Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $52   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   18 x 1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2019. április 24.

Ár:   $52
Kiszerelés:   18 x 1,5 g
Lelőhely:   Marionnaud

2019 Blue Blood kollekció része

18 (matt és fémes) szemfestéket tartalmazó, szuperpigmentált paletta.

Ár: 18000 ft , Eladó: Dortya
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, Jaszbereny , fizetés: Posta, FoxPost
Ár: 14 000 , Eladó: ramona95
Állapot: Alig használt, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Személyes átvétel
preka

2019. november 7.

uuuramatyam!! Gyonyoru csomagolas, gyonoru szinek. Hihetetlen pigmentaltak. Nem mindennapi szinek, de vannak benne akar mindennapra is hasznalatosak. Jeffree termekeiben sosem csalodok. Mar nagyon varom, hogy megerkezzen a Conspiracy paletta. :) luxus minoseg!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Pupp

2019. szeptember 29.

Aki teheti szerezze be. Csodás színek, jól pigmentáltak, tartósak,szépen eldolgozhatóak. A deceased árnyalat amit nem tudok hova tenni, se nem metálos se nem matt, és még csak nem is fényes, de lehet ez csak az én palettámban ilyen, mert még sehol sem olvastam ezt mástól :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Asianlover

2019. augusztus 24.

Ezt a palettát anyukám (!) vette meg, én kipróbálásra hoztam el. Esküszöm, megható pillanat volt a kezembe venni. Jeffree Star akkora híresség, mint egy hollywoodi filmsztár, milliószor láttam már youtube-on, nagy kedvencem, most egy kicsit úgy éreztem, mintha találkoznék vele.
Na, de mielőtt zsebkendőért kéne nyúlnom, jöjjön a termékről alkotott véleményem: Az első próba után kialakult bennem az igény a vásárlásra! Pedig én aztán egy igazi anti-paletta ember vagyok, utálom, hogy általában 10-ből két színt használnék, a többi meg szinte érintetlenül figyel. Ebben a palettában nagyon okosan válogatták össze a színeket. Én az első sminkemhez a Blue Blood - mi mást is avathattam volna fel elsőként? -, Culinan és Deceased árnyalatokat használtam fel. Szuperül pigmentált, szuperül ül, abszolút nem kenődik vagy csomósodik be/nem áll össze.
Ma 25%-os akció volt a Marionnaud-ban, azonnal le is csaptam rá! Sőt, még egy Mini Breaker is becsúszott, később arról is referálok! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Lencseee

2019. augusztus 17.

Semmifelekeppen sem alappaletta. De ezek a sziiiiinek!!!!!🤩 A femes szinei (foleg ez az egyedulallo feher😍), es a sotet mattok azok, amiket mas (talan) nem is tud megalmodni Jeffreen kivul...Buszke tulaj vagyok, na😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Amadea

2019. július 21.

Nem szeretem a kéket, mindig idegenkedtem a kék szemfestéktől. Gondolom, emlékeztek rá, amikor boldog-boldogtalan ugyanazzal a fakókék, vastagon felvitt festékkel rohangált az arcán és a világon senkinek nem állt jól - na, ezért nem akartam megvenni ezt a palettát, beraktam, kivettem a kosárból, aztán megnyugodtam, hogy végre kifogyott a BB-en (pár óra alatt), most már megnyugodhatok.:)
Aztán a 20%-os akció keretében megrendeltem a Marionnaudból.
Ez a paletta gyönyörű. (Könnyebben nyitható amúgy, mint a Blood Sugar, ahhoz komoly izomerő kell.) Ahhoz képest, hogy én vagyok a pesszimista, nem koporsót, hanem kincsesládikát látok bele a koncepcióba, amelyet felnyitva ránk ragyognak az ékkövek. Egyetlen kép se adja vissza, milyen szépek a Jeffree paletták élőben.
Továbbra se szeretem a kéket, de ezt a palettát imádom. Kinyitom és elönt az öröm, hogy megvan nekem, aztán boldogan belefejelek és kék lesz az egész sminkem és eszembe se jut a 2000-es évek szörnyű maszatolása. Van benne szép babakék (Blue Blood), hűvös menta, szép barack, rosegold és azok a gyönyörű, különböző árnyalatú szürkés-zöldes kék színek, amikbe legszívesebben belefeküdnék, nagyon különleges árnyalatok. A fényes fehér Cullinan nagyon érdekes, kék festék mellett előjön a jégkék jellege, más színekkel viszont simán jegesfehér lesz.
Nagyon szépen lehet más színekkel kombinálni ezt a palettát, pl. sárgával isteni. Aki tart az élénk színektől, nem kell megijedni, bőven vannak benne barackos, nude és világos árnyalatok, amivel szolid szemsminket lehet kreálni. Ahhoz képest, hogy Jeffree mennyire extrém, gondol a visszafogottabb sminket kedvelőkre is, okosan vannak összeválogatva a színek, ez mindegyik általam használt palettájára igaz.
Gyönyörű paletta, akkor is megéri megvenni, ha nem a második és nem a hetedik lesz a sorban, mert új dimenzió a szemfestékeken belül, nem viccelek. Ja, és nevetségesen könnyű vele dolgozni, könnyen satírozhatóak ecsettel a színek és a fényesek is pikk-pakk felkerülnek a mozgó részre vagy a belső szemzugba.
Bocsánat a sok szóismétlésért, erről csak így tudok áradozni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Aztán a 20%-os akció keretében megrendeltem a Marionnaudból.
Bocsánat a sok szóismétlésért, erről csak így tudok áradozni.:)

vyllam

2019. április 24.

Nagyon szépek és pigmentáltak a színek. 8 órás rohangálós munkát könnyedén kibírnak, nem ül be a ráncokba, de én használok alá Paint Pot-ot. Egy-két szín kicsit porzik, de ezt leszámítva hibátlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. április 4.

Szép, tartós színek, jó termékek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 4.

Szép, tartós színek, jó termékek.