Best of Beauty 2019

Jeanne Arthes

Ár:   2850 Ft és 3360 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: BrittaCooper, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 18.

Ár:   2850 Ft és 3360 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Modern gyümölcsös illat fiatal nőknek.

Fejjegyek: ribizli, citrom, licsi

Szívjegyek: meggy, mandula, fehér virágok

Alapjegyek: marcipán, tonka, fehér cédrus, fehér pézsma

Verena

2019. február 14.

Erre nincsenek szavak. Szerelemillat. Annyi helyen olvastam már olyan leírást parfümökről, hogy "romantikus illat" vagy "illat romantikus nőknek" és mindig csak nevettem rajta, hogy persze.. egészen addig amíg ezt a parfümöt ki nem bontottam. Egyszerűen csodálatos. Valóban úgy érzem magam tőle, mintha egycsapásra a saját tündérmesém főszereplőjévé váltam volna és épp a hercegre várnék :) Nekem inkább virágos jellegű ez az illat, talán rózsára emlékeztető. Első szippantásra szerelem (pedig sosem kedveltem a virágos parfümöket). Nem kislányos, hanem nőies illat, egy magabiztos, fiatal és bizony romantikus nőé :) Tartósságával is meg vagyok elégedve, 24 órája fújtam belőle a párnám sarkára és még mindig érezni. A csomagolása pedig álom. Már az amore mio forever változatnál is odáig voltam az üvegért, de ez még sokkal szebb. A rózsaszín-ezüst párosítás nagyon igényes külsőt kölcsönöz neki. Amíg a forever változat egy édes kis semmiség volt, ez egy igazi kincs. Úgy érzem, hogy hosszú barátság lesz a miénk :) És elképzelni sem tudnék ennél tökéletesebb illatot valentin napra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

mandarinosz1962

Korcsoport: >54
2018. április 4.

Megvettem tegnap ezt is 2300ft-ért a Müllerben. Szerintem ez a leggyengédebb illat a kapható három közül. Nem gyenge, hanem simogatóan gyengéd. Tartós, puha finom dédelgető. Beleszerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 4.

PerfumePippi

2018. március 1.

Modern gyümölcsös illat fiatal nőknek...Csuklóteszt alkalmával rajtam az első mintegy 5 perc volt ígéretes, a fejjegyek által még egy finom, púderszerű légiesség jelent meg. Aztán középszerű, cukrozott gyümölcsös katalógusillattá alakult, egy óra elteltével teljesen bőrközeli lett. Viszont most 2300-ért kapható a M...drogériákban, és teszter is van kitéve, tehát hajrá a gyümölcsös illatok kedvelőinek! Ennyi pénzért ráver a hasonló katalógusos illatokra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

angelina69

2016. december 14.

Bár már nem tartozom a fiatalok közé, azért én még lelkesedem az ilyen kellemeske, friss, virágos, gyümölcsös, lendületes illatokért. Valóban vicc az ára a tartósságához és a minőségéhez képest. Volt már márkás illatom is, ami nem tartott ki ennyi ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 14.

Timi8

2016. december 12.

Baràtosném illata!!! Ez az a (egyetlen!!!) parfi amit a babàzàsa előtt, alatt és azòta is előszeretettel fogyaszt! Nagyon illik hozzà! Fragi szerint Ninàs, azt kell, hogy mondjam, stìlusàban mindenképp. Friss, enyhén citrusos nyitàny, màlnàt, cseresznyét is érzek benne és egy kis mandulàt, marcipànt, pézsmàt. Nagyon jò vétel! Potom àron egy igazàn minőségi francia parfümöt kapsz ami trendi is, tartòs is, az üvege is nagyon csecse!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)