Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $22   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2020. február 25.

Ár:   $22
Kiszerelés:   3,4 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Egyedi krémes és magas fedésű folyékony korrektor. Kiegyenlíti a bőrtónust. 20% pigmentet tartalmaz, a tetoválást is el tudja fedni. Öregedésgátló összetevői segítenek csökkenteni a kis ráncok megjelenését. Hosszantartó és önmagát fixáló formulája órákig tartó hibátlan hatást kölcsönöz.

Parfüm-, parabén- és talcmentes

30+2 árnyalatban kapható

Jeffree Star concealert KERESEM!!!
Ár: 3000-3500 , Eladó: CsMariann
Állapot: Új, alig használt , Helyszín: --, fizetés: Banki utalás, postázás

Madi

2020. február 21.

A C3-as árnyalatra csaptam le, ez a nálunk kapható legvilágosabb. A kézfejemre kenve szinte tökéletesen beleolvadt a saját bőrszínembe, mégis kételkedtem, hogy jó lesz-e az árnyalat, mivel az egyébként használt concealerem (MAC Pro Longwear NW15) mellé kenve teljesen máshogy nézett ki. Mikor kipróbáltam arcon, szinte semmi különbséget nem láttam közte és az NW15 között. Fedésre szinte tökéletes, a finish matt, de abszolút nem tűnik száraznak, mi több, van egy kis fénye, miközben mégis matt. A formula könnyű, alig érzem, hogy felkentem, a szín pedig 9 óra elteltével sem oxidálódott. Az applikátor klassz, precízen lehet vele dolgozni és egészen sok terméket felvesz, szóval nem kell folyton mártogatni.

Az egyetlen problémám, hogy hiába fixálom púderrel (ugyanúgy és ugyanazzal a púderrel, mint a másikat), a nap végére beül a szem alatti ráncokba. Nem durván, de beül. Ez nem frankó ilyen árkategóriában, mert bár a feljebb említett MAC concealer az amerikai oldalon 3 dollárral drágább, majdnem háromszor annyi mennyiségre is és egész nap a helyén marad. (Egyébként itthon még olcsóbb is, mint a Magic Star.)

Mindent összevetve, ez egy jó concealer, de nem tökéletes, számomra legalább is nem, ennek ellenére pigmentáltsága miatt és mert nem szárítja a bőrt, ajánlom kipróbálni, ha másra nem, bőrhibákra (vagy akár tetoválás elfedésére) jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Cryinn

2020. február 16.

Elöttem is írták, hogy a netes képeken teljesen másnak hat a szín mint élöben. Teljes fedésü korrektorról van szó. Gyakorlatilag egy csoda szerintem. Elég nehéz kiválasztani belöle a jó árnyalatot, mert nagyon sok van, és pl. Nekem világos böröm van rózsaszínes tónusokkal, de ebböl másfajta kell. Nem szárad hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

agotamaci

2020. február 12.

Egy elkeseredett napon vettem meg ezt a korrektort, mikor már meguntam, hogy semmi sem képes eltüntetni a szemem alatti karikákat. Persze előtte is nézegettem, de drágának tartottam. Mély lélegzet, swatcholás és jött haza a C11-es szín a Marionnaudból. Szerintem mindenképp kell swatcholni, mert világosabbak az árnyalatok, mint a netes képeken! Nagyon jól fed, egészen kevés kell belőle es gyorsan bele kell dolgozni a bőrbe. Az eredmény nagyon szép, nem maszk hatású, persze alá kell hidratálni. A mennyiség óriási egy átlag korrektorhoz képest! Nagyon boldog vagyok, hogy megvettem. Jó lenne nyárra egy kicsit sötétebb szín is, de nem nagyon voltak sötètebb színek az üzletben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

nicolebunny

2020. február 7.

Megjelenése óta vágytam erre a korrektorra, pontosan amiatt, amit előttem már említettek, hogy Jeffree elég élesen tud bírálni minden más márkát, ezért sejtettem, hogy ez a korrektor valóban tudja mindazt, amit ígér. Sajnos a launch-ról lecsúsztam, majd utána elég hosszú ideig nem is lehetett kapni BeautyBay-en, úgyhogy azt tűztem ki célnak, hogy ha sikerül elhasználnom az Age Rewind korrektoromat, akkor megjutalmazom magam vele, és így is lett. Már a netes képek alapján is a C7 tűnt az én színemnek (szeretem, ha a szemem alatti rész világosabb), és a Marionnaudban a teszterek alapján őt választottam. Alig vártam, hogy kipróbálhassam másnap reggel. Az applikátora nagyon jól van kialakítva, precízen lehet vele dolgozni és nem kell újramártani, elegendő festék kerül rá, pedig én az orromra, szám fölé és az államra is teszek belőle. Real Techniques narancsssárga blendert használok hozzá.
Amikor először használtam ezt a korrektort, komolyan, úgy leesett az állam, hogy arra szavak nincsenek. Genetikailag mélyebb "árkok" vannak a szemem alatt és ráadásul lilásak is, és eddig soha semmilyen korrektor nem volt arra képes, hogy 99%-ban eltüntesse ezeket. De ez egy icipici fixáló púderrel olyan hatást eredményez, mint a photoshop. Komolyan remélem, hogy ez a jóember piacra dob egy alapozót, mert én leszek az első, aki megveszi, és felőlem aztán 30.000-ért is árulhatja majd a Marionnaud. Minden eddig próbált Jeffree termékem azt bizonyítja, hogy igen, léteznek tökéletes sminktermékek, amik olyanok, amikről csak álmodni mertem eddig - de azokat csak Jeffree-nél érdemes keresni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Lencseee

2020. január 26.

Ugy nez ki, hogy az elozo evben a sok korrektor teszteles meghozta gyumolcseit🤩🤣 Ez is egy mekkora csodacucc. A fedese nem totalbrutal a szamomra, de mesesen eldolgozhato, nem ul be semmilyen rancomba, egesz nap a helyen marad, hibatlan termek😍 Imadom, es ezt is ujraveszem, ha a tesztalanyaim kiurulnek. Es egy 20%-od Marionnaudos akcioban mar az arat is - a minosegevel aranyosan - korrektnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 26.

doraorsolya

2019. október 10.

Jeffree márkájával szemben nagy elvárásaim vannak a többi márkára vonatkozó kritikái miatt, de maximálisan elégedett vagyok vele ismét.
A C8 árnyalatot használom a szemem alá, illetve a bőrhibáimra is, nagyon szép fedést ad.
Sokáig kibírja fixálással a nap folyamán, csak ajánlani tudom fényesedésre hajlamos bőrre.
Nem tudom hangsúlyozni, mennyire boldoggá tesz, hogy nem online kell megrendelni, hanem itthon is lehet boltban kapni. Igazi öröm ilyen kinccsel távozni egy üzletből. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 10.

AlexandraJ

2019. augusztus 30.

A C11es árnyalatot használom (a számozáshoz képest még mindig egy elég világos szín, úgyhogy hiszem hogy itt tényleg mindenki talál megfelelő árnyalatot), és tényleg nagyon erős a fedése, tartós és egyáltalán nem ül be a ráncokba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

szaboaniita

2019. augusztus 21.

Szintén azt szerettem volna hogy ne legyen jó, mert ennyi pénzt kiadni egy korrektorért hát...nehéz :D viszont valóban baromi jó és pont.
Nem próbáltam más high end korrektorokat szóval nem tudom a hozzá hasonlóak hogyan teljesítenek, de ez nálam mindent visz. Én használom szem alá és bőrhibákra is és mindkettőre nagyon-nagyon jó. Olyan finishe van amit néha nem is fixálnék. Gyönyörűen egybeolvad a bőrömmel/alapozómmal. Nyaraláson kétszer sminkeltem alapozni nem akartam így ezt használtam és már-már szebb volt mint egy teljes alapozás. A színskála magáért beszél, én nyáron a C9-et használtam, most őszre beszereztem a C7-et. Az itthon kapható boltban én eddig csak akciósan vettem, így azért jobban megéri.:) Még arra leszek kíváncsi meddig elég ez a mennyiség, majd jön update:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Romanadvoratrelundar

2019. május 22.

Annyira sokat szívatott ezzel a termékkel a Magyar Posta, hogy mire megkaparintottam a csomagomat, már azt kívántam, egyáltalán ne legyen jó, mert nem akarom újra megrendelni. Hát, bakter, ráfaragtam, mert sajnos ebből ismét rendelés lesz, ha elfogy. :'D Mivel egy hulláénál egy fokkal élettelibb csak az arcszínem, a C2-es árnyalatból vásároltam be, ami nem sz*rral gurigázik, tényleg iszonyatosan világos. A szemem alá mondjuk pont tökéletes kicsit kiemelni a területet, és hiába van alapból genya bőröm (érzékeny, zsíros és persze száraz is), a szintén Magic Star púderrel fixálva vicc nélkül egész nap (reggel héttől este tízig) a helyén marad a korrektor. Nem áll össze, nem ül meg a ráncokban, nem fakul ki, ne szívódik fel, elfedi a brutál karikákat. Zseniális. Két dolgora nem árt figyelni a használatakor: gyorsan el kell dolgozni, különben odaköt a fejedre, eldolgozás után pedig szintén nem árt viszonylag gyorsan fixálni is. Bőrhibákon nem próbáltam, mert ahhoz ez az árnyalat világos, de elképzelhető, hogy rendelek egy sötétebbet is a későbbiekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.