Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $52   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   18 x 1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2019. április 24.

Ár:   $52
Kiszerelés:   18 x 1,5 g
Lelőhely:   Marionnaud

2019 Blue Blood kollekció része

18 (matt és fémes) szemfestéket tartalmazó, szuperpigmentált paletta.

souzanna

2020. április 27.

*sóhaj*

Sose értettem a Jefree Star hype-ot de aztán egye fene alapon becsattogtam a Marionnaudba, hogy egy ennél jóval konszolidáltabb és kisebb palettát válasszak magamnak.
Aztán megláttam ezt a palettát és vége lett mindennek.

x a színek egyszerűen csodálatosak, és hihetetlen pigmentáltak.
x attól függetlenül, hogy én abszolút fémes szemhéjpúder ellenes vagyok pont őket imádom a legjobban
x maga a csomagolás is gyönyörű, leszámítva, hogy sajnos a kék dobozon található fehér minta/felirat kb. az első simítástól lekopik. ezt azért fájlaltam.
x hatalmas tükör van benne *újabb sóhaj*

Pár árnyalatot mindig belecsempészek a mindennapi sminkembe, ha pedig valami kicsit extrábbra vágyom őt veszem elő először.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

*sóhaj*

Aztán megláttam ezt a palettát és vége lett mindennek.

x a színek egyszerűen csodálatosak, és hihetetlen pigmentáltak.
x hatalmas tükör van benne *újabb sóhaj*

alidak

2020. március 8.

Nekem a Blood Sugar ennnél jobban tetszett, és sajnos én leszek az, aki megbontja a csupa 5 csillagos értékelések sorát :( Viccet félretéve, ez egy nagyon jó paletta, szépek a színek. A sötét színek nagyon jól el vannak találva, a metálfényűek is. Három színnel volt egy kis problémám, a két világoskék, picikét prososak és nem a legpigmentáltabbak, szerintem felesleges is az egyik, mert a szemhéjon alog látható a különbség. A harmadik szín amivel problémám volt az az Ocean Ice, nagyon szép csillámos szín a szemhéjon, elképesztően KÉK :)) vagyis nagyon pigmentált. Viszont nagyon hull, nemcsak applikálás közben, hanem napközben is :( megpróbálom csillám primerrel is majd felvinni. De összességében nagyon jó paletta, szép színekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

lulley93

2020. február 27.

Imádom a kék szemhéjpúdert a barna szememhez, nagyon jó paletta. Jól satírozható, pigmentált. A csomagolás nagyon igényes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

Cryinn

2020. február 16.

Nagyon durván pigmentált, de inkább krémes állagú. Könnyü vele dolgozni, szépen blendelhetö. Undertaker árnyalattal vigyázni, mert nagyon könnyen megragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

Brunettee

2020. január 24.

Megláttam és beleszerettem. Sokáig nézegettem, még aztán megkaptam ajándékba. Alig hittem a szememnek, mert élőben még szebb, mint a képeken. Ugyan rengeteg benne a kék, és nekem vigyáznom kell vele, mert sápaszt, de nagyon jól ki tudom használni. Nagyon erős, alkalmi sminket is tudok vele készíteni, de munkába járós, nappali sminket is. Végtelen lehetőség van benne. A minősége kifogástalan, nem porol, kevés is elég belőle ahhoz, hogy szépek legyenek a színek. Gyakran kerül elő nálam, szeretem használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

preka

2019. december 10.

uuuramatyam!! Gyonyoru csomagolas, gyonoru szinek. Hihetetlen pigmentaltak. Nem mindennapi szinek, de vannak benne akar mindennapra is hasznalatosak. Jeffree termekeiben sosem csalodok. Mar nagyon varom, hogy megerkezzen a Conspiracy paletta. :) luxus minoseg!!
update: akarmennyire szeretem, nem hasznalom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

update: akarmennyire szeretem, nem hasznalom ki.

Pupp

2019. szeptember 29.

Aki teheti szerezze be. Csodás színek, jól pigmentáltak, tartósak,szépen eldolgozhatóak. A deceased árnyalat amit nem tudok hova tenni, se nem metálos se nem matt, és még csak nem is fényes, de lehet ez csak az én palettámban ilyen, mert még sehol sem olvastam ezt mástól :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Asianlover

2019. augusztus 24.

Ezt a palettát anyukám (!) vette meg, én kipróbálásra hoztam el. Esküszöm, megható pillanat volt a kezembe venni. Jeffree Star akkora híresség, mint egy hollywoodi filmsztár, milliószor láttam már youtube-on, nagy kedvencem, most egy kicsit úgy éreztem, mintha találkoznék vele.
Na, de mielőtt zsebkendőért kéne nyúlnom, jöjjön a termékről alkotott véleményem: Az első próba után kialakult bennem az igény a vásárlásra! Pedig én aztán egy igazi anti-paletta ember vagyok, utálom, hogy általában 10-ből két színt használnék, a többi meg szinte érintetlenül figyel. Ebben a palettában nagyon okosan válogatták össze a színeket. Én az első sminkemhez a Blue Blood - mi mást is avathattam volna fel elsőként? -, Culinan és Deceased árnyalatokat használtam fel. Szuperül pigmentált, szuperül ül, abszolút nem kenődik vagy csomósodik be/nem áll össze.
Ma 25%-os akció volt a Marionnaud-ban, azonnal le is csaptam rá! Sőt, még egy Mini Breaker is becsúszott, később arról is referálok! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Lencseee

2019. augusztus 17.

Semmifelekeppen sem alappaletta. De ezek a sziiiiinek!!!!!🤩 A femes szinei (foleg ez az egyedulallo feher😍), es a sotet mattok azok, amiket mas (talan) nem is tud megalmodni Jeffreen kivul...Buszke tulaj vagyok, na😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Amadea

2019. július 21.

Nem szeretem a kéket, mindig idegenkedtem a kék szemfestéktől. Gondolom, emlékeztek rá, amikor boldog-boldogtalan ugyanazzal a fakókék, vastagon felvitt festékkel rohangált az arcán és a világon senkinek nem állt jól - na, ezért nem akartam megvenni ezt a palettát, beraktam, kivettem a kosárból, aztán megnyugodtam, hogy végre kifogyott a BB-en (pár óra alatt), most már megnyugodhatok.:)
Aztán a 20%-os akció keretében megrendeltem a Marionnaudból.
Ez a paletta gyönyörű. (Könnyebben nyitható amúgy, mint a Blood Sugar, ahhoz komoly izomerő kell.) Ahhoz képest, hogy én vagyok a pesszimista, nem koporsót, hanem kincsesládikát látok bele a koncepcióba, amelyet felnyitva ránk ragyognak az ékkövek. Egyetlen kép se adja vissza, milyen szépek a Jeffree paletták élőben.
Továbbra se szeretem a kéket, de ezt a palettát imádom. Kinyitom és elönt az öröm, hogy megvan nekem, aztán boldogan belefejelek és kék lesz az egész sminkem és eszembe se jut a 2000-es évek szörnyű maszatolása. Van benne szép babakék (Blue Blood), hűvös menta, szép barack, rosegold és azok a gyönyörű, különböző árnyalatú szürkés-zöldes kék színek, amikbe legszívesebben belefeküdnék, nagyon különleges árnyalatok. A fényes fehér Cullinan nagyon érdekes, kék festék mellett előjön a jégkék jellege, más színekkel viszont simán jegesfehér lesz.
Nagyon szépen lehet más színekkel kombinálni ezt a palettát, pl. sárgával isteni. Aki tart az élénk színektől, nem kell megijedni, bőven vannak benne barackos, nude és világos árnyalatok, amivel szolid szemsminket lehet kreálni. Ahhoz képest, hogy Jeffree mennyire extrém, gondol a visszafogottabb sminket kedvelőkre is, okosan vannak összeválogatva a színek, ez mindegyik általam használt palettájára igaz.
Gyönyörű paletta, akkor is megéri megvenni, ha nem a második és nem a hetedik lesz a sorban, mert új dimenzió a szemfestékeken belül, nem viccelek. Ja, és nevetségesen könnyű vele dolgozni, könnyen satírozhatóak ecsettel a színek és a fényesek is pikk-pakk felkerülnek a mozgó részre vagy a belső szemzugba.
Bocsánat a sok szóismétlésért, erről csak így tudok áradozni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Aztán a 20%-os akció keretében megrendeltem a Marionnaudból.
Bocsánat a sok szóismétlésért, erről csak így tudok áradozni.:)