Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40ml, 75 ml, 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Rhodesian Ridgeback, Módosítva: 2017. november 20.

Kiszerelés:   40ml, 75 ml, 125 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők:

bergamot, menta, körte, levendula,

fahéj, zsálya, kömény,

vanília, ámbra, fás jegyek.

Jean Paul Gaultier - Ultra Male EDT (Intense) fújósok. 5ml = 1400 Ft, 10ml = 2600 Ft
Ár: 1400 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Ár: 16000 , Eladó: Lionel1984
Állapot: 125 ml-s, dobozos. Néhány alkalommal használt, kb 120 ml van benne., Helyszín: Debrecen, fizetés: Foxposttal tudom küldeni, utánvéttel vagy előreutalás után. Az ár tartalmazza a szállítás költségét is.
Richardb97

2020. január 9.

Lehet kicsit elfogult vagyok de ez egy igazán egyedi és vonzó illat, Jelenleg a kedvenc illatom.
Abszolút fiatalosabb/partisabb illat de számomra hétköznapokra is tökéletes(pont mert kitűnik a tömegből).
Azt is megértem ha egy férfi szerint egy "vattacukros csajos" mert tényleg rettentően édeskés. De pont ezért egyedi.
Ami tény hogy kezdetkor nagyon erős és tényleg elnyom szinte mindent, Viszont EDT lévén nem egy egész napig tartó illat(Mások hiába írják ezt),Bár tényleg kimagasló a hosszantartósága.
Ha édes vonzó illatot keresel ez könnyedén nyerő választás.
Ha Elfogy biztos veszek még

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

Ha édes vonzó illatot keresel ez könnyedén nyerő választás.
Ha Elfogy biztos veszek még

nyuszo

2018. augusztus 2.

Édes, gyümis, vaníliás.... női bőrön is nagyon finom! Zamatos körte, édes vanília, melengető fahéj, éteri levendula, bódító muskotályzsálya.....még most is verem a fejem a falba, hogy az Eau Fraiche-t rendeltük meg, és nem ezt! Bár az Ultra Male elnevezés kicsit félrevezető, mert nagyon macsós illatra utal, amit én nem szeretek, ez pedig egy balzsamosan behízelgő finomság....persze, ez is lehet ultra férfias!

Update! Délután visszamentem érte....azóta se tudunk betelni vele!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Update! Délután visszamentem érte....azóta se tudunk betelni vele!!!

Tessa

2017. október 31.

Egy bulin megcsapta az orromat ez az illat és meglepően kellemesnek, fiatalosan férfiasnak éreztem. Másnap órákon át kutakodtam az egyik parfümériában, hogy melyik is volt az az illat, amit „az a bizonyos" pasi viselt. Ez volt az! Összetéveszthetetlen! Nem kizárt, hogy a viselője is hozzájárult, de tetszett az illat. Partyillat a javából.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Lapo

2017. június 9.

Már a Le Male-nél is erősen rezgett a léc.. de, hogy ez mitől "ultra férfi" illat, arról elképzelésem nincs.. egy végtelenül édes gumicukor illat, ami szigorúan 30 év alatt buliban és partykon elfogadom, hogy működik..azt is, hogy nem én vagyok a célközönség és ezt figyelembe véve pontozom/írom: ez egy marha jó kis cukormáz (illat).. borzasztó nagy változást fej és leszáradás tekintetében nem kell várni, így a nagy kibontakozást sem..
Ennek ellenére a fiatalok buliillatai között TOP3-ban van szerintem.. Brutál tartós és óriási hatósugara van.. Srácok, felejtsétek el a 1million-t.. ezt hordva tuti megtaláljátok életetek szerelmét.. :D
Rengeteg illattal találkoztam amik kapcsán még az is rejtély, hogy kinek és milyen alkalomra szánták.. ebben az esetben legalább ezek a kérdések tisztázottak..
Ezeket figyelembe véve hibátlan!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

Ezeket figyelembe véve hibátlan!

AdamFragFanatic

2016. március 4.

Sokan hívják ezt az illatot az új parti és buli király illatnak, felváltva a híres 1 Milliont. Egyet kell értsek, nagyon hasonló beütése van kifújáskor, bár egy jó darabig néha-néha egy picit feminin illat. A tartóssága kiváló, könnyedén 12+ óra. Nagyon nagyon erős illat így bárki érezni fogja viselőjén. A vanília és az édesség domináns mindvégig. Fiatalos illat kétségkívül, tehát egy picivel idősebb férfin szerintem már nem áll annyira jól - oda inkább egy klasszikus Fahrenheit illik. A leszáradásában nagyon érződik legalábbis számomra az alapillat a "Le Male" így méltón lehet egy új és kiváló flanker.

Aki szerette az alapillatot de viszont szereti az édes illatokat is annak javaslom, hogy próbálja ki. Nem fog csalódni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Málni

2016. január 18.

u-u-u, ma vtam Douglasban és már ott díszelgett a polcon, bár a sötét üvege miatt kicsit elveszett a többi között. Az illata kifújáskor nagyon jóóó, fiatalos, modern, friss, édes rágógumis!, gyümis. Rögtön ment is a bőrömre, viszont csalódás volt a fejillatok leszáradása utáni történet. Rajtam olyan lett mint a Le male nyári változata, a már jól ismert vanília-levendula-menta kombó, csak annál kicsit frissebb maradt, gondolom a cédrus miatt. A leszáradása átlagos, nem annyira különleges mint az eredeti Le male, de azt már úgyis mnki unja gondolom:D
Papíron tovább illatozik mint a bőrömön meg jobban érezni a kezdeti körtés gyümiséget, úgyh bőrön próbálgassátok mnképp:)
Fiatal korosztálynak kötelező, lányok-fiúk, bkinek jó lehet.
Újból meg kellett szagolgatnom, nem azt mondom, h már nem tetszik, de már nem érzem különlegesnek, sőt, 1 million+Black XS l'excés és Joop! homme keverékét hozza elő a fejemben, tipikusan ezt az édes mainstream vonalat képviseli, tutira veszem, hogy ez lesz az új club illat 2016-ban, boldog-boldogtalan fújkálja majd magára...kiábrándultam kissé...remélem a BLV Man in black-et (Spicebomb copy) különlegesebbnek érzik az emberek és túl merésznek, ahhoz hogy meg is vegyék, így megmarad mondjuk nekem:D
Végül megvettem mert kívántam vmi friss, pimasz és erős illatot, ha már nem használom a Black XS-t...eddig nem tűnik fullasztóan erősnek és hiába mondják sokan, h semmi köze az alapillathoz, szerintem van hasonlóság, csak ez édesebb...
Az illata számomra olyan mintha ötvözték majd felvizezték volna az alábbi parfümöket: Le male, 1 million, Black xs l'excés, Joop! homme:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Fiatal korosztálynak kötelező, lányok-fiúk, bkinek jó lehet.

Vica75

2016. január 11.

Minát kaptam, bőrön próbáltam. Fiatal korosztálynak való, édes. Fura érzésem van vele, tulajdonképpen tetszik, de mégis hányingerem van tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 11.

ZoeAZs

2015. december 11.

Valamiért nekem iszonyatosan tetszik :D Én komolyan mondom, gyümölcsös gumicukor illatot érzek, ha megszagolom...mindig megnevettet. :D Ugyanakkor valamilyen csoda folytán férfias is....:) Vicces :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Antioxidánsok: BHT