Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $22   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2019. április 25.

Ár:   $22
Kiszerelés:   3,4 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Egyedi krémes és magas fedésű folyékony korrektor. Kiegyenlíti a bőrtónust. 20% pigmentet tartalmaz, a tetoválást is el tudja fedni. Öregedésgátló összetevői segítenek csökkenteni a kis ráncok megjelenését. Hosszantartó és önmagát fixáló formulája órákig tartó hibátlan hatást kölcsönöz.

Parfüm-, parabén- és talcmentes

30+2 árnyalatban kapható

doraorsolya

2019. október 10.

Jeffree márkájával szemben nagy elvárásaim vannak a többi márkára vonatkozó kritikái miatt, de maximálisan elégedett vagyok vele ismét.
A C8 árnyalatot használom a szemem alá, illetve a bőrhibáimra is, nagyon szép fedést ad.
Sokáig kibírja fixálással a nap folyamán, csak ajánlani tudom fényesedésre hajlamos bőrre.
Nem tudom hangsúlyozni, mennyire boldoggá tesz, hogy nem online kell megrendelni, hanem itthon is lehet boltban kapni. Igazi öröm ilyen kinccsel távozni egy üzletből. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 10.

AlexandraJ

2019. augusztus 30.

A C11es árnyalatot használom (a számozáshoz képest még mindig egy elég világos szín, úgyhogy hiszem hogy itt tényleg mindenki talál megfelelő árnyalatot), és tényleg nagyon erős a fedése, tartós és egyáltalán nem ül be a ráncokba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

szaboaniita

2019. augusztus 21.

Szintén azt szerettem volna hogy ne legyen jó, mert ennyi pénzt kiadni egy korrektorért hát...nehéz :D viszont valóban baromi jó és pont.
Nem próbáltam más high end korrektorokat szóval nem tudom a hozzá hasonlóak hogyan teljesítenek, de ez nálam mindent visz. Én használom szem alá és bőrhibákra is és mindkettőre nagyon-nagyon jó. Olyan finishe van amit néha nem is fixálnék. Gyönyörűen egybeolvad a bőrömmel/alapozómmal. Nyaraláson kétszer sminkeltem alapozni nem akartam így ezt használtam és már-már szebb volt mint egy teljes alapozás. A színskála magáért beszél, én nyáron a C9-et használtam, most őszre beszereztem a C7-et. Az itthon kapható boltban én eddig csak akciósan vettem, így azért jobban megéri.:) Még arra leszek kíváncsi meddig elég ez a mennyiség, majd jön update:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Romanadvoratrelundar

2019. május 22.

Annyira sokat szívatott ezzel a termékkel a Magyar Posta, hogy mire megkaparintottam a csomagomat, már azt kívántam, egyáltalán ne legyen jó, mert nem akarom újra megrendelni. Hát, bakter, ráfaragtam, mert sajnos ebből ismét rendelés lesz, ha elfogy. :'D Mivel egy hulláénál egy fokkal élettelibb csak az arcszínem, a C2-es árnyalatból vásároltam be, ami nem sz*rral gurigázik, tényleg iszonyatosan világos. A szemem alá mondjuk pont tökéletes kicsit kiemelni a területet, és hiába van alapból genya bőröm (érzékeny, zsíros és persze száraz is), a szintén Magic Star púderrel fixálva vicc nélkül egész nap (reggel héttől este tízig) a helyén marad a korrektor. Nem áll össze, nem ül meg a ráncokban, nem fakul ki, ne szívódik fel, elfedi a brutál karikákat. Zseniális. Két dolgora nem árt figyelni a használatakor: gyorsan el kell dolgozni, különben odaköt a fejedre, eldolgozás után pedig szintén nem árt viszonylag gyorsan fixálni is. Bőrhibákon nem próbáltam, mert ahhoz ez az árnyalat világos, de elképzelhető, hogy rendelek egy sötétebbet is a későbbiekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.