Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $28   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 x 1,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katalara, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Ár:   $28
Kiszerelés:   9 x 1,5 g

9 természetes metálfényű-glitteres szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

Mse

2020. szeptember 24.

Nagyon szép paletta, mindegyik színt használtam már, csak a fehéret nem.
Gyönyörű, pigmentált színeket tartalmaz, van, ami annyira krémes, hogy öröm vele dolgozni. Nagy kedvencem a Bath House, bár én elfogult vagyok ezzel a bronzos színnel, nagy kedvencem.
A Gagging szerintem is nagyon gyenge, és bár a fehéret nem kentem fel, de az is gyengének tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Nagyon szép paletta, mindegyik színt használtam már, csak a fehéret nem.

sixunderground

2020. szeptember 3.

A megjelenése napján beleszerettem teljesen így hamar meg is rendeltem. Sérülés nélkül érkezett beautybayről és nagyon szerelmes vagyok. A Bathhouse a legszebb szemhéjpúder, amit valaha láttam. könnyen satírozhatók a színek, némelyik formulája egyenesen krémes, szépen a csillámok és nem pereg. Van benne sajnos 1-2 szín, ami szerintem gyenge, pl a glasswet és a gagging, ezeket kb highlighternek használom majd el. Az Eiffel tower egy tökéletes satírozó szín, külső creasebe nagyon szépen lehet vele füstösíteni. Csak azért vonok le 1 csillagot, mert 2 szín nem lett az igazi végül de amúgy egy remek paletta magában is vagy kiegészítésként más, matt palettákhoz. Az UD Heat palettával keverve brutál őszi sminkeket lehet vele kreálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Polyglycerin-3

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.