Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $22   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: javi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 13.

Ár:   $22
Kiszerelés:   3,4 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Egyedi krémes és magas fedésű folyékony korrektor. Kiegyenlíti a bőrtónust. 20% pigmentet tartalmaz, a tetoválást is el tudja fedni. Öregedésgátló összetevői segítenek csökkenteni a kis ráncok megjelenését. Hosszantartó és önmagát fixáló formulája órákig tartó hibátlan hatást kölcsönöz.

Parfüm-, parabén- és talcmentes

30+2 árnyalatban kapható

Ár: 3500.- , Eladó: Madeira
Állapot: Új , Helyszín: Bp. 3.ker., fizetés: Személyesen, Foxpost

Ada0197

2022. május 29.

Hihetetlen mennyi dolgot képes kiállni ez a korrektor, edzést, nyári 30+ fokokat, mindezt úgy, hogy az ember a nap végére is úgy néz ki mint amikor reggel kilépett az ajtón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 29.

Theodora

2022. március 26.

Ez valami csoda! Amikor felvittem, és csak úgy tessék-lássék módra, mert gyorsan ki akartam próbálni, nem hittem a szememnek. Mintha kiphotoshoppoltak volna real life. Rajtam volt sokáig, edzettem, kocsit takarítottam stb. és bírta a gyűrődést.
Ha Jeffree végre piacra dobja az alapozóját, az egész világ elájul majd, ezt garantálom. :D Amekkora csalódás volt a Fuck Proof, annyira jó ez a korrektor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 26.

Legadema

2021. május 8.

Már egy jó ideje meg van. Használgatom, de azért nem estem tőle hasra. Sok korrektorom van, mégis azt vettem észre az utóbbi időben, ha biztosra akarok menni ezt veszem elő. És azért ez elmondja, hogy mégis csak a kedvencemmé vált.
Volt hogy alapozót sem használtam, csak ezt, kis kontúr, pici highlighter és a sminkem nagyon szép lett.
Szép bőrképet ad, krémes, jól eldolgozhato akár ujjal akár ecsettel. Ha elfogy valószinű, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

anneshirley

2020. december 30.

Valószínűleg a hype szült bennem túl nagy elvárásokat, de többre számítottam tőle. Nekem nagyjából ugyanazt hozza, mint a MAC Pro Longwear korrektor, viszont a színnel itt kissé mellélőttem. Tekintve a hatalmas színválasztékot, ez nem is csoda, és nyilván nem a termék hibája, de azért egy kicsit furcsa, hogy a C6, amit világos oliva tónusú bőrre szántak, egy kicsit rózsaszínbe hajló szürkésen mutat rajtam. Elhasználgatom, mert nem olyan vészes, de távol van az ideálistól. Az árnyalatok tényleg világosabbak, mint ahogy az online felületeken látszódnak (nekem aztán tényleg sápadt a bőröm, de a C6 bőven elég világos). A fedése és a tartóssága is egész jó, viszont nekem a szem alatti vonalkákba ez is beleül egy kicsit. Nem érzem, hogy szárítana. Az applikátor, puha, rugalmas, nagyon jól használható. Ami a csomagolást illeti, hát, ízlések és pofonok, szerintem borzasztó csiricsáré és olcsó Barbie-sminkkészlet hatást kelt. A tetején ékeskedő kis műanyag csillag még szállítás közben letörött róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

Dettolka

2020. október 23.

Ezt a terméket itt is vadásztam eleinte, de aztán beláttam, hogy a mindenkire (is) gondoló színskála esetemben megköveteli a videók nézését és a kézfejen való swatcholást :D:D Világos bőröm van, de az arcom a hibákból kifolyólag néhol piroskás és szemkörnyéken is van mit elkendőzni no. A C8 árnyalatra esett végül a választásom, ami egy naturálisabb jellegű, melegebb tónus és hála az égnek mindennek nevezhető, csak sötétnek nem :) A mennyiséget elnézve hosszútávú együttműködésünk lesz. Durván jól fed. Korrektorecsettel viszem fel, nagyon szépen el lehet dolgozni és egész nap remekül a helyén is marad. Imádom, hogy az anti-aging összetevőknek köszönhetően szó szerint ápol és eltakar :-D A csomagolásától szebbet és csajosabbat meg már tényleg álmodni sem lehet, valóban varázslatos *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

Grumpi

2020. augusztus 9.

Brutális a fedése,jobb mint a Fenty-nek.Krémes állagú,könnyen eldolgozható.A csomagolás egy csoda,engem a minőség érdekel nem a kivitelezés,de ezt öröm kézbe venni olyan szépséges.A színekkel nagyon óvatosan,én 3-at vettem,hogy biztosra menjek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Madi

2020. február 21.

A C3-as árnyalatra csaptam le, ez a nálunk kapható legvilágosabb. A kézfejemre kenve szinte tökéletesen beleolvadt a saját bőrszínembe, mégis kételkedtem, hogy jó lesz-e az árnyalat, mivel az egyébként használt concealerem (MAC Pro Longwear NW15) mellé kenve teljesen máshogy nézett ki. Mikor kipróbáltam arcon, szinte semmi különbséget nem láttam közte és az NW15 között. Fedésre szinte tökéletes, a finish matt, de abszolút nem tűnik száraznak, mi több, van egy kis fénye, miközben mégis matt. A formula könnyű, alig érzem, hogy felkentem, a szín pedig 9 óra elteltével sem oxidálódott. Az applikátor klassz, precízen lehet vele dolgozni és egészen sok terméket felvesz, szóval nem kell folyton mártogatni.

Az egyetlen problémám, hogy hiába fixálom púderrel (ugyanúgy és ugyanazzal a púderrel, mint a másikat), a nap végére beül a szem alatti ráncokba. Nem durván, de beül. Ez nem frankó ilyen árkategóriában, mert bár a feljebb említett MAC concealer az amerikai oldalon 3 dollárral drágább, majdnem háromszor annyi mennyiségre is és egész nap a helyén marad. (Egyébként itthon még olcsóbb is, mint a Magic Star.)

Mindent összevetve, ez egy jó concealer, de nem tökéletes, számomra legalább is nem, ennek ellenére pigmentáltsága miatt és mert nem szárítja a bőrt, ajánlom kipróbálni, ha másra nem, bőrhibákra (vagy akár tetoválás elfedésére) jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Cryinn

2020. február 16.

Elöttem is írták, hogy a netes képeken teljesen másnak hat a szín mint élöben. Teljes fedésü korrektorról van szó. Gyakorlatilag egy csoda szerintem. Elég nehéz kiválasztani belöle a jó árnyalatot, mert nagyon sok van, és pl. Nekem világos böröm van rózsaszínes tónusokkal, de ebböl másfajta kell. Nem szárad hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

agotamaci

2020. február 12.

Egy elkeseredett napon vettem meg ezt a korrektort, mikor már meguntam, hogy semmi sem képes eltüntetni a szemem alatti karikákat. Persze előtte is nézegettem, de drágának tartottam. Mély lélegzet, swatcholás és jött haza a C11-es szín a Marionnaudból. Szerintem mindenképp kell swatcholni, mert világosabbak az árnyalatok, mint a netes képeken! Nagyon jól fed, egészen kevés kell belőle es gyorsan bele kell dolgozni a bőrbe. Az eredmény nagyon szép, nem maszk hatású, persze alá kell hidratálni. A mennyiség óriási egy átlag korrektorhoz képest! Nagyon boldog vagyok, hogy megvettem. Jó lenne nyárra egy kicsit sötétebb szín is, de nem nagyon voltak sötètebb színek az üzletben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

nicolebunny

2020. február 7.

Megjelenése óta vágytam erre a korrektorra, pontosan amiatt, amit előttem már említettek, hogy Jeffree elég élesen tud bírálni minden más márkát, ezért sejtettem, hogy ez a korrektor valóban tudja mindazt, amit ígér. Sajnos a launch-ról lecsúsztam, majd utána elég hosszú ideig nem is lehetett kapni BeautyBay-en, úgyhogy azt tűztem ki célnak, hogy ha sikerül elhasználnom az Age Rewind korrektoromat, akkor megjutalmazom magam vele, és így is lett. Már a netes képek alapján is a C7 tűnt az én színemnek (szeretem, ha a szemem alatti rész világosabb), és a Marionnaudban a teszterek alapján őt választottam. Alig vártam, hogy kipróbálhassam másnap reggel. Az applikátora nagyon jól van kialakítva, precízen lehet vele dolgozni és nem kell újramártani, elegendő festék kerül rá, pedig én az orromra, szám fölé és az államra is teszek belőle. Real Techniques narancsssárga blendert használok hozzá.
Amikor először használtam ezt a korrektort, komolyan, úgy leesett az állam, hogy arra szavak nincsenek. Genetikailag mélyebb "árkok" vannak a szemem alatt és ráadásul lilásak is, és eddig soha semmilyen korrektor nem volt arra képes, hogy 99%-ban eltüntesse ezeket. De ez egy icipici fixáló púderrel olyan hatást eredményez, mint a photoshop. Komolyan remélem, hogy ez a jóember piacra dob egy alapozót, mert én leszek az első, aki megveszi, és felőlem aztán 30.000-ért is árulhatja majd a Marionnaud. Minden eddig próbált Jeffree termékem azt bizonyítja, hogy igen, léteznek tökéletes sminktermékek, amik olyanok, amikről csak álmodni mertem eddig - de azokat csak Jeffree-nél érdemes keresni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Antioxidánsok: Carnosine
Gyulladáscsökkentők: Carnosine
Hidratálók: Butylene Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.