonallal, bár nem szeretem a mézet, de tetszik, hogy van bennük több-kevesebb kesernyésség is az édesség mellett (flankere válogatja). Ez is hasonlóan indít, én mézes-cseresznyésnek érzem, karmolgat a pacsuli is, tök jó, aztán egyszer csak felbukkan a BABA! :D Nálam ez rémálom szintű "illatjegy", édes, de közben nagyon (zsíros)tejes, nagyon nyálas, olyan szagú, mint a gyerekek amíg kicsik. Nagyon-nagyon kevés dologtól fordul fel a gyomrom, és kezdek öklendezni, de a baba/gyerekszag az ilyen, és elnézést tényleg mindenkitől, de ez az én kriptonitom, nem véletlen nem lesz gyerekem :D Tudom, hogy a legtöbb ember imádja ezt az "illatot", engem sajnos vallatni lehet vele. Szóval nem lettünk barátok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Babooca

2019. augusztus 29.

Többedjére tesztelem, de a mézességét egyszerűen nem tudom megszokni. Annyira áthatol mindenen, szinte csak azt érzem. A méz mellé bekúszik valami műanyagos felhang is,áhh nem is értem. Még jó, hogy nem vettem meg látatlanban, most fognám a fejem. Se az anyaillat, se ez nem lett barátom. A Paris flankert már ki sem merem próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Cathi

2019. augusztus 1.

Update: a tartossagaval semmi gond, nekem lehetett valami baj a börömmel vagy a szaglasommal :D
Nagyon nagyon szeretem, kezd befurakodni a masodik helyre a kedvenceim köze

Nekem tetszik, még talán egy fokkal jobb is, mint a sima scandal.
Update: megvettem
Tartossagat nezve nekem nagy csalodas volt.
Magamra fujtam a fel üveget, de hiaba, nem tartott tovabb par oranal az illata
Viszont meglepetesemre az illat valtozott , es a nagyon erös kezdes utan lassan-lassan puderesse valt rajtam. Nekem az elejetöl a vegeig tetszik az illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Nagyon nagyon szeretem, kezd befurakodni a masodik helyre a kedvenceim köze

Nekem tetszik, még talán egy fokkal jobb is, mint a sima scandal.
Update: megvettem
Tartossagat nezve nekem nagy csalodas volt.
Magamra fujtam a fel üveget, de hiaba, nem tartott tovabb par oranal az illata

fbrigi

2019. július 12.

Egy fokkal jobban elviselem, mint a sima classique-ot, de szamomra ennek is van valami fura mellekszaga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Enc

2019. június 14.

Mintát kaptam belőle. Nagyon édes, nagyon tartós illat, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Mintát kaptam belőle. Nagyon édes, nagyon tartós illat, szeretem.

Micoka

2019. február 23.

Én is azt hittem, hogy a "by night" egy erőteljesebb, nehezebb illat lesz, az alapillathoz képest, de ettől függetlenül ez is nagyon tetszik. Talán inkább kicsit fűszeresebb, nem annyira édes. Szuper jó, rajtam nagyon egyedi illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 23.

mujerconfused

2019. február 3.

Pixiben kaptam mintát, sajnos nagyon nem az én világom, az a fajta édes illat amit se magamon, se máson nem szeretek érezni. + 1 csillag mert tényleg nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Citral, Farnesol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Eugenol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.