Jeanne Arthes

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Juditeszter, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 18.

Fejjegyek: kókusz, angyalgyökér, édesgyökér, mandula

Szívjegyek: mimóza, narancsvirág, jázmin, szegfűszeg, kunkor, frangipáni, bolgár rózsa

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, tölgyfazuzmó, vanília

Ár: 3500 Ft - Csere is érdekel szinétn új termékre. , Eladó: Kendra
Állapot: Dobozos,új ! ( Két-három fújás próbára...), Helyszín: Kecskemét. Kiskunfélegyháza, fizetés: Egyeztetéssel -személyesen.
Saranhuone

2019. november 26.

H.P. utánzatként volt rajta a listámon már jó ideje, aztán végül megrendeltem. Nekem teljesen adja, én sokkal ánizsosabbnak érzem mint az eredeti, de inkább többletként mint hiányként rovom fel, mert szeretem az ánizst. Így hidegben nagyon jól esik ez a mandulás, szegfűszeges fűszeres kis jóság. Tartóssága is kiváló, rajtam tovább érezhető mint egy másik HP másolat amit használok, talán az ánizsos rész miatt ami abból hiányzik. + nem vagyok a könyvet borítóról típus de a doboza rendkívül igényes, úgy hajtogattam ki mint valami karácsonyi ajándékot :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Parfuwoman

2019. január 8.

Az üvege valóban nagyon szép ,meg a doboza,az egész kivitelezése rendkívül igényes. Az illata tartós ,valóban H. P. edt-re hajaz,de azért az eredeti sokkal finomabb. Ebben van egy kis herbális,konkrétan ánizsos mellékzönge,amit én inkább csak teában szeretek ,parfümben nem.
Nem lesz a gyűjteményem része ,de kellemes illata van,az ára pedig nagyon baráti .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Timi8

2018. július 17.

Isteni finom és tartòs parfüm!!! Szerintem is Dior H.P., mégpedig az edt. Aki szereti, ezt bizony megéri beszerezni!
Nem mellékesen pedig csodaszép az üvege is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Nem mellékesen pedig csodaszép az üvege is.

Juditeszter

2018. július 11.

Egy isteni, keleti illat nőknek! Fejillat: kókuszdió, angyalka, édesgyökér, édesmandula. Szívjegyek: mimóza, narancsvirág, indiai jázmin,szegfűszeg, heliotrop,frangipán és bolgár rózsa. Alapillat: szantál,pézsma, tölgymoha és vanília! Próbáljátok ki! Dior Hypnotic Poison, egyesek szerint!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool, Lyral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)