Jeanne en Provence

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: seen, Módosítva: 2020. május 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatjegyek: bergamott, mandarin, nőszirom, keserűnarancs, vetiverfű

Ár: 3500 Ft+posta, eladni szeretném, cserélni nem. , Eladó: freegid
Állapot: Eredetileg 100 ml volt, fotón látható a mennyisége., Helyszín: --, fizetés: Banki utalás. Csak postán tudom küldeni.
Ár: 1290 Ft/10 ml, 890 Ft/5 ml , Eladó: SJuli
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki előre utalással, fox post vagy posta

mariann33

2021. március 18.

Itt jutottam hozzá,ezúton is köszönöm Gabinak:)
Szeretem az iriszes-púderes illatokat,és a jó féle nerolist is,ez utóbbit lehet nagyon utálni is ha nem megfelelően van komponálva.
Itt csak a legeslegelején van neroli,aztán prada prada prada..
A pradában is van neroli,ott is csak a legelején érzem.
Hihetetlen,és még a tartóssága is ugyanaz.Jó pár üveg Pradám volt,sima is absolue is,használóként ismerem az illatát,nem csak papírról,sőt,a férfi változat is van itthon,állítom hogy ez egy elsőosztályú Prada dupe!
Micsoda öröm és könnyebbség😁hogy tudok a létezéséről,mindig sajnáltam elfújkálni a pradát,pedig csak nyáron használok ilyen szappanos-púderes tisztaság illatot,mégis mindig ott lebegett előttem,hogy meg fog szűnni és hasonló dolgok,de így már azt hiszem,teljesen ki is váltható ezzel a kis gyöngyszemmel!
Komolyan rég voltam ilyen elégedett:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

Itt jutottam hozzá,ezúton is köszönöm Gabinak:)
Itt csak a legeslegelején van neroli,aztán prada prada prada..
A pradában is van neroli,ott is csak a legelején érzem.
Komolyan rég voltam ilyen elégedett:)

PerfumePippi

2020. július 5.

Én a kedvező ára, valamint a "púderes" címke miatt szereztem be. Ár-érték arányban teljesen hozza azt, amit vártam - újrafújós, nyáron kifejezetten "elfujkálós" darab, sajnos csak légkondis közegben van több órás életideje.
Maga az illat a legpozitívabb meglepetés: valóban a Prada Irist nevezhetnénk egyik ihletforrásnak, mert az a fajta íriszes vonal egyértelműen ott van a háttérben. Azonban a neroli is épp annyira hangsúlyos szereplője a kompozíciónak - rajtam kifújáskor egyértelműen a neroli érezhető: erőteljes, frissen kesernyés, némi szappanos mellékzöngével. Aztán pár perc elteltével már megjelenik a púderes írisz is, és hosszú ideig ez a mérsékelten szappanos nerolival megbolondított prada-írisz érezhető, viszont a Prada jól ismert púderillatával szemben ez a parfüm inkább tisztaságillat. Végső leszáradása édeskés, enyhén rágógumis, de még mindig tisztaságillat.

Nagyon, nagyon kellemes, üde kompozíció, az én ízlésemhez azonban picit bőrközeli, és szerettem volna, ha tovább tart, ezért gondoltam egy merészet, és egymásra rétegeztem az egyik, hazánkban kevéssé tömegbarátnak tekintett, ámde szeretett uniszex arab parfümömmel. Arra számítottam, hogy az Iris el fog tűnni - ám láss csodát; a két illat lélegzetelállító kombinációt adott! :-)

Nálam ez ötcsillagos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 5.

Nálam ez ötcsillagos illat.

Timi8

2020. június 10.

Anyumnak szereztem be és mondhatom, várakozásaimon felüli! Mennyei. Nekem nagyon tetszik, főleg, hogy már most előre tudom, anyum imádni fogja.
Kifùjáskor Ferrari Bright Neroli-szerű kölnis narancsvirág illat, ami pillanatok alatt el is kezd ìriszesedni. Ahogy szárad le, már-már marcipános mandulásnak érzem de nem tùl édes, inkább csak édeskés, és nem az a szò szoros értelmében vett gurmand illat. A narancsvirág viszont szép kìsérője mindvégigvaz egyre halkulò, egyre lágyulò illatnak. Teljesen jò, finom, ára meglepően kedvező. Nekem nagyon kellemes csalòdás, szìvesen fogok lopikázni belőle! :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.

seen

2020. május 21.

Leginkabb a Prada Iris, es esetleg a Chanel 19-re hajaz az illat, de kevesbé karcos es "zold". Eleg tartos rajtam, es az uvege nagyon szep, az ára realis. Adhatnék 4 csillagot, mert nekem lehetne kicsit tobb neroli az illatban, de ez teljesen egyedi izles dolga, igy ár/érték aranybsn siman lehet 5 csillagos a termek. Szepen komponalt, nyugodt, puderes, otthon illat, azoknak ajanlom akik a fenn emlitett ket parfumot is szeretik. Egyaltalan nincs olcsó műillat hatasa..sot..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Citral, Citronellol, Geraniol, Linalool, Parfum/Fragrance
Színezékek: FD&C Red 4

Részletesebb információ a smartskincare-en.